2

השנאה לא עולה כסף- אבל שווה לפוליטיקאים, למדינה, ולממשלה זהב.

זוכרים את " הקיבוצניקים המיליונרים ששוחים בבריכה" השנאה הזאת שתוזמרה ברדיו ובטלויזיה הממלכתיים נצחה בחירות, רק לפני שבועיים נהנה הציבור לשנוא את חברת חשמל בחסות ההסתה התקשורתית השלטונית, ולפני חודש את עובדי הרכבת, והיום שונאים חרדים ששוחים בבריכה, ובשבוע הבא הציבור ישנא את המתנחלים(ערוץ 7) , שבהם יוטחו דרך כלי התקשורת הממלכתיים בדיון מסודר כמובן, כל צרות המדינה ומחדליה לקראת הסכמי השלום המתקרבים ולקינוח יסיתו נגד המחאה לסגור מעגל.

השנאה הפכה לשיטה שילטונית, מדעית, ויעילה בצורה קטלנית ליצירת  " הפרד ומשול "  בחברה הישראלית כשבקלות מדהימה משסים פה אחד בשני, וכך מצליחים לפורר במכוון כל זרע של נסיון התארגנות והתקרבות של האוכלוסייות השונות ויוצרים חומות אלקטרוניות של שנאה, מה שמאפשר לשלטון ולפוליטיקאים לגנוב בקלות מהאזרחים, כי כולם עסוקים בשנאה הדדית.

שיטת התעמולה של גבלס מיושמת בישראל

השימוש בכלי התקשורת השונים בישראל להפצת השנאה ויצירת פילוג באוכלוסייה אינו מקרי, אלא מכוון ומתוזמר על ידי המדינה ששולטת ברוב מוחלט של כלי התקשורת במדינה, ומשגרת את השנאה מעל גלי האתר פעם נגד המחאה, ופעם נגד החרדים, ופעם נגד המתנחלים, ותמיד נגד מי שמרים את הראש, כי להפיץ את השנאה הזאת האלקטרונית לא עולה לה כמעט כסף-אבל הפילוג באוכלוסייה שווה למדינה זהב לצורך שליטה בקלות.

במקום לעסוק בעובדה מדוע 90 אחוז מהאוכלוסייה לא יכולה להרשות לעצמה בריכה זולה, או חוף ים פתוח חינם, או שמורות טבע חינם, השנאה מתערבבת בפטריויטיות מזוייפת והגנה על זכר המתים בצה"ל, כשמנסיוני 80 אחוז מהמתים בצה"ל מתו בפאשלות ומחדלים שלטונים ולא באשמת החרדים השוחים בבריכה- אנדרטה(כולל הרוגי האנדרטה הזאת).

שליטה מוחלטת של המדינה בכל אמצעי התקשורת -מונופול הסתה לאומי

רוב הציבור כלל לא יודע שמספר תחנות הרדיו בישראל הוא הנמוך בעולם המערבי, וכולן נשלטות בעקיפין על ידי המדינה, החל מתחנות הרדיו הארציות "קול ישראל", ו" גלי צה"ל הנמצאות בידי השלטון ונשלטות על ידו תעמולתית, והוא " מהנדס " את החדשות המשודרות לציבור, ותפקידן העיקרי  של התחנות הוא העברת הספינים של השלטון(מסרי משרד ראש הממשלה) במסווה של חדשות, גם  התחנות היעודיות הארציות נשלטות על ידי קול ישראל, ומשרד ראש הממשלה, רדיו רק"ע לעולים, רדיו מורשת, והן משמשות רשתות שטיפת מוח שלטוניות וצריבת תודעה למגזרים, חינוך מחדש ונכון לשלטון במסווה של שידור ציבורי .

גם חנות הרדיו האזוריות 14 רשתות מפוקחות ומנוטרות ותלויות לחלוטין ברשיונן בהגשת"  לוח שידורים וראיונות מראש " כמו ברוסיה הסובייטית שמאפשר לשלטון לרמוז להן, את מי הוא לא היה רוצה לראות בשידור על גלי האתר, דרך סנקציות ורגולציה.

גם הטלויזיה בידנו

בטלוויזיה המדינה היא השותפה העיקרית ב2 חברות החדשות, ודירקטורים מטעמה מנסים להשפיע תוכן השידור באופן קבוע, מה גם שתקציב חדשות ערוץ 2 ו10 קטן להחריד 100 מיליון בשנה, מה שמגביל במכוון את יכולת הסיקור החדשותי שלהן ואת הביקורת על הממשלה, ובמקביל העובדה שהן נשלטות גם על ידי טייקונים בעלי עניין, שוב פוגעות באיכות ואמינות החדשות המשודרות .

בעיתונות " ישראל היום " העיתון הנפוץ ביותר ומעריב מזוהים עם הממשלה, בשעה שידיעות משרת את האינטרס של ידיעות ונלחם על גורלו, וכך הציבור מקבל קרבות בוץ בין עיתונים ,ולא חדשות אובייקטיביות  ללא פניות .

בשעה שבכל כפר בעולם בן 1000 תושבים כבר יש תחנת רדיו פרטית מסחרית או 2 , בלונדון, פריז, וניויורק  יש 300  תחנות רדיו בכל עיר , בישראל " הרדיו  החופשי מפריע לנחיתת מטוסים  " כי הרדיו החופשי מדווח לציבור אמת ומשבש את הספינים של הממשלה, ואת שטיפת המוח של השלטון כלפי אזרחיו (2 מסרים סותרים,  הורסים תעמולה ומונעים שטיפת מוח).

ישראל היא המקום היחידי בעולם חוץ מצפון קוריאה ואיראן שיש בו ערים עם 100,000 תושבים ללא תחנת רדיו פרטית אחת , אבל כאן הרגילו את התושבים שזה נורמלי ורדיו איזורי זה נורמלי.

וכך הסתה נגד התחנות הפירטיות נועדה במכוון למנוע רדיו חופשי, והציבור אכל את השקרים של הממשלה בשעה ש98 אחוז מתדרי הרדיו בישראל פנויים, אבל כרגיל הם ימכרו בזול לטייקונים ,וכך שוב נפגע הציבור ויכולתו להביע דיעה או לשמוע דיעה אחרת הסוטה מהדיעה הציבורית .

כך מחנכים את הציבור ב"שיטת גבלס" לשנוא את האחר, והעיקר משניאים בזול אחד את השני כדי לשלוט בקלות באוכלוסייה שרק רוצה לשחות בזול, כי אין לה בריכות שחייה ולא יהיו לה, ובגין מתהפך על קברו כשערוץ 7 תוקף חרדים ששוחים באנדרטה ולא באיזה בריכה ב" קיבוצים המיליונרים " – בריכות תמיד היו שיטה של השלטון להפיץ שנאה כי רק למיליונרים מותר לשחות בבריכות.

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק ו SHARE

ניתן לפרסם חינם באתרים אחרים כל כתבה מהאתר

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

2 Comments

  1. אחלא פוסט צודק וגם עשיתי share אבל אחרי דקה הסרתי אותו ,למה?בגלל ההשוואה הצורמת לגסלס,למיטב ידיעתי השימוש בטכניקות הפרד ומשול קיימות בערך מימי עידן הברונזה לפחות,ויש לדעתי בעייתיות לנכס אותה ולהשוות לגבלס,אתה כותב יפה קורא את המציאות טוב ומאחל לך שתמשיך לעשות חיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.