0

רופאי המשפחה יחלקו מרשמי מאריחואנה, בתי החולים יחסכו מיליארד שקל בימי אשפוז בשנה

בתי החולים יחסכו כ- 2000 ימי אשפוז ביום, בעלות של 1700 שקל לאשפוז יומי, אם רופאי המשפחה בקהילה יחלקו "אישורי עישון מאריחואנה" (קנביס רפואי) לחולים סובלים מכאבים טורפנים כרונים שלא יגיעו לבתי החולים ,כך מגלה דו"ח סודי של משרד הבריאות ..

החסכון השנתי יגיע ליותר ממיליארד שקלים בשנה בחסכון בימי אשפוז מיותרים, כך מגלה מחקר סודי ביותר של משרד הבריאות שהתנהל במשך 3 שנים , שבו במסקנה מומלצת היא חלוקת המאריחואנה על ידי רופאי המשפחה, בכדי להגיע לכיסוי מקסימלי של האוכלוסיה הנצרכת לימי אשפוז,כדי לייצר מהלך החסכוני  שבו הציבור יעשן בבית ולא יגיע לאשפוז בבתי החולים. .

ימי אשפוז 2000X1700X365= מיליארד שקליםחסכון 1.24

משרד הבריאות יפתח בקרוב "קורס קנאביס רפואי " עבור רופאי המשפחה .

לא, זאת לא טעות דפוס, אלא יישום מיידי של "רפורמת הקאנאביס הרפואי" שלא שמעתם עליה," שמשרד הבריאות עובד עליה בחשאיות, בכדי לחסוך כמיליארד שקל בשנה מתקציב האשפוז בבתי החולים הממשלתים והציבורים .

לאחר מחקר סודי ביותר בנושא "השפעת חלוקת מאריחואנה על היקפי האשפוז בבתי החולים בישראל, מחקר שארך כ-3 שנים ושתחילתו היתה פתיחת חנות קטנה לחלוקת סמים בפינת רחוב אבן גבירול הורקנוס בתל אביב, הוחלט להרחיב את המחקר  בשלבים עקב התוצאות החיוביות בלשון המעטה..

מחלוקת 1000 רשיונות ל30,000 רשיונות עישון בשיא המחקר.

הניסוי הראה הצלחה מדהימה כבר בשלביו הראשונים ומחלוקת 1000 רשיונות להחזקת מאריחואנה בצורת שמן, עוגיה,או  תפרחת, או בצורה אחרת, המדינה עברה לשלב ב שבו חולקו  כ- 12,000 רשיונות אחזקה, שם כבר ניכרה מגמה ברורה של ירידה בהגעה לבתי חולים לצורך אשפוז עקב כאבים אצל נכי צה"ל שסבלו מכאבי פנטום עקב קטיעות או פגיעת כדורים (תחמוצת נחושת) או קטועי סכרת ונפגעי חיידקים טורפנים ואחרים, הסובלים ממחושים שונים ומשונים דיסקוסים למינהם ועוויתות לא ניתנות לטיפול קונבנציונלי (עלות יום אשפוז אחד 1700 שקלים) .

בשלב ג בשנה שעברה חולקו כבר 30,000 רשיונות החזקת סמים והניסוי הוגדר כהצלחה מסחררת, ואי לכך החל משרד הבריאות לקדם את חלוקת המאריחואנה על ידי רופאי המשפחה באופן גורף .

משרדי הממשלה החרים הונחו לפעול והחלו לגבש במקביל ובסודיות מוחלטת תוכניות חלוקה לסמים והתחילו לשתף את המקורבים והחברות של המקורבים , והציבור לא הבין מדוע הבחישה בעסקי המאריחואנה הרפואית בשיאם וכולם מדברים על חלוקת מאריחואנה ורשיונות גידול .

המשטרה וחברת טבע מתנגדות לחוקת הקנביס הרפואי.

חלוקת המאריחונה, שהיא סם טבעי לשיכוך כאבים הגדל בטבע אך, מחירו מנופח רק על ידי סוחרי הסמים כתוצאה ממחסור  (בדיוק כמו שוק תרופות המרשם ) עומדת לפגוע בחברת טבע וחברות תרופות נוספות המוכרות בדיוק את אותם סמים, ארוזים בתרופות (תוספת סיד וצמנט או סוכר קרמל )אך במחירים מופקעים .

בסך הכל מדובר בנגזרות מורפיום, נגזרות קוקאין – קודאין  ואחרות הנמכרות רק בבתי מרקחת, ועקב כך מחירן מופקע וולכן הן מוגדרות "תרופות מרשם ".

אי לכך החברות ניסו להפעיל את השפעתן ולעצור את הרפורמה, אולם ללא הצלחה עקב החסכון האדיר לבתי החולים קופות החולים והמדינה או משרד הבריאות .

המשטרה מאבדת עבודה קלה עם כותרות גדולות בעיתונים.

קרבן נוסף של מדיניות חלוקת אישורי העישון היא המשטרה, בעלת המונופול לעצור מעשני סמים ולפתוח להם תיקים 25-30,000 בשנה, המספקים עבודה רבה למשטרה ותובעיה.

המשטרה טענה: כי יהיה קשה להפליל מעשנים, מכיוון שבכל בית תהייה מאריחואנה חוקית על השולחן ויתחיל סחר במאריחואנה ובעתיד המהלך יביא לביטול מדינות ההפללה ששבשה את חיי מאות אלפים ללא סיבה.

ראוי להזכיר כי המשטרה עושה שימוש רב בסחיטת מעשנים, כדי לחשוף פשעים אחרים תוך ויתור למעשנים ומערך השטינקרים של המשטרה נשען על מעשני סמים מפוחדים.

פורשי משטרה ירוויחו מהמהלך

אך משרד הבריאות סיכל גם התנגדות זאת בצורה מקורית, כשבעתיד פורשי משטרה ומפקדים בכרים יקבלו רשיונות לפיקוח על המשתמשים ותחנות החלוקה ,ויהפכו לדילרים הרשמיים של משרד הבריאות לחלוקה ופיקוח על מנגנון חלוקת 100,000 אישורים להחזקת מאריחואנה רפואית.(כל הקוביות נופלות לתוך כל החורים)

ענף חלוקת המאריחואנה הרפואית נכנס לבוננזה לאומית.

פורשי שב"כ,  קציני משטרה, בני משפחה של פוליטיקאים, חברות מסחריות,ספקי משרד הבריאות , וכל מיני מחקיקי תעודות יושר הולכים להביא את בשורת חלוקת 100,000 מרשמי מאריחואנה לחולים ונפגעי כאבים קשים ופיקוח עליהם .

 מי יזכור את אלו שקדמו את הניסוי שיצר חסכון לאומי והביאו את" החומר המדעי "הראשוני

ראוי לזכור, כי כל גופים הממשלתיים אלו פעלו ללא ליאות לפוצץ את ארועי הלגליציה בתל אביב , לעצור אנשים במועדונים, עצרו את דוברי הלחזציה במעצרים מתוקשרים, הכפישו והשחירו את אלו שהציעו את הניסוי שיחסוך למדינה כ- מיליארד שקל בשנה שילכו עתה לשימוש טוב יותר.

ועתה כהמוסדיים יהנו מחלק מהשלל, כל ההתנגדויות הוסרו כי כולם מרוויחים – כולל החולים הסובלים שכולם ירוויחו וכולם יחרשו על גבם של הנמצאים בסוף התור וסובלים.

תמיד תלכו אחרי הכסף-  כשכולם מרוויחים -כל רפורמה עוברת  .

נהנית ספר לחברך ועשה לייק ושתף.

הכותב אינו מעשן שום דבר לא סיגריות ולא סמים למינהם

בחסות  חצובת הטרפז – trapez החצובה הטובה בעולם לכל שימוש החל מסלפי וכלה לתפיסת כל אביזר ביעילות

https://trapez.cashcow.co.il/     

חנות הטרפז

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.