1

סבו של מנכ"ל מי הריטג המבצעת את בדיקות הדנא, היה הסמנכ"ל הלוגיסטי של משרד הסעד בזמן פרשת ילדי תימן 1948-1954

 

חיים יפת סבו של מנכ״ל חברת מי הריטג המבצעת את בדיקות איתור מאומצי תימן על ידי DNA  גלעד יפת, היה המנכ״ל הלוגיסטי של משרד הסעד הוא ששינע את ילדי תימן בזמן "פרשת ילדי תימן " 1948-1954

משרד הסעד שחיים יפת היה המנכ"ל הלוגיסטי שלו ,היה האחראי הבלעדי מכל משרדי הממשלה, על הטיפול בילדי תימן ואחרים, בכל מערך הסעד בפרשה החל מהשמתם לבתי חולים, לפנימיות, לבתי ילדים, טיפולם ומימון שהייתם, בדיקתם, אבחונם, והפנייתם לאימוץ

חשוב שהעיתונות, הציבור, ההורים, האחים, והמשפחות שנתנו את בדיקות הDNA, ידעו את העובדות שאני מציג, וכל אחד יסיק את מסקנותיו לגבי השחקנים בפרשה ותפ]קידם משום שלא בוצע לידיעתי "גילוי נאות" על הקשר המשפחתי המוזר הזה.

ממידע שהגיע אלי כבר לפני מספר חודשים מתבררות 3 עובדות חמורות ומתמיהות שהוסתרו מהעיתונות, מהציבור ומהמשפחות שנתנו כ 1400 דגימות DNA לאיתור חטופים / מאומצים החל מספטמבר 2016

א.  ח״כ נורית קורן ומנכ"ל my heritage "צוות ה DNA "לא בצעו "גילוי ציבורי נאות" ועדכנו את בני המשפחות,והעיתונות והציבור, כי מדובר בצרוף מקרים נדיר, שבו סבו של גלעד יפת מנכ״ל חברת מי הריטג, מר חיים יפת ז״ל היה סמנכ״ל משרד הסעד והמנכ״ל הלוגיסטי במשרד הסעד בדיוק בזמן ״פרשת ילדי תימן״ 1948 -1954

חיים יפת ( נפטר ב 1985 כמובן שלא מסר שום עדות בוועדת בהלול מינקובסקי שיכלה להאיר את התעלומה.

בשעה שהילדים התימנים נעלמו ( בפועל נמסרו לאימוץ מסודר על ידי הוריהם) בזמן שירות הסבא כמנכ״ל הלוגיסטי/ תפעולי של משרד הסעד.
הנכד גלעד יפת נבחר במקרה לבצע את ״התיקון״ ולאתר את ילדי תימן דרך בדיקת DNA – מדובר בסיכוי סטטיסטי נמוך מהלוטו.  תנסו לדמיין את זה

 

 

 

 

 

 

ב. מי הריטג נכנסה לתחום צומח חדש בדיקות הDNA בדיוק שבועיים לפני עליית הפרשה מחדש בשנה שעברה.

ג. מר חיים יפת היה עוזרה הנאמן והראשי של הגברת הנרייטה סאלד שהנהיגה את ״החלוקה המפלגתית״ של ילדי טהרן ב 1943 והקימה את עליית הנוער ( עם רחה פריאר) ציפורה בלוך פקידת סעד ואימוץ ראשית שם שעלה בוועדת קדמי רבות היתה עוזרתו .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ד. . עוד צירוף מקרים נדיר הוא שחברת מי הריטג שהייתה ללא כל נסיון מעשי בתחום בדיקות ה DNA המתבצעות ברובן באמריקה כדי למנוע סיבוכים משפטיים, יוחצנה במקרה ללא הרף על ידי הצמד נורית קורן את העיתונאית רינה מצליח ״מקדמת פרשת ילדי תימן״ בפריים טיים ללא הרף, כשהבדיקות נשלחו כמובן לאמריקה דרך מי הריטג כמובן איך לא ?

החברה אינה עושה בדיקות DNA בישראל – תבדקו באתר. החוק אוסר עליה .

מר גלעד יפת מנכל my heritage הוא בהתמחותו גניאולוג ( בונה וכורה עצי משפחה), והוא לא יכול לטעון שלא הכיר את פעילות סבו בראש צמרת משרד הסעד ואת תפקידו הבכיר בצמרת משרד הסעד בזמן הפרשה מצורפים מכתבים בחתימתו.
גלעד יפת היה מחוייב לבצע "גילוי נאות" להורים ולאחים ולמשפחות הסובלות על קשר משפחתי לפרשת ילדי תימן – אבל זה לא קרה, "הכל נשאר המשפחה" .

ב. מסתבר כי מה שנטען באזני כבר לפני 5 חודשים מתגשם ומתממש, ומכל 1400 הבדיקות שנעשו ״ לא נמצא כלום״, למעט רשימת 22 מאומצים ידועים ש"כל שמותיהם בידי "והחלו להחשף בצורה מסודרת על ידי חברת מי הריטג

הבדיקות נעשו ב 2 החברות המבצעות את הבדיקות, רק בארצות הברית הרחק הרחק מישראל.
הבדיקות מתבצעות רק בארצות הברית כי אין להן שום תוקף משפטי מחייב והכרה מבית משפט וניתן לסגת מהן .

נאמר לי כי לכאורה כי המטרה של הבדיקות היא היא ״לא למצוא כלום״ למעט 20-30 מאומצים ידועים  כדי שהבדיקות לא יחשפו במדוייק את מסלול האימוץ המדוייק של הילדים תימנים שנמסרו על ידי הוריהם שכמותם המספרית ידועה לי בדיוק רב- לכן המתנתי לתחילת הפרסום וחשיפת המאומצים ללבדוק את שנאמר לי ואכן נחשפו יהודה קנטור וורדה פוקס שהיו ידועים למערכת .

כל הילדים התימנים שטופלו על ידי משרד הסעד נמסרו לאימוץ על ידי הוריהם בהסכמה מוחלטת וגילוי מאומצים / חטופים בבדיקת DNA יפריך לחלוטין את ״סיפורי ההורים״ על חטיפה, ולכן לכאורה מטרת הבדיקות היא ״לא למצוא כלום״ בבדיקות .

 

לאחר יותר משנה וארבעה חודשים  ו1400 בדיקות, בפני הציבור, תוצאות הבדיקות הגנטיות שאורכות בדיוק שבועיים לא הובאו בפני הציבור, והן מוצנעות, זאת בניגוד להילולת הבדיקות וייחצון החברות הבודקות על ידי אנשי לובינג ויחצנות המקושרים בעיתונות ממה שנראה לכאורה הכל מתוכנן לבליץ תקשורתי של חשיפת מאומצים .

למעשה כעת נשלפות התוצאות כדי לקדם את "נרטיב החטיפות".

לכאורה נראה כי כל תכלית הבדיקות שנעשו היתה יצירת ״נרטיב חטיפות״ המשרת את האינטרסים הפוליטיים בלבד תוך הכפשת מקימי המדינה..

בהקשר זה ראוי לציין תופעה דומה של יחצון התוצאות שארעה לפני 22 שנים כשהמכון הפתולוגי לקח מבני אותן המשפחות בדיקות דם שהושלכו לאחר מכן לאשפה באותה שיטה .

 

הקשר משפחתי/ הבין דורי מעניין מאד, כשהנכד גלעד יפת מנסה לאתר ילדים שנעלמו/ נחטפו בתקופת שרות סבו כסמנכ״ל משרד הסעד -נשמע מעט מקאברי .

מכיוון שאני חוקר את פרשת ילדי תימן וכמייצג האינטרס הציבורי לגילוי האמת, הרי שהעובדות המובאות מדליקות לפחות אצלי אור אדום החייב להבדק כמובן  על ידי המשטרה ואני מנקה את מצפוני מול ההורים שממתינים לתשובות .
חשוב לשאול כיצד נוצר הקשר בין חברת מי הריטג לוועדה לחקר האמת?

האם נעשה גילוי נאות על הקשר הבין דורי של גלעד יפת וסבו חיים יפת

האים המדינה מעורבת לכאורה מאחורי הקלעים בפרשה ?

וזאת רק ההתחלה .
הנסיון להפוך את בן גוריון ומקימי. המדינה לגנבי ילדים לא יצלח – והאמת תצוף כמו שמן על מים – לא ראיתם כלום
אני מכיר את הפרשה היטב – עובדה

אם המדינה מעוניינת לחשוף את כל האמת בפרשת ילדי תימן אשמח לתת הרצאה חינם .

אבי  052-8010967

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. מעניין יש לך את רשימת המאומצים? זה לא בניגוד לחוק? …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.