0

" יותר חשמל – פחות עמל " כבר לא , איכות חיים בישראל = גביית מיסים לממשלה למימון הגרעון

רגע  לפני הקייץ דאגו  בחברת חשמל  להעיף  מתפקידו  את המהנדס המומחה (שמו שמור במערכת ) שאחראי על זרימת החשמל התקינה ברחבי המדינה  ב30  השנים  האחרונות  ללא רבב , כדי שיוכלו להפסיק את הזרם  בסניף  המרכזי , ולהגיד  שיש "  בצורת חשמלית חמורה   " , ושוב יעלו את מחירי החשמל עד שיוכפלהכל   כדי למתן  את  הביקושים  שיהיו בקייץ  הקר שלפנינו   ולמלא את קופת המדינה במיסים.

 ממשלת  ישראל  ומשרד האנרגייה חייבים  להביא  הישג  מרשים  לציבור  בדמות  " הפסקת  חשמל  קולוסאלית "  באמצע הקייץ  כדי שיהיה  אפשר  להמחיש לציבור    כי אנחנו  " בבצורת  חשמלית   חמורה "  ,ממש  כמו שמרחו  את הציבור  בתיאורי הזוועה על המחסור במיים  שעלו  ב 200  אחוז במחירם תוך  שנתיים  , ומעניין שלא היה מחסור  אמיתי  במיים וכל  הקיבוצים  גדלו"   כותנה איכותית  לייצוא  "   והמהלך עוד   הניב לקופת המדינה גבייה של  עוד  3  מיליארד שקל מיסים    שלא תוחזר לעולם לציבור ,,מנימוקי  השקעה בצנרת המיים   וב 3  מילארד  שקל  מס תשתיות מים  בשנה אפשר  לרהט את כל המזרח  התיכון  בצינורות  ומגופים   מתוצרת מקורות  ושות .

תאריך  הפסקת  החשמל העתידית או צריבת  התודעה הציבורית בגודל  המשבר  בטח כבר נבחר  ,והוא כבר  יפול  על בטוח  במקביל על  איזה אירוע שהממשלה לא  חפצה ביקרו(כנס של סילוון שלום או  הקרן  החדשה ) ורוצה להשביתו  בנימוקי  הפסקת חשמל חמורה   ולתפוס כרגיל 2 ציפורים  ולדחוף עוד  העלאת מחיר של החשמל  בדרך  ,כדי  לאפשר  את מימון חוב חברת חשמל  בערך  של 66 מיליארד שקל  ואת מימון גרעונות  המדינה  שתופחים מיום ליום  .

ועכשין  כרגיל  נשאר להפחיד את הציבור ולסבך לו  את החיים  בכל מיני מבצעי צריכת  חשמל   קנית 100 קילווט קיבלת  20  אחוז הנחה , או  חסכת  10  אחוז  קבלת  5  אחוז  אבל העקרון הוא שכל ההנחות באות לאחר 100  אחוז עלייה במחירים שתהייה עד  החורף  הבא , והכל  בספינים הידועים של המחסור"    בשיטת ההפחדה הידועה   "  שאתם  עוד  תשבו  בחושך  בחורף  ויבוא  הזאב  " 

וגם  על  התקיפה שלא קרתה באיראן ולא תקרה כמובן   הרוויחו בממשלה מיסים  על מחיר הבנזין לאחר שהנפט  עלה  ועתה לאחר שירד במחירו  ב10 דולר בטוח שמחיר הבנזין   לא יירד   גם  אם הנפט יירד  בטענות גרעון בקופת המדינה  והטבות מדינה שניתנו לנהגים  הכל  בלוף  וכך  גרדו  מהציבור עוד כמה מילךיארדים  בהפחדה

סך  הכנסות  חברת  חשמל  ממהלך  העלאת המחירים  ב 30-40  אחוז   הולך  לגדול  ב קרוב  ל10  מיליארד שקל   בשנה,  תקציב החברה  עומד על 25 מיליארד שקל  לשנה  והכסף  הזה  הולך  להיות  ברובו  רווח  משום  שבעוד  6-8  חודשים  עתידה ישראל להתחיל לייבא  גז  במחיר זול  מאד   פי  5  ממחיר הסולר   ועלויות חברת  החשמל  ירדו בצורה דרמטית   שוב .

  בצפון  המדינה כבר מוקמת  תשתית  לפריקת  גז נוזלי   במיכליות  , והתשתית הזו  תביא  לחברת חשמל  גז  בזיל הזול , אלא אם כן המדינה תבחר  להזרים לקופתה את ההפרשי העתק    כדי לממן את הגרעון   עיי הטלת "מס   נקיון "  על גז   משום שהגז  לא  מזהם    ואיש לא יניח למוצר זול להכנס  לישראל  בלי מיסוי של 100  אחוז לקופת  המדינה   לטובת  והגנת הציבור

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.