0

"ציפי מקומך עימנו " אמר העקרב לצפרדע באמצע הנהר – חלק ב

iron woman

  פרק א  העקרב מכיש את ציפי ערב בחירות

" מכאן אנחנו יוצאים ביחד לדרך חדשה " אמר מופז , דקה לאחר שעקץ את ציפי  בצווארה הצחור בדיוק ברגע בו היתה זקוקה לו לפני הבחירות החדשות וחיכתה לו 3 שנים.

. עקרב עקרב אמרה ציפי  למה אתה עוקץ אותי  באמצע הנהר כי המטרה היא הפלת נתנייהו, ואז השיב מופז כי  זה הטבע שלי, ואת בטח חשבת שתשני לי את האופי  עם סיפורי בחירות  וראשות  ממשלה- חתיכת תמימה .

חבל על ליבני שלא קראה בילדותה מספיק ספרי אגדות ילדים ומשלים ,אלא שרה את המנוני בית"ר, אבל נתנייהו קרא על בטוח את כל אגדות הילדים, ואת האגדה זאת סימן מרקר צהוב בוהק  .

ביבי נתנייהו למשל,  שוחט את סילוון שלום פעמיים ביום ,כדי לחלוב לו את הארס שלא יכיש אותו מאחור  בהזדמנות  הראשונה , כי ביבי הבין מה שכל אדם במגזר העסקי מבין, והוא שאין לעסק 2 מנהלים או טוענים לניהול ,לאחר שנעשתה הבחירה, ותמיד מחלוקת  בין  2 טוענים לכתר יכולה לגרום נזק עצום לכל ארגון,  משום שמסריו והאנרגיה שלו הולכים לאיבוד, והם מתפזרים פנימה במקום להתפזר החוצה .

תשאלו את יצחק רבין איזה נזק אדיר עשתה היריבות בינו לבין שמעון פרס למפלגת העבודה, וכמה אנרגיה נאלץ  להשקיע רבין בתחזוק היחסים בינו לבין פרס , במקום לעסוק בקידום המדינה .

תשאלו את שולמית אלוני, כמה אנרגיה בוזבזה במאבקים בינה לבין יוסי שריד ובינה לבין זהבה גלאון  .

מפלגה היא ארגון כמו כל מפעל תעשייתי, שאסור שיהיו לו 2 מנהלים לטוב ולרע ומספר 2  בדיוק כמו אצל טייסי קרב חייב תמיד לגבות את מס 1 בכל מחיר  .

האסון של לבני החל כבר יום לאחר הבחירות , כשמופז חתר תחתיה  בכל תחום ולא נתן לה לגיטימיה ולמעשה את ההכשה קבלה ליבני כבר לפני 3 שנים שבהן מופז הרעיל את האווירה נגדה בכל אירוע תחום ואפשרות  .

עכשיו בבחירות מה שנתגלה הוא הנמק לאחר שהוסרה התחבושת מהפרונקל, ומהנמק הזה קדימהלא תתאושש,אלא  תתפרק ותתפגרומפלגות אחרות יהנו מההפקר .

" צפרדע צפרדע אל תעזבי את הנהר אמר העקרב צפויים לנו ימים גדולים  הוא אמר והקיף אותה בזנבו –  מכאן אנו יוצאים שלובי זרועות קדימה ומהערב זה מאחורינו

ציפי לבני אל תתיאשי , ובפעם הבאה שאת הולכת לבחירות, תזכרי  שמנהל שני  בעסק הוא עקרב, שישמיד את העסק  ולא באמת מנהל אמיתי.

 

   חלק  ב –  העקרב מנסה להכיש את ביבי ערב בחירות

יש לנו הזדמנות הסטורית לבצע שינוי אמר העקרב לביבי באמצע הנהר, וביבי ישר הבין שהעקיצה בדרך, והיא רק עניין של עיתוי  וזמן .

ואז כשהיו באמצע הנהר,אמר העקרב לביבי, בוא תעשה כמה שינויים קטנים בקואליציהאו שאני מכיש אותך כאן באמצע הנהר, ולביבי לקח מספר ימים עד שחיכהוהצליח לנער את העקרב מעל גבו בלי לקבל עקיצה כשאמר לעקרב בוא ננהל כמה ימים של משא ומתן ובמילא ההנהר סוער  ואולי יצא משהו משיחות השלום הסודיות שלנו עם הפלשתינים.

ציפי ליבני הסתובבה לבדה  על החוף ואז ראתה את הצפרדע צולל פתאום, וזורק מעליו את העקרב למיים ,העקרב נהבל מהמהלךהלא צפוי, נפל מגבו של ביבי, והחל לשחות אל החוף הקרוב כדי להנצל, בלי שהצליח לעקוץ את ביבי  ואז ראה את ליבני   לבדה ובמוחו התרקמה תוכנית חדשה  שבסופה כמובן העוקץ.

 

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.