0

280,000 משפחות מצביעי נתנייהו מקבלים סיוע מלא בשכר דירה, ארנונה, חשמל, מים וביטוח לאומי -ככה קונים בחירות!!

בקרוב המע"מ יעלה בעוד 2.5 אחוז כדי לממן 280,000 משפחות, רובן המוחלט של מצביעי נתנייהו שכבר נתמכות באופן מלא לכל החיים על ידי הביטוח הלאומי ומשרד השיכון בתשלומי שכר דירה חודשיים( לא ידעתם)  ופטור כמעט מלא בארנונה, הנחות בחשמל ובמיים.

ככה קונים בחירות עוד לפני הבחירות  על חשבונכם  ואתם תשלמו את העסקה הזאת , איש בממשלה או באופוזיציה לא מדבר על המספרים האלו של מקבלי הסיוע המוגדרים "שכבות חלשות" כשמדובר בעצם בבטלנים המטופחים על ידי הממשלה,תמורת הצבעתם האוטומטית בקלפי למפלגת הביטוח הלאומי- הליכוד

זאת פצצת האטום החברתית המוסתרת על ידי ממשלת נתנייהו -שתהייה גרועה מכל פצצה אים לא תפורק .

אם נתקלתם בנתון שגוי אשמח שתתקשרו אלי 052-8010967 אבי ואשמח לתקן .

10 מנדטים שעשו את ההבדל בבחירות

בסך הכל גרעין מקבלי הסיוע הממשלתי מצביעי הליכוד עומד על 200,000  משפחות  בהערכה זעירה כ 10 מנדטים הצבעה, זה בדיוק ההפרש שהכריע את הבחירות.

המצביעים האידיאולוגים החיים על הקופה הציבורית רובם לא עובדים כי אין צורך לעבוד כשאתה מקבל סיוע השווה ל 6000 שקלים לחודש ( דירה 1000-3500 + תשלומי ארנונה חשמל מים כ 1000 שקל  וקצבאות מינימום 2600 שקלים סה"כ 5000- 7000 שקלים לחודש

למה משפחה כזאת צריכה לעבוד  ויש לה את כל הכלים לעבוד בשחור

איפה גרות  המשפחות האלו  של מפלגת הביטוח הלאומי – המחנה הלאומי?

פילוח נתוני ההצבעה בבחירות מול הסיוע הממשלתי המאסיבי ,מול מיקום דירות עמידר, שחלקן בפריפריה מגיע עד ל 20 אחוז,  ומול הישובים הזכאים לסיוע בשכר דירה, מראה במדוייק כיד משפיע "הסיוע החברתי " על אופן ההצבעה של מצביעי הליכוד בפריפרייה ובמרכז הארץ , ולמעשה קיים קשר ישיר בין הסובסידיה הממשלתית לדיור לאופן ההצבעה בבחירות .

הסיוע שניתן דרך 3 חברות קבלן  פרטיות ושנבחרו במכרז ולא ישירות דרך משרדי הממשלה וגדל ב20,000 משפחות נוספות בשנה.

משרדי הממשלה מפרסמים  שקרים כאילו הסיוע לשכבות החלשות צומצם, אבל הוא גדל בקצב מטורף של 10 אחוז בשנה פי 5 מצמיחת האוכלוסיה במשק .

איפה ישן הרצוג כשנתקל בבעייה ?

ראש הממשלה המיועד מטעם המחנה החברתי מר הרצוג שהיה שר רווחה נחמד , היה אמור להתריע על כך בפני בוחריו וכך, או  שאינו מכיר את הנתונים האמיתים והסתיר אותם מבוחריו , או שניסה בקמפיין עלוב של "נוציא את כולם מהעוני " – עוד שנה לא יהיו עניים , להתחרות בנתנייהו שחכם ממנו כמובן על חשבון בוחריו אנשי המעמד הבינוני שייממנו עוד אחוז 2.5מע"מ  .

מדוע העניים לא יצאו למחאת הדיור ?

אם משהו לא הבין מדוע השכבות החלשות לא יצאו ל " מחאת הדיור" התשובה היא ששופכים עליהם קרוב ל 10-15  מיליארד שקל בשנה במינימום, רק בסיוע לדיור כדי לסבסד את מגוריהן והארנונה שלהם וקצבאות ביטוח אבטלה, בשעה שהאחרים נאנקים בתשלומי ארנונה ושכר דירה שרק עולים ללא הפסק  .

המספר הזה צומח ב 20,000 בשנה ואתמול יצא במרצע מהשק כשהמדינה רוצה להטיל ארנונה מוניציפלית של הוספת 2.5 אחוז מע"מ  כדי לממן את האנשים האלו שבמילא לא משלמים כלום והמס ייפול על המעמד הבינוני  כמובן .

שיטת סלאח שבתי עובדת במלוא הקיטור- מחלקים גס מכשירי חשמל

סלח שבתי לא עזב מעולם וחלוקת דיור או דיור חליפי  או קצבאות דיור למסכנים שלא עובדים או עובדים בשחור תמורת הצבעתם שרירה וקיימת, והפעם במקום לקנות דירות למצביעים מסבסדים למיליון מצביעים את שכר הדירה, הארנונה, המים, והחשמל  ובנוסף מחלקים להם לפני הבחירות עוד 100,000 מזגנים ומקררים דרך סבסוד משרד האנרגיה (כולם מכרו את המקררים המסובסדים מייד).

כמה משפחות מקבלות סיוע חודשי בדיור  ושכר דירה  מהמדינה ?  17 אחוז מהמשפחות .

במדינת ישראל  170,000 משפחות מקבלות סיוע ישיר חודשי בשכר דירה בערבות מדינה בסכומים שבין 1000 שקלים ל 3500 שקלים , בנוסף עוד קרוב ל70,000-80,000  גרים בדירות עמידר בסבסוד של 2000-3500 שקלים ובנוסף עוד 35,000 זכאים לדיור ציבורי מקבלים עוד 3500 שקלים לחודש, בסך הכל כ 280,000  משפחות ויתכן שהנתונים גבוהים יותר כי הממשלה מוציאה נתונים באיחור .

מהי העלות הכוללת של ההטבות ? 10-15 מיליארד בשנה להסתרת מצוקת הדיור

ראוי לזכור כי כמעט אוטומטית אל הסיוע בשכר דירה מתלווים פטור כמעט מלא מארנונה, הנחות חשמל ומיים ותשלומי ביטוח לאומי של 2600 שקלים לנתמך כך שמדובר בתמיכה כמעט מלאה בקיום של 280,000 משפחות  שניתן לאמוד בחשבון גס  בין 10-15 מיליארד שקלים בשנה  כדי להסתיר את מצוקת הדיור שיצר נתנייהו בקרב מצביעיו .

משפחות שלמות כבר נסמכות על תשלומי המדינה והעסקה הזאת לכל החיים רק מתרחבת ב 20000-30000 איש בשנה בקצב מטורף , ומצביעי נתנייהו לא שוכחים כמובן מי סידר להם את החיים הטובים שאינם מחייבים עבודה בצד קבלת קצבאות וסיוע במיליארדים

המדיניות הסוצאליסטית של ממשלת נתנייהו

מסתבר שממשלת נתנייהו מפעילה מדיניות סוציאליסטית שכבר לא נהוגה בקובה  בשעה שהיא מתהדרת בצמצום הדיור הציבורי ההיפך קורה בחשאי .

ואתם שהאמנתם בקפיטליזם השקרי של נתנייהו תשלמו לכל החיים -ככה מנצחים בחירות

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק ו SHARE

 

 

האנשים

ל

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.