0

יישראל הפכה לבירת הלבנת כספי סמים והון שחור של העולם- היכונו לכלכלה החדשה

מאחורי חלק ניכר מדירות הרפאים שנקנות במיליונים רבים בתל אביב וירושלים עומד מלביני הון או סוחרי סמים מחו"ל שמנצלים את הטבות חוקי המס בישראל שנועדו למשוך כמו פרפר אל האור בדיוק את האוכלוסייה הזאת כדי שתשקיע במדינה את " רווחיה  השחורים " וכך תוכל להלבין חוקית את כספה שנוצר בשחור במדינת המקור. בניגוד לכל העולם  בישראל שוכללה השיטה, והמדינה לוקחת את חלקה  על ידי " עמלת הלבנה"  בצורה יצירתית דרך  גביית מיסי נדל"ן שחלקם מגיע ל 60 אחוז מערך דירה חדשה( אין מה להתקשר לקו הצדק *5352)  ואין ספק שהמדינה סובלת מהתמכרות למיסים קלים.

מקלט מס עולמי ידוע באיכותו

מדינת ישראל היא אחת ממקלטי המס הטובים בעולם, משום שבישראל בניגוד לרוב העולם קיים בישראל פטור מחובת דיווח שנתי למס הכנסה, ומדיווח הכנסות שונות המוגדרות כפטורות  ב"חוק הטבות מס לתושבים חוזרים"  , או מהגשת דוחות שונים סטנדרטיים לרשויות המס בכל השנים שבהן ניתן ל" עולה החדש", או "התושב החוזר"  או ,"איש העסקים" פטור מוחלט מדיווח.

וכך נפגשים העולם התחתון והעליון ב עסקת WIN WIN  שמכניסה סכומי עתק לקופת האוצר, מקלים על הגרעון התקציבי  וגם תורמים לסטטיסטיקת העלייה לישראל, ורק סוחרי הסמים שלנו או צמרת העולם התחתון המקומית אוכלת את הלב ונאלצת להשקיע  את כספה בחו"ל במקומות לא בטוחים( כמו קפריסין).

כל מלבין הון, סוחר סמים, טייקון בורח ממדינתו, או סוחר נשק לא חוקי  ברחבי העולם יודע שהוא יכול לנחות בתל אביב ללא פחד עם חצי מיליון – מיליון דולר כסף מזומן או יותר במזוודה ולהצהיר כי הוא "עושה עלייה " ועומד לרכוש דירה במיליון דולר או יותר באיזה מגדל חדש כמובן בעזרת הלוואת משכנתא מבנק מקומי ,ולקנות דירה ללא שאלות.

זאת חלק מהתופעה הנקראת FRONT MAN  שבה אנשים נורמטיבים מתחזים כבעלי רכוש ומחזיקים רכוש עבור העולם התחתון ועוזרים לו להשתרש ולהלבין כספים או פועלים עבור עצמם המסגרת הפטורים מחובת דיווח בחוק , זה בשעה שדיווח על הכנסת 80,000 שקל ויותר לישראל שאינם לצורך נדלני , כבר מגיע  לרשות להלבנת הון, ואילו הכנסת סכום כזה לעסקים פרטיים כבר גורמת למדינה ורשויותיה לבדוק מי מכניס סכומים כאלה רק כדי למנוע תחרות מול הטייקונים המקומיים , וכל עוד הכסף משקע  בבלוקים אין שום בעייה או שאלה לגבי מקור הכסף .

הטבות מס מיוחדות לסוחרי סמים,  מלביני הון, ועולים חדשים.

המדינה הנדיבה עם הגרעון העצום מחלקת הטבות כיד המלך, כמו פטור ממס על הכנסות בחו"ל, פאסיביות אקטיביות, על מכירת נכסים, והכנסות שוטפות , פטור מהכנסות חברות בחו"ל, פטור ממס על ריבית בנקאית ופקדונות שקליים בשעה שכל אזרח בישראל משלם את כל המיסים הללו.

במס הכנסה יודעים במפורש ששוק הנדל"ן בישראל הוא "מכבסת הלבנת הכספים" הגדולה ביותר של רוב הכסף השחור מהעולם, אך נאסר עליהם פוליטית לגעת בשוק הזה או לבצע בדיקות לגבי זהות הקונים כל עוד כללי המשחק לא מופרים, והקנייה היא לצורך הלבנת הון של כסף שהגיע מבסטיונרים יהודים שעובדים בשווקי חו"ל, או סוחרי סמים מקולומבייה, או מבריחי יהלומי  דמים וזהב מאנגולה או סתם מעלימי מס במדינת המקור, שמשקיעים את הרווח בדירות בתל אביב, ובאותה שעה שמס הכנסה רודף אחרי נותני מורים שיעורים פרטיים, אינסטלטורים קוסמטיקאיות ומשפצי  דירות או משכירי דירות ברשפון, זאת המדינה חוקיה שמאפשרת הלבנת עשרות מיליארדים בשנה כסף מחו"ל שנכנס לישראל.

המלונות נפגעים , המשטרה מעלימה עין ולא יכולה לעקוב , הציבור נפגע ,הדולר נלחץ

גם משטרת ישראל מעלימה עין מהלבנת הכספים האדירה שמתרחשת כאן ומסתירה מהציבור את העובדה שניצני גל פשיעה בן לאומית מתחילים להופיע בתל אביב עקב האוכלוסייה החדשה שהגיעה לעיר, והמשטרה בכלל לא יכולה לעקוב אחריה תנועתה משום אוכלוסיה זאת כלל לא משתכנת במלונות, כי היא לא רוצה להחשף כספית על ידי התשלום באשראי במלונות, ולכן גרה בדירות רפאים בבעלות או "דירות מסתור", ומשם מנהלת את כל פעילותה הכלכלית העניפה שכבר מתחילה לקבל ביטוי בתל אביב, כשבטחונם של התושבים החדשים עלהכשהבינו שאין כאן משטרה אמיתית.

וכך תוך שנה תל אביב חוותה דריסת בחורה "בפגע וברח"  ו2 מעשי רצח קשים שבוצעו על ידי "התושבים החדשים"  שתוייגו כתייר מזדמן ,חולה נפש מוכר, או זקן צרכן סקס אובססיבי כדי להסתיר את הפרצוף האמיתי של הפושעים החדשים שגם הבינו שניתן לברוח מפה בקלות, ואין הליכי הסגרה, או אמנת עם מדינתם המקורית.

וכך ערימות של כסף שחור במזומן זורמות גם לשוק מסעדות היוקרה והגורמה , המועדונים המפוארים , הקלאבים הפרטיים של הטייקונים וחבריהם, חנויות תכשיטים, ושעונים וגם לשוק האומנות וכולם נהנים מהכסף שמולבן פה, ומאות עסקים משרתים את התל אביבים החדשים : סוחרי הסמים ,מעלימי המס הבין לאומיים ,סוחרי זונות צמרת  זונות צמרת , וטייקונים שיורדים מהדירות המפוארות במגדלים החדשים שנבנו עבורם מידי ערב לארוחות שחיתות במסעדה או במועדון חדש שנפתח, וכמות מסעדות היוקרה האקסטראווגנטיות שמושקעים בהם בתקופת מיתון במשק מיליונים בדולרים רק מתרבה כמו (סם ) פטריות אחרי הגשם, וגם בבתי הקפה השכונתיים מספר דוברי שפות הזרות עלה באופן דרמטי, אבל המשטרה שלא יכולה לגעת בהם כי ההנחייה הפוליטית היא לא להתעסק איתם,ולכן היא  מתנפלת על  מועדון החתול והכלב .

הדולר יורד , תפוסת המלונות יורדת, ההייטק נפגע  העיריות מרוויחות.

אבל רשימת הנפגעים כבר נפתחה רשמית כשהמלונאים רואים כיצד שליש מתיירות הפרימיום העשירה המגיעה לתל אביב כבר אינה משתכנת במלונות, אלא חייה בדירות שקנתה והדירות האלו גם הופכות לדירות פיראטיות להשכרה ללא תשלום מיסים ומתחרות גם במלונות, וגם בשוכרי דירות בתל אביב .

ככל שהמגדלים עולים לגובה כך הדולר נלחץ למטה עקב היצוא החדש של ישראל דירות יוקרה לעולם התחתון שמוגדר בתור יצוא שירותים , ולעניים שבינהם סידרו המדינה ומשרד התיירות מענק הקמה למלון בוטיק שם הם משלמים 250 דולר בלילה וגם תורמים להעסקת אוכלוסיית הילידים המקומית באספקת שירותים. כשהיתרון המרכזי במלון בוטיק הוא שהוא מחליף משפחות נורמטיביות עם ילדים הצורכים בתי ספר, חינוך, תרבות ,ושירותים עירונים שונים, כגון רווחה וספריות ומוזיאונים, שסוחרי סמים ומלביני  הון אינם זקוקים להם.

אקפולקו זה כאן, למי שעוד לא הבין את זה, והמרוויחים הבאים בגדול יהיו מי שיתן שירות כל שהוא "לתל אביבים החדשים" סוחרי סמים, מלביני הון סוחרי זונות, וזונות  שמשלמים בכסף מזומן מזומן ובנדיבות על איכות  – לכו על זה, שם העתיד הכלכלי. ולמי שיש רעיון טוב לעסק לאנשים האלו מוזמן לפנות אלינו .

נהנית ספר לחברך ועשה לנו   LIKE  SHARE

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.