18

עשרות הפגנות של גופי שמאל בתל אביב ממומנות על ידי היחידה לריב ומדון בשב"כ ובמשטרה

אל תתרגשו מ" הפגנות השמאל הקיצוני " בתל אביב , רבות מהן ממומנות, מאורגנות מתוזמנות ונתמכות כספית ולוגיסטית על ידי השב"כ, המשטרה ומשרד ראש הממשלה לצרכים פוליטים והן לא צריכות אישורים והתנייות – כמו ההפגנה המתחרה היום מטעם שאורגנה בשעות האחרונות בשבת בכיכר רבין באותן שעות רק כדי לפגוע בהפגנת "מחאת הגז".

גיוס כללי להפגנה מתחרה בכיכר רבין על חשבון  הדם הצרפתי.

פעילים בתשלום, ומארגני ההפגנות המקצועיים הוזמנו בבהילות (היום בשבת )להפגין בכיכר רבין ,במקביל למחאת הגז כדי להקטין את נפח הפגנת "מחאת הגז " הכל על דם הצרפתים .-אין צורך ברשיונות

המידע הגיע אלי כבר בצהריים, שמארגנים "הפגנת נגד" בכיכר רבין והוטלה חובת גיוס כללי על פעילי השמאל הקיצוני – רובם פעילי השב"כ בתשלום למי שלא יודע שתקטין את סיקור מחאת הגז ..

עכשיו נראה מי יגיע לשם,  כדי לשבור את הפגנת מחאת הגז -שהיא חשובה ואורגנה שבוע מראש.

(הפעם תמיכה ספונטנית בצרפת מטעם הממשלה מול הפגנת מחאת הגז)

האדים לא מתפזרים מעל אירוע בטחוני מתפתח, וכבר אותה קבוצה קבועה של אנשים בדיוק מתייצבת מול פתח הקרייה או בפינת שדרות רוטשילד פינת שדירות בן ציון  או בכיכר הבימה או כיכר רבין עם דגלים שחורים, אדומים וירוקים ושלטים מאירי עיניים ומפגינה ומתריסה נגד כוחות הבטחון שגרמו עוול נורא לצד השני. קצת צילומים עבור כלי התקשורת הממלכתיים שעה עבודה  וחוזרים לאספרסו שממומן כמובן על ידי הממשלה .

לממשלה יש בעייה תדמיתית ומייד מארגנים הפגנת שנאה מבויימת במרכז תל אביב – להסחת הדעת

בכל פעם לפי הצורך הממשלתי והבעייה בה נתקלת הממשלה (מחאת הגז) מומצאות "קבוצות הפגנה קיקיוניות יעודיות "חדשות "בנושאים שונים נגד הממשלה או למען נושא יעודי -לעורר אנטגוניזם , כאילו ש " מצפון האומה " נמצא בפינת הבימה שדרות רוטשילד, או בכיכר רבין, אבל האמת המרה היא שבפינה הזאת משלמים כסף למי שבא להפגין" נגד הממשלה בכאילו " כי בתל אביב יקר לחיות, וזמן שווה כסף ואיכות חיים עבור המפגינים בתשלום .

הימין מתחרפן מהפגנות נגד הממשלה במרכז תל אביב

כל בוחר ימין בפריפריה מודע להפגנות הקיקיוניות האלו דרך הרדיו והטליויזיה והן מטריפות אותו ואם חשב לרגע ברציונליות על ההתנהלות הגרועה של הממשלה שבחר בה, הרי שמייד ההפגנות הלעומתיות האלו מסיטות את מחשבתו לחבורת הבוגדים במדינה שמפגינים נגד ממשלתו במרכז תל אביב והוא מתחיל להתמקד בהם ובתושבי תל אביב במקום להתמקד במעשי הממשלה .

היחידה לריב ומדון של השבכ – פועלת מתחת לראדאר

רוב מוחלט של בוחרי ופעילי הימין אינם יודע שחלק לא קטן מפעילי הקבוצות האלו והמארגנים הם משתפי"ם קבועים בשכר של שרות הבטחון הכללי והיחידה לריב ומדון בשב"כ ובמשטרה , יחידה עלומה ללא מספר שאינה נכללת ברשימת היחידות הגלויות של המשטרה והשב"כ, שתפקידה המרכזי הוא להלהיט רוחות,  יצירת חיכוכים ומחלוקת בין אזרחי המדינה ימין ושמאל, לסכסך בינהם  בשיא המתח הבטחוני או הפוליטי ולהוריד את הלחץ מכתפי הממשלה לעבר הבוגדים מתל אביב .( אם המידע אינו נכון נא לצלצל לטלפון 052-8010967 ולהעביר את רשימת סוכני השב"כ והמשטרה המופעלים בשירות המשטרה והשב"כ במרכז תל אביב)

היחידה מופעלת בכל ארוע בטחוני פוליטי שמלחיץ את הממשלה(כמו מתווה הגז בפעם הזאת)

מבצע בלבנון, פעילות בטחונית  בעזה, חטיפת חייל, או כל פעולה צבאית מסובכת אחרת שמלחיצה את הממשלה ואותם פעילי " שמאל קיצוני עלק בתשלום " אנשי אספרסו חסרי עבודה שאיש אינו יודע ממה הם מתפרנסים או שמועסקים במשרות ציבוריות קיקיוניות במשרדי הממשלה, מוקפצים בתשלום לאיזה הפגנה קקיונית בצומת מרכזית עם או בכיכר מרכזית עם האגנדה הנכונה בהפגנה מבויימת כדי לגרות את בלוטות הרוק של מצביעי הימין נגד הבוגדים מתל אביב ולהסיט את העיניים מהממשלה.

לפני שהצלחתם להגיד גק רובינזון תוך שעתיים שלוש מארוע  וההפגנה כבר עומדת או צועדת.

אין שום דרישה לרשיונות להפגין, או באמצעי אבטחה מוגברת או באמבולנס.

טופס בקשת רשיון להפגנה /תהלוכה

http://www.police.gov.il/Doc/TfasimDoc/8e3228f6_asifa.pdf

כל מי שניסה לארגן הפגנות בתל אביב או בכל מקום אחר במדינה, מודע לקשיים המוערמים על מפגינים מטעם הרשויות המשטרה או השב"כ, אולם כאן כשמדובר במפגינים של היחידה לריב ומדון, שתפקידה לסכסך בין האזרחים ולהלהיט רוחות אין צורך ברשיון, אין צורך במאבטחים, אמבולנסים וסדרנים, אין צורך  בהגשת תוכניות מסודרות לעירייה או למשטרה וגם האבטחה הנשלחת לאירוע מטעם המשטרה קטנה מהרגיל, כי מדובר ב" אנשים שלנו"  חסרי סיכון, מה גם שצריך להגן עליהם לעיתים מההמון המתלהם ברחוב.

סיקור טלויויזיוני ותקשורתי משובח בכל הרשתות הממלכתיות (אין סיקור למחאת הגז -סיקור מלא להפגנת הזדהות לצרפת הפעם )

כמובן שהסיקור הטלויזיוני וכיסוי הרדיו של ההפגנות או העצרות הקיקיוניות האלו מתואם לחלוטין עם כל גופי התקשורת הממלכתית הנשלטת על ידי משרד ראש הממשלה וההפגנה הקקיונית משודרת ומסוקרת לעניפה בכל רשתות הטלוויזיה הרדיו הממלכתיות.

כל הפרטים על ההפגנה, משתתפיה, מספרם, הודעת העיתונות שלהם והאגנדה שלהם, משודרים ברדיו הממלכתי עוד לפני שהתארגנה ועמדה בשטח בכל תחנותיו ללא הפסק, ונמסרים פרטים טכנים במדוייק שרק מדרבנים עוד אזרחים תמימים להגיע  ולתמוך בהפגנה המבויימת – מתי זה קרה להפגנה שאתם ארגנתם נגד השלטון ?.

שום פרט לא חסר, זאת כדי ששום פעיל ימין בפריפריה לא יחמיץ את הפרטים על " הבוגדים מתל אביב " שמפגינים נגד כל המדינה, אותם האנשים מ" בועת תל אביב " , ואותם חבורת  50 הפעילים המארגנים בתשלום על קופת הציבור מתייצבת במשבצת הקבועה מול הקרייה או מוזיאון ישראל או פינת שדרות בן ציון הבימה,  תוך התארגנות מהירה בת שעות  הרבה לפני כולם ומנסה לסחוף אחרים תמימים .

מתי הצלחתם אתם להכניס אייטם על הפגנה בזמן אמיתי לרדיו או לטלויזיה?

הטלויזיה והרדיו הממלכתי מגיעים לסקר בהרחבה וכל אזרחי המדינה מקבלים את המסר הבוגדני, זאת בשעה שכל אדם שניסה לעניין כלי תקשורת בהפגנות צודקות פי  וגדולות פי כמה, יודע שהסיכוי לסיקור קטן מאד עד אפסי  ולהכניס ידיעה על הפגנה לרדיו בזמן אמיתי בלתי אפשרית לחלוטין ולא משנה מה גדלה -אלא אם כן היא משרתת את השלטון.

אבל כאן" ביחידה לריב ומדון " דואגת שהמסרים הנכונים והלעומתיים יגיעו לצפון ולדרום הפגועים והסובלים וייצרו את הרושם שבתל אביב כולם מפגינים נגד הממשלה ומדיניותה, בשעה שרוב תושבי תל אביב נלחמים בדיוק כמו שאר תושבי המדינה על קיומם הכלכלי ,אבל " שיטת ההפרד ומשול "  ויצירת השנאה, היא הדרך שבה הכי קל לפלג אוכלוסיות ולשלוט בהם ולהסתיר בעיות לאומיות שמאיימות על הממשלה.

מתי הוקמה היחידה ?

הפגנת ה 70,000  לאחר הטבח בסברה ושתילה בשנת 1982 מה שכונה בטעות " הפגנת ה 400,000  " הפתיעה את גורמי השב"כ והמשטרה בעוצמתה, בדיוק כפי ש " מחאת רוטשילד " הפתיעה שוב בעוצמתה את המשטרה והשב"כ בשנת 2011 .

הגופים הממונים על שמירת הדמוקרטיה בישראל " המדור היהודי בשב"כ " שכבר הפך ל" חטיבה היהודית " החל לחפש שיטה לחדור באופן מאסיבי לתוך ארגונים מארגני הפגנות, משום שלא הבין מה קורה ? ונבהל מאד משום שההפגנה  ב 1982 ההיא נראתה מאורגנת מדי בעצימותה, למרות שלא הייתה כזאת והיתה ספונטאנית לחלוטין כמו מחאת 2011  ולכן לא אותרה וטופלה .

השב"כ והמשטרה היו רגילים למחאות והתארגנויות ספוראדיות כבר לאחר מלחמת יום כיפור( מוטי אשכנזי) , ואף להתארגנויות שמאל אינטלקטואלי כמו " מצפן" או" שיח " שהיו מלוות בהפגנות אינטלקטואליות וכנסים קטנים, אבל ההקפים הגדולים הכריחו את הגופים לבצע חשיבה חדשה.

מייד לאחר מותו הטראגי של אמיל גרינצוויג  בהפגנה  בירושליים ב 1983 שלוותה בשנאת ענק לארגוני שמאל הבינו לפתע בשלטון היטב את עוצמת הנכס התקשורתי המכונה " הפגנות שמאל קיצוני " בגיבוש מחנה הימין כשמיעוט משועמם של ילדים מבתים טובים שאינו מוצא את עצמו בחיים מוכן למצוא עניין להפגין תמורת כל שטות שנקרית בדרכו, תמורת תמיכה כספית או העסקה מסודרת בגובים ציבוריים קקיוניים שיאפשרו לו התעסקות בהפגנות  ומחאות  בזמנו החופשי או בעת צרות לממשלה.

הגיוס הגדול

מייד לאחר מכן הוקמה " היחידה לריב ומדון " והיא החלה לגייס מפגינים מקצועיים תמורת תשלום חודשי  קטן, או העסקה ציבורית תמורת התייצבותם המיידית בהפגנות יעודיות לצרכי השלטון, מצב שהיה נוח לשני הצדדים, משום שלמשטרה כבר היה מידע מוחלט על המתרחש ברוב ארגוני השמאל החתרני כמו מצפן ,שי"ח  ואחרים, ובמקביל גוייסו האנשים  בצורה פשוטה לצורך וגיבוש מחנה הימין בדרך של מחאה פוליטית נגד הממשלה – דבר המטריף את בוחרי הימין ומנטרל את ביקורתם נגד הממשלה .

סיכום

בכל פעם שאתם רואים הפגנה  קיקיונית נגד הממשלה בתל אביב או הפגנת הסחה מטעם שמתארגנות ברבע שעה ללא כל אישורים,  ואיש אינו מפריע לה להתארגן ללא רשיון, ואיש אינו מקשה עליה, והיא מקבלת סיקור ענק בכלי התקשורת הממלכתיים , דעו "שהיחידה לריב ומדון" בשטח נמצאת בשטח  וזאת הפגנה שלה ,שנועדה לעיני הפריפריה כדי לחזק את תחושת הנאמנות לשלטון של הבוחרים המאוכזבים מחוסר פעילות ממשלתם הימנית .

נהניתם ספרו לחבריכם ועשו לנו לייק

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

18 Comments

 1. תמיד חשבתי כך, שאין הגיון שהטלוויזיה תלך לסקר 50 מפגינים סתם כך…..אמרתי בטח זו קונספירציה של המימס הימני.

 2. איך מתקבלים לעבודה הזאת? גמני רוצה.

 3. אני לא רואה בכתבה שום מקור.
  על מה הטענות הנל מבוססות?

 4. רפובליקת חומוס מיסודו של מלך הזונות והקזינו, בהשגחת הבג"צ, הבד"צ, מועצת רש"ע ורבני פש"ע.
  איכה הייתה לבית זונות קריה נאמנה.

 5. זה נשמע כמו תיאורית קונספירציה על הקונספירציה בהפוך על הפוך.
  אני לא אומרת זה לא נכון, הכל אפשרי אבל זה הזוי.
  יש גם מצב שרק חלק מהם, כלומר המנהיגים מקבליפ שכר מהשב"כ והשאר הם תמימים וכך השב"כ חווסך כסף.
  בקיצור הכל אפשרי אבל זה הזוי

 6. איך משיגים עבודה כזו? ממש מעוניינת!!!!!!!!!!!

 7. רוב המגיבים פה סתומים לאללה!!! גם אם אין כזאת מחלקה בשבכ, המשל הוא משל והנמשל הוא נמשל. יש בעל בית והוא היחיד האחראי למחדלים ואף אולי לאי עשייה במודע. קוראים לו ביבי ועוזריו. תמשיכו לבחור בו ולהטיל על שמאל רדיקלי קקיוני את האחריות לכל מה שקורה לכם. אתם "עם נבל ולא חכם" כמאמר הנביא!!!

 8. אפילו רק של ההפגנות בתקשורת. תביא לינקים ….
  תודה. אחלה שם: ריב ומידון

 9. חחחחחחחחחחחחחחחחחח

 10. כל עוד בראשות מח"ש (מחלקת חסרי שכל ) עומד איש חדל אישים וחסר כישורים , והיא מהווה רק חממת פטרי לכל הפסולת האנושית שנזרקו ממקומות קודמים , לא יהיה כל מורא על המשטררררע והיא תמשיך להתנהל בעבריינות ואלימות , שלא לאמר חוסר תבונה , אתם יכולים לשאול בתחנה הרקובה והמושחתת שם השוטרים נוטלים גם שלמונים מעבריינים ומשתפים איתם פעולה כנגד אזרחים הגונים . . . תחנת השכונות דרום ת-א ! ! !

 11. לא שאני טוען שזה לא נכון, בגדול, אבל על סמך מה הדברים נאמרים? ריאיות לקיומה של היחידה הזו? איך אתה יודע שהיא קיימת ושזה שמה?

  ניתוח הסיבות לפעילות הזו נראה לי פשטני מידי, למעשה זה נשמע כמו חלק מההפרד ומשול. גם ההגנה על רוטשילד 2011, שהיה בבירור מבוים מלמעלה.

  סביר שהפעילות נשלטת על ידי המדינה, שבכ או מי שזה לא יהיה, אבל הרבה ממי שלמטה ובאים להפגנות, כמו שציינת בעצמך במאמר, הם אזרחים תמימים שאכפת להם.

  למעשה די קל להראות את השליטה בארגונים האלה:
  http://www.meshanim.com/amutot1.htm

 12. נשמע כמו גרסה עברית לפרוייקט COINTELPRO של ה-FBI.

  נחמד לדעת…

 13. הכותב כנראה מהיחידה של ריב ומדון
  אני מיליון שנים בהפגנות יש לי מיליון ידידים מההפגנות ומעולם אף אחד לא קיבל כסף
  לכותב אין בכלל שמץ של מושג מזה מצפון , מזה אחריות מזה תמימות
  הכותב הוא רובוט

 14. כמו כן כמה כח מופעל נגד מפגינים כמו ההפגנה ברוטשילד ב 2011.
  אני יחסית בשקט כי יש לי אחים שנלחמים בעזה וזה לא זמן טוב לדבר הרבה.
  אחרי המלימה הזו – חייבים לנקות את השלטון הרקוב.

 15. רפבובליקת חומוס מיסודו של מלך הזונות והקזינו.
  בראשות קיסרית משוגעת ובעלה השוטה השקרן החולני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.