0

" מיליון אזרחים תחת אש " צעדת המיליון " 6 מיליון " – הבחירות לפנינו " הכל עניין של צריבת תודעה של הציבור ,וארגונו בקבוצות שנאה אהדה תוך הסתרת המציאות הכלכלית

  "מיליון  "  הוא  מספר שהמוח   האנושי זוכר בקלות  , ולכן  בכל פעם  שפוליטיקאי   מדבר על  " מיליון   " צריך להבין שהוא מדבר אל התת  תודעה שלכם    כדי להשפיע עליה

מפני  שככה זה עובד  .

ברור לחלוטין  ששום פוליטיקאי לא ספר  את  האנשים  בשום אירוע , אלא תמיד מדובר בהערכה   ומטאפורה ,אחת  מהחזקות שיש  .

כל  הקטע  של  "המיליון  " ,בסך  הכל נועד  לקחת קבוצה לא מאורגנת של אנשים ,שרובם המוחלט לא  הכיר אחד את  השני  ורצה לחיות את חייו בשקט  , לגייס אותם ,ולתת להם זהות קבוצתית  , וגאוות יחידה ,ושייכות גורל  ,  מה שיעזור בעתיד   לשייך אותם  לתייג אותם  ולשלוט בהם  ,דרך  אלמנט  הקבוצה   ושייכות הגורל  .

" מיליון אזרחים תחת אש "

וכך  כדי  ללכד את המחנה הלאומי ממלכתי לפני הבחירות , ולרתק  אותו  אל העוגן האלקטורלי ,נוצר  מטבע הלשון  של       " מיליון אזרחים שחיים תחת אש  "   ומייד  ומכל פינה  , המסר  מועבר  על"   המיליון  שחי  תחת  אש   "   אותם  " מיליון  אזרחים  " שמגינים בגופם  על המדינה , ומוכנים לחטוף את הטילים  ,כמה שצריך  עד  שהבעייה תפתר , לעמוד דום  מול כל איום  כשממולם  , לשבת במקלטים , לרוץ  ,לקפוץ ,ולשכב  ,ולאכול שימורים , וכל דבר שאלוף פיקוד העורף  ייגיד להם לעשות , כי הרי אין כמו גאוות השיתוף   ואחדות המטרה  כדי להשיג מטרה ,שהרי לנו נאמר  בבית ספר בשיעור  הסטוריה  ,שאם לא נהייה בעד השני, נהייה תלויים אחד ליד  השני   והמסר מחלחל .

 אחרי שבוע במקלטים   ,הממשלה  תזכה לקבל  את מירב הקולות  מאנשי המיליון הזה    , כי מיעוט שכבודו וגורלו הועצם , והוא  הפך לגיבור  לאומי    , תמיד  יזדהה עם  המעצים  ,  ויבוז למשפילו   ,זה היה סודו של  מנחם  בגין .

בסופו של דבר  ,זה היה עוד קמפיין  טרום  בחירות מדהים    משולב בצה"ל ,  שנוהל כאן   על גב האזרחים

ובמובלע  , ניצב  " מיליון  נוסף  "   שהוא קושי  400,000 איש    ,שרובו חי   בין רחוב בזל  לרחוב שינקין  , כשמעולם  לא היה   ברור  לכל  הדרום   הסובל  ,   למה  הם לא חוטפים  קאסמים , גראדים, פאגרים, ורקטות, ומרגמות כמו כולם  ,ואם  הם  כבר לא חוטפים  קאסמים  ,ההגיון אומר שלא יצאו להפגין  ויזדהו עם  המדינה ערכיה ובטחונה .

 

חוששים  מחאת הקייץ

במשרד ראש הממשלה חוששים  ממחאת  הקייץ  , ומנסים לשתק אותה בכל מחיר  , באוגוסט 2011 אחרי חודשיים של מחאה ,  החליטו לחסל את הבוס של " אל קייסי  ",כדי לטרפד  את " צעדת המיליון  " אבל זה לא עזר.

עכשיו החליטו לחמם  את  השטח  מכל הסיבות  ,הרבה  לפני   הקייץ  ,כדי להעלים את  המשבר הככלכלי  ,ולסרס את המחאה  לשתק  אותה  ,ללכד את המחנה הלאומי   לייצר  קמפין  אהדה לצה"ל   וה כל  מתחבר ביחד .

הציבור כבר שכח  שרק לפני 3 חודשים  הממשלה הזאת החזירה 1000  מחבלים 

הצגת  התכלית של צהל 

מי שנתן  את ההוראה לחסל  את המחבל, ידע בדיוק  את סדר ההתרחשויות  לאחריו   ,בדיוק  של מילימטר , ודאג  לבצע את כל  המהלכים ההגנתיים  ,וההתקפיים , כדי  להקטין את  מס  הנפגעים  בצידנו 

סולות הטילים  הוצבו במקום הנכון וכל חיל האוויר  האדיר גוייס למשימה  שקטנה עליו ב7 מספרים

 ולמעשה  מדובר במה שמוגדר  בצבא   "  כהצגת תכלית  "  באש חייה ,  של  ענק מול גמד  כשכל חיל האוויר שאמור  לתקוף   באיראן  ,מתצפת  אל 20 קילומטר רבוע  ליד קיבוץ זיקים  ויד מרדכי    ומחפש  יורי קאסם  בתוך הקש 

גם  אצלנו וגם  אצלם ,מנהלים קמפיין טרום  בחירות כדי להעלים את נזקי הכלכלה    ,והכשלון בניהול מדינה

 

אבל אל דאגה  הבלון הכלכלי עוד יתפוצץ בגדול כי לא ניתן לעצור קריסת בועת נדלן

 

 

 

 


 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.