1

תדרש הטלת מיסים ב 20 מיליארד שקל כדי להוריד את מחירי דירות ב 25 אחוז-גזרו ושמרו !!.

ניסים סרוסיאשליות -הרצוג , לפיד, וכחלון, עובדים שוב על המעמד הבינוני בעיניים, כשהם מספרים לו שיורידו את מחירי הדיור ב 25 אחוז תוך שנה, משום שכדי שזה יקרה, משהו יצטרך לממן פערי גרעון במיסים בסך 20 מיליארד שקל שייגרעו מקופת המדינה.

מיסים אילו זורמים מענף הנדל"ן כמו שעון דרך גביית מס שמשום מה אינו מכונה "מס המשכנתא".

"מס המשכנתא" הוא הזכות לקנות בית, הוא רכיב פיננסי ספקולטיבי שהמציאה המדינה, המאפשר לה את הכפלת "מס הדיור " הנגבה על קניית דירה בדרך ערמומית של הכנסת בנק מתווך מטעמה המלווה לקונה את "מס  המשכנתא" והקונה  פורע את המס המשכנתא במשך 25 שנים, בשעה שהבנק מעביר את המס במזומן למדינה בעת קניית הדירה דרך מיסוי הקבלן.

כך מקטינים את יכולת הצריכה ב25 השנים הבאות והמס נשרף במזומן.

עולם ללא משכנתאות -המחירים נופלים ב50 אחוז

כל אזרח יכול לדמיין את הסצנריו שבו תאסור המדינה על קנייית דירות בעזרת משכנתא, אלא בכסף מזומן בלבד לפי יכולת הקונה, מהלך שיגרום אוטומטית  לירידת מחיר הדירות ב 50 אחוז בלילה אחד שהמפסיד הגדול תהייה המדינה שלא תוכל לגבות יותר את המס  לקופתה..

דירה לכם, דירה למדינה על חשבונכם .

עלות בניית 75- 100 מטר מרובע מגיעה ל 350,000 שקלים והקרקע באיזורי הפריפריה עולה עוד 100,000  ולמעשה כ 450,000 שקלים לדירה,  מתן המשכנתא מאפשר למדינה למכור עוד דירה וירטואלית  כשהמחיר הסופי מגיע ל 800,000 שקלים,  2 דירות במחיר אחת , כשהקונה קונה עוד דירה למדינה במימון מס המשכנתא שהוא משלם.

50,000 דירות חדשות בשנה בממוצע של 1.6 מיליון שקלים = 80 מיליארד שקל .

האנשים שמספרים לכם שיורידו את מחירי הדירות ב 25 אחוז או ב20 מיליארד שקלים בשנה, מתכוונים להקטין את הכנסות המדינה ב 20 מיליארד שקלים רבע מ 80 מיליארד שקלים מחיר הדירות, רק לשם הבנת גודל הסכום מדובר ב 2 אחוז תוצר/מיסים  ו כ 7.5 אחוז מהכנסות המדינה ממיסים שיגיעו השנה ל 260 מיליארד

מכיוון שרווחי הקבלן, עלות הבנייה, ומחיר הקרקע די קשיחים הרי שהמדינה תתכבד ותאבד את ה 20 מיליארד הכנסות לשנה .

בחישוב לא הוכנסה הלחיצה שתגרם במחיר לכל שרשרת המזון , והוכנסה עלייה מינורת של עוד 10000 דירות בשנה כדי  להגיע לאיזון מסודר מול מחסור של 100,000 דירות שגדול יותר מהמדווח כי רבים גרים בבית הוריהם  ואינם נספרים כזוגות או שאינם נשואים .

הטלת מיסים על 2 העשירונים העליונים  והטייקונים למימון הפטור .

השאלה הראשונה שישאל כל פקיד באוצר את הפוליטיקאי המתלהב , תהיה על מי להטיל את ה20 מיליארד שקלים שיחסוך הציבור כהרחב במעמד הבינוני שהמקור היחיד להטלת מיסים כזאת היא על 2 העשירונים העליונים בלבד והטייקונים .

ונראה שהאדונים הנכבדים הרצוג לפיד  וכחלון לא יטילו מיסים כאלו על חבריהם , וינסו ללכת בשיטה הפופולרית של הגדלת הגרעון הממשלתי, אך זה מתוח עד הצוואר, וזה עוד לפני הדרישות האחרות וההבטחות לסקטורים אחרים שמגיעות כבר ל 100 מיליארד שקל בשנה .

יתחילו לנקוט צעדים ,,,

יום אחרי הבחירות הטרמינולוגיה תשתנה וההבטחות יתאדו  ויננקטו צעדים קוסמטיים בענף הנדלן התחלת דרך, יצירת כיוון, שינוי מגמה, ראוי לזכור כי ב"רפורמה הסלולרית " שעליה רכב כחלון המפסידות היחידות היו  חברות הטלפון והמדינה לא הפסידה שקל , אחא להיפך קבלה דמי זכייינות מהמפעילים החדשים למרות שכל המערכת מדממת.

ברפורמה בדואר (משרד התקשורת ) המדינה הטילה את מימון הרפורמה על היצואנים הקטנים דרך הכפלת מחיר החבילות הקטנות .ללא רפורמה אמיתית

מר הרצוג היורש של משרד "הרצוג- פוקס -נאמן המייצג את האלפיון העליון כבר הרגיע את חבריו מהאלפיון העליון שהוא רק עובד בעיניים על בוחריו כשסידר להם למייצגי האלפיון העליון  פגישה סודית בהולה עם טרכטנברג.

עד שלא יצהיר קבל עם ועדה כי הוא מתכוון להטיל מיסים של 20 מיליארד שקל על העשירונים העליונים כדי לממן את הורדת מחירי  הדירות והפסדי המס למדינה דיבוריו הם כמו חול ברוח .

גם מר לפיד  שגדל בין קפה תמר לפינגווין לא מיהר להטיל מיסים ב20 מיליארד על העשירון העליון למרות שיכל כי היה שר אוצר ודבק בתוכנית טפשית אפס מע"מ לשום מקום בעלות של 2-3 מיליארד שישית מהדרוש.

סוף דבר

עובדים עליכם בעיניים ,וראוי שאדם מהישוב שמתעניין בבחירות ומאמין במועמדים ותומך בהם ייגש לאחד המועמדים בשקט ויציג לו את החשבון וישאל אותו מאיפה הוא מתכוון להביא 20 מיליארד שקלים לשנה , ועד אז תשמעו את ניסים סרוסי בשירו "אשליות ".

נהניתם שתפו את חבריכם

בחסות https://www.facebook.com/ironwomansigns?ref=bookmarks IRON WOMAN  יצרנית שלטי מתכת איכותים לוילות ובתים לפתח הבית לחומה ולגדר -שלטי מתכת מדהימים.!!

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. אם אתה רוצה לקבל תגובות שים קישורים לכל המספרים שנתת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.