0

מי שמצביע -לא באמת משפיע, ההפגנות השפיעו על הכלכלה- והקדימו הבחירות

מי שמצביע- גורם לכריתת יערות, מי שמפגין-משפיע ,הממשלה רוצה שתלכו להצביע, היא לא רוצה שתלכו להפגין נגדה, היא רוצה שתימחו בקלפי על העוול כלפיכם, ולא בעולם האמיתי, שם ההפגנות משבשות את הכלכלה.

הפגנות המחאה היו אסון כלכלי לממשלת נתנייהו, כי היום בדיעבד מסתבר שההפגנות פירקו את כלכלת נתנייהו והקדימו את הבחירות, להפגנות חלק ניכר בגרעון ובאוירה האנטי כלכלית ששוררת כאן כבר שנה וחצי, ולעומת זאת איש מחברי הכנסת שהצבעתם לו "בהצבעת מחאה" ,או בהצבעה גושית, או כברירת מחדל בבחירות הקודמות, לא השפיע במילימטר על מה שקרה כאן או על מצבכם, ולא שינה כלום ב 4 השנים האחרונות, אלא להיפך ההצבעה המסורתית, האינלקטואלית, והחינוכית בבחירות הקודמות רק החריפה את המצב הכלכלי, ולא משנה למי הצבעתם, כי מי שהצבעתם לו לא יכל לעשות כלום עבורכם במסגרת הדמוקרטיה שלנו, או במסגרת הישיבה בפרלמנט(הכל דיבורים) וזה הרעיון של הכנסת.

ואילו להפגנות היו הישגים מיידים בהורדת מחיר הגנים, וההישגים יגדלו ככל שיהיו כאן יותר הפגנות, כי רק ההפגנות משפיעות על הממשלה, כי ההפגנות פוגעות ביכולתה של כל ממשלה למשול, וגם לגנוב ללא הפסקה או לחלק הטבות לבוחריה, כי ההפגנות פוגעת ישירות בקופה, ולכן הממשלה לא אוהבת הפגנות, אלא אוהבת לראות אותכם עומדים בתור ומצביעים בקלפי.

מי שמצביע – גורם לכריתת עצים

"מי שמצביע-משפיע " הוא יופי של "ספין ממשלתי" קליט להפליא ורדיופוני, ולמעשה הוא מעודד כל אזרח לממש את זכותו הדמוקרטית לשים נייר מלבני נטול עץ -120 גרם בקופסא אטומה, כשאין קשר בין הנייר הזה למציאות, ואין שום קשר בין הנייר לדמוקרטיה, או לכל דבר אחר בחיינו, אבל האזרח לבש בגדי חג, קיבל  יום חופש מעבודתו (שוחד בחירות) ובין שופינג לקפה מילא את "חובתו הדמוקרטית" כפי שחונך בבית הספר ובתשדירי התעמולה, אבל הפעולה היא רק מצג שווא של שותפות בדמוקרטיה, ובמשחק הדמוקרטי בדיוק, כמו הפרחת בועות סבון ליד הקלפי, אבל כאן משמידים עצים במצג השווא הדמוקרטי.

הפגנות המחאה בקייץ שעבר היו הגדולות בישראל מהקמתה, ובאו בהפתעה והלם לשלטון, משום שאם היתה ציפיה להפגנות, הרי שהיתה אמורה להגיע מהעניים, וכאן מעמד בינוני נורמטיבי קם על ממשלתו, ובממשלה לא הבינו את גודל האסון הכלכלי,משום שהמעמד הבינוני הוא הכלכלה במיטבה, והמחאה סימנה לממשלה באור צהוב בוהק שמשהו אינו תקין בהתנהלותה ,אבל הממשלה סירבה להקשיב וקיבלה נוק אאוט אדיר, או מה שמוגדר על ידי מוסכניקים סוכר ב"מנוע הכלכלי" כי הממשלה האמינה שהמחאה תהייה בקלפי כמו שחינכה 65 שנה את אזרחיה "מי שמצביע -משפיע"

חשיבות הבחירות לראשות וועד הבית .

הבחירות לראשות וועד הבית בכל בניין בישראל יותר חשובות ומהותיות מהבחירות לכנסת, משום שוועד הבית הוא בעל אחריות ביצועית מיידית, הוא חייב לנהל תקציב לא גרעוני, והוא חייב לעמוד ב 99 אחוז מהמשימות שמטילים עליו הדיירים, כמעט באון ליין, ואם המשימות לא יבוצעו על הצד הטוב ביותר, וועד הבית ייתלה, ייצלב, או יפוטר מייד אפילו בלי רוב, אבל יש הבדל קטן בין הכנסת לוועד הבית, והוא שראשי ועד הבית לא מקבלים שום שכר עבור עבודתם, אלא רק טלפונים בהולים בכל שעות היממה, ואם כבר מקבלים משהו מהדיירים הבוחרים, הרי זה בוץ סמיך בפנים, תמרות אש ועשן צעקות וקיתונות של תלונות 24 שעות, אבל הם מתפקדים מעולה, ותחשבו האם יו"ר וועד הבית שלכם לא מתפקד טוב יותר מכל חבר כנסת, והרי אנחנו מחפשים יו"ר וועד בית יעיל כמו בבנין שבו אנחנו גרים.

נשמח אם תשתף את הכתבה ותעשה לנו  SHARE  וLIKE   או תציע לנו חברות  – תודה

נהנית ספר לחבריך

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.