1

האם מאיר משולם (שחף פילוביץ) קבור בבית קברות ירקונים? או שהושתק/נעלם.

האם שחף פילוביץ (מאיר משולם) הושתק/נעלם, או שאכן קבור בבית קברות ירקונים ?

מצורפת עדות וידיאו שצולמה באזכרה לזכרו של מאיר משולם (שחף פילוביץ) ב 15/02/17 בשנה שעברה, עם תאור ברור של הליך קבורתו המוזר והתמוה מפי מספר נוכחים באזכרה ביום ה שבעה ל"מותו ".

האם אכן מאיר משולם שחף פילוביץ ז״ל קבור בבית קברות ירקונים ״בגוש גפן ״ חלקה 10 שורה 3 מספר 14, שם לכאורה נטמן בחשאי בידי אלמונים, בשעה שמצבתו מומנה בידי חביריו לטענתם, או שהמציאות אחרת לחלוטין מעבר לכל דמיון .
על פי טענות שהעלו מאיר משולם ז״ל וחבריו במשך שנים, הוא נטה להסתיר את זהותו ותמונתו מהממסד כדי שלא יזוהה עקב פרסומיו וחשיפותיו. מספר רב של פעמים עלתה הטענה הלא מבוססת כי הממסד מחפש אותו ומחפש להשתיקו מסיבות לא ברורות.

 

לאחרונה, במסגרת פרוייקט סריקה דיגיטלית לאחור בעקבות ״עלומים״ שמנהל ״משרד לנעדרים״, הסתבר להפתעת הסורקים, כי מאיר משולם ז״ל היה פעיל מרכזי "במאבק למען ילדי תימן", והיה מעורב במקביל מאחורי הקלעים גם בתיקי עמוס ברנס, רומן זדורוב, דניאל הילר ואחרים וזכורה גם העלמותו המתוקשרת בפרשה המכונה "לאן נעלם שחף פילוביץ "?

הכלל המנחה את הבדיקה הוא ״שאנשים אינם נעלמים/ מסתתרים סתם״ והסיבה חשובה למערכת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לא ברור מדוע מאיר משולם (שחף פילוביץ ) הסתיר בקפידה את חברותו הבכירה ״בפדרציה העולמית ליהדות תימן״, ואת היותו מבכירי חסידי עוזי משולם, ואת עיסוקו הסיזיפי בפרשת ילדי תימן וכן בפרשות האחרות חלקן עימנו היום. הוא כונה בידי אלו שהכיר "התימני "
תמוה מדוע מאיר משולם שהגדיר עצמו כעיתונאי הסתיר את הגעתו לדיונים בכנסת בחברת ד״ר משה נחום בנושא פרשת ילדי תימן בשנת 2002 בשעה שעסק בפרשה והיא העסיקה אותו רבות.
משולם בחר לעצמו בכינוי של חוקר/ עיתונאי אשכנזי והסתיר בתוקף את תמונתו ומראהו הבולט, וסרב להצטלם או להפגש עם עיתונאים למרות הישגיו העיתונאיים.

מאיר משולם ( שחף פילוביץ) עמד מאחורי יצירת ״הלקסיקון המלא לפענוח רצח יצחק רבין״, מאחורי ״תיק שמעון פרס״, וכתב ידו נמצא בסקירת  OCR על המסמכים שעסקו ״בניסויים הרפואים בילדי תימן ״ בארכיון המדינה שנפתח לאחרונה .
אכן הספק עצום לאדם עלום שהקדיש את רוב חייו למלחמה בממסד, ולפרשת ילדי תימן שסיים את חייו בחניון א.מ. ציוני ברחוב המרד בתל אביב.

מאיר משולם צולם בסך הכל פעם אחת בחייו, וזאת תמונתו יחידה של מאיר משולם הקיימת, עקב קולו העמוק שהיה ייחודי בדרך כלל תקשר רק באינטרנט כדי להסוות את קולו . מסתבר שגם קולו וגם כתב ידו היו בולטים באופן חריג וניתנים לזיהוי בקלות .ולכן נקט בהאפלה תקשורתית עצמית.

מסיבה שאינה ברורה מאיר משולם דאג במשך שנים להסתיר בצורה קיצונית את זהותו ומראהו ולכן התקיימה הבדיקה שרק הציפה שאלות רבות נוספות לא פתורות .האם מאיר משולם חשש פן יחשף ויזוהה על ידי גורמים שונים ? או על ציוד אלקטרוני טכנולוגי יעודי .

לפני כחודש ב08.01.17 נחשפה תמונתו וזהותו בישיבת ״הוועדה לחקר האמת״ בכנסת הדנה בפרשת ילדי תימן, כדי לברר מדוע שמר על חשאיות כה מרשימה, בשעה שרוב זמנו היה מדריך צלילה/ עסק בעבודות מזדמנות באילת או בבת ים  .

באופן לא ברור כל האנשים שאליהם נחשף מאיר משולם פיזית מקדמים את פרשת ילדי תימן .

א. השדרן אמיר איבגי מקדם את פרשת ילדי תימן .
ב. קצין השב״כ ח״כ אמיר אוחנה שכתב הספד לזכרו ( אמיר אוחנה + שחף פילוביץ) ומקדם אף הוא את פרשת ילדי תימן.
ג. ח״כ מיקי איתן קידם בכנסת חוקים למען ילדי תימן.
ג. נחום שחף סטרום – ״מפענח רצח יצחק רבין״ ופרשת א- דורה.
ד.ההסטוריון ד״ר אורי מילשטיין.
ה. נתן גפן כותב ספר הקונספירציה ״עוקץ קטלני״ על רצח רבין
ו. מאיר משולם היה עוזרו של ד״ר משה נחום יו״ר הפדרציה ליהודי תימן המובילה את חקירת ״פרשת ילדי תימן״ החל משנת 1985 .

לא זכור מצב שבו אדם עם חשיפה תקשורתית כה גדולה בחר בחר להיות באפילה כמו דג הזהרון .

תיק  מאיר משולם עדיין מחכה לפתרון !!
לגזור ולשמור !!

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. מאיר משולם הסתיר את זהותו כי ידע שהיד הארוכה של הממסד תגיע אליו ותפגע בו! הוא ידע על חטיפת ילדי תימן,על הניסויים הרפואיים שעשו בהם, על מכירת חלק מהם, על מסירתם למשפחות חשוכות ילדים בחו"ל ובארץ וידע מי היו המעורבים בכך! [ביניהם שמעון פרס ושאר 'בכירים' בממסד של שנות החמישים ותחילת השישים]. הוא גם היה עד למסכת ההתעללות ברב עוזי משולם וב'חיסולו' למעשה. לא בקרה בחר לעצמו את השם האשכנזי למהדרין, שחף פילוביץ', עם ראשי התיבות ש.פ. = שמעון פרס, כי לדעתו היה פרס מעורב בהרבה פרשיות מזעזעות שהושתקו על ידי הממסד. (האם גם אותי ינסו להשתיק?).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.