0

כיצד תפסתי מרגל אמריקאי בישראל, ואיך עובדים עסקי המרגלים וההאזנות בעולם ?

אני  אבי, תפסתי מרגל אמריקאי בישראל, ממשלת ישראל לא מודה ולא מכחישה,  וכך גם האמריקאים שומרים על דממה אלחוטית דקה, איש לא שמע איש לא ידע , רק האינטרסים מדברים.

ממש בטיימינג מדהים בימים אלו שבהם עסקי הריגול וההאזנה בצמרת החדשות, גם סיפור זה מתפרסם בספר שבכוונתי להוציא באתר גיוס ההמונים         http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=6779    

 

 

פרטים חשובים מאד עבורכם.

הספר הולך " לגיוס המונים "  כל אחד תומך מליבו בסכום קטן בן עשרות שקלים  פחות ממחיר ספר חדש  ומקבל את הספר החדש בתמורה לתמיכתו וצופרים נוספים כולל הזמנה להשקת הספר, הכל  דרך  אתר היצירתיות  HEADSTART.CO.IL  ואשמח אם תתמכו כספית בהוצאת הספר, שתהנו ממנו ותבינו איך עובד אתר גיוס הכספים, גם עבורכם.

חשוב !!! יתכן שגם אתם תגייסו יום אחד כסף באתר מהציבור הרחב למימוש חלומותיכם בתחומים שונים.

להנאתכם  טעימה מ " המרגל מטעם הCIA  אני הייתי שם וראיתי את הדברים קורים בעיניים בזמן אמיתי. עסקי המרגלים שובי לב ואני נשאבתי לתוכם שלא ברצוני.

אני מקדיש לכם טעימה מהסיפור שתוכלו לקרוא ואשמח אם תתמכו בספר דרך האתר לפי יכולתכם  :

 

                                         "    מרגל מטעם ה     CIA   "        טעימה מסיפור 

                              "  אם לא תשחרר אותי קצין צעיר לא תוכל להיכנס לאמריקה לעולם, כך בטון יבש אמר לי באנגלית מושלמת האיש כשתפסתי אותו מצלם בחשאי מתקן צה"לי סודי וקשרתי אותו בחבל שמצאתי,  ובנוסף ב ח-10 , אותו כבל טלפון דק שהשתמשו בו לתקשורת טלפון קווית בין המוצבים ותעלות הקשר בגבול.

הוא לא נאבק עימי ועם שני החיילים שהיו איתי, אלא חיכה בשקט שנגמור לקשור אותו, ואז יצא עם יציאה נוספת , והפעם לא רק איים עלי, אלא גם על החיילים שעימי, בטון רך מאד.

גם לחיילים שאיתך במשימה תהייה בעיה לכל החיים בכניסה לאמריקה, וברגע שתנחתו באיזו טריטוריה אמריקאית אתם תתפסו, תשפטו ותועמדו לדין על פגיעה בסוכן C.I.A  וזה עשרות שנים מאסר קשה בכלא פדרלי ללא חנינה, אל תשלה את עצמך שמשהו יעזור לך, איש  מצה"ל לא יעזור לך ביום שתתפס, ואתה תתפס כמו כולם, מוקדם או מאוחר, כולם נתפסים.

 האמת שזה היה מעט גדול עלי, כי ריח הטיול הגדול בדרום אמריקה לאחר השירות הצבאי , ולאחר מכן גם בארצות הברית כולל עבודה כבר עמד בנחירי אחרי 4 שנים של שירות צבאי קשה מאד, וכאן באמצע ביצות המלח באילת סמוך לגבול הירדני, אלמוני מרסק לי חלק מהחלום האמריקאי בקלות, ומדבר איתי בנוחות נעימות ומתינות כמו בשיחת סלון ,בשעה שתפסתי אותו בפעילות ריגול נטו מצלם מתקן סודי ביותר של צה"ל שנסענו לבדוק את תקינותו, וברור מדבריו לחלוטין שהאיש מרגל, ולפי טענתו הברורה הוא מרגל אמריקאי, איש ה C.I.A.

יש עלי נשק חבוי הוא אמר לי בשקט, ואנחנו בהסתערות הברברית שבצענו עליו כשהשכבנו אותו בין קני הסוף עם הראש בבוץ, כדי להראות לו שלא מצלמים מתקנים של צה"ל, לא בדקנו כלום, וכך הוא הורה לי לקחת את האקדח מגבו, ומייד כשהתעשתי הודעתי לו שאני עושה עליו חיפוש כחוק לפי סמכותי, והאיש לא התנגד, ואכן ביצעתי עליו חיפוש מדוקדק ללא תוצאות נוספות למעט האקדח וסכין הטלה קטנה, ואת שניהם צירפתי אל המצלמה שצילם בה את המתקן ושמתי בתא הכפפות של הגיפ, הרחק מידיו.

מי כבודו שאלתי אותו ? והוא ביקש שאשחרר את מעט החבלים והחוטים הרבים שהקיפו אותו, משום לא היו לנו אזיקונים או אזיקים תקניים, ואז שלף מכיס המקטורן שלו ארנק ובו תעודת פלסטיק קשיחה  שבה כתוב גון סמית איש ה C.I.A  במה שנחזה להיות תעודה רשמית של ממשלת ארצות הברית וכבודה ובעצמה עם סמל הנשר מוטה הכנפיים במרכזה, הכול נראה תקין לחלוטין, האיש היה מגולח ומצוחצח, וכמו בסרטי המרגלים לבש חליפת מקטורן שני חלקים בשיא החום, כשהסתובב בשטח הביצות שליד מתקן ההתפלה של אילת " .

                                                         סוף טעימה מסיפור

איך תוכלו לתמוך בהוצאת הספר ולהינות ממנו?

הכנסו לפרוייקט  12 סיפורים לטיסת לילה ואשמח אם תתמכו במימון הוצאת הספר כשתקבלו ספר חדש ועוד תובנות תמורת התמיכה  בעשרות שקלים בלבד ,  פחות ממחירו של ספר חדש , ויתכן שבעתיד גם אתם תממנו פרוייקטים שלכם וחלומות דרך אתר HEADSTART   כל התומכים יוזמנו אישית לערב שאערוך להשקת הספר .

12 סיפורים לטיסת לילה   באתר הדסטארט            http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=6779

                                                                           תודה מראש על תמיכתכם

                                                                                                 אבי זלינגר

נ.ב  אשמח אם תשתפו ותלחצו LIKE  או SHARE     אם נהניתם

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.