15

המשטרה נמנעה מחשיפת פרשת שיטרית, כדי לא לפגוע בהעברת " החוק הביומטרי על ידו בכנסת

כמעט 3 שנים שבמשטרה ומשרד המשפטים יודעים על " פרשת שיטרית "  ועל " הסכם השתיקה"  שנעשה בצידה , אולם הפרשה מודרה ב אופן מכוון מהציבור והתקשורת בטענת  " חוסר עניין לציבור "  למעט  שותפיה חבר כנסת פעלתן מאד שיודע שהמשטרה מחזיקה אותו תקשורתית בביצים, כמו שצריך ומשטרה שגילתה חבר כנסת מוכשר ומנוסה שיכול בנסיונו לשרת את האינטרסים החקיקתיים שלה לטווח הקצר וברחוק .

מה שגרם למר שיטרית  לכאורה לדהור בטירוף  עם ה" חוק הביומטרי " ולהעבירו כדי לרצות את מחזיקי המידע  נגדו : המשטרה והפרקליטות, זאת בכדי לא לחסל את חלומו הרטוב מזה שנים להבחר לנשיא המדינה עקב חשיפת " פרשיית העוזרת " בעתוי המתאים – כפי שהמשטרה יודעת לעשות .

הגשת כתב אשום או פתיחת חקירה גלוייה נגד ח"כ מאיר שיטרית, או פרסום תקשורתי בציבור של החשדות לעברות מין כפי שהמשטרה יודעת לפרסם (איל גולן, חנן גולדבלט ,חיים רמון ואחרים היתה קוברת את העברת " החוק הביומטרי " המורכב בכנסת, שהח"כ הנכבד שטרית מזוהה עימו כבר מספר שנים ללא הסבר, והוא טרח אישית במסירות לא מוסברת להעבירו על גבו באחרית כוחותיו, ברוב תחבולותיו, ונסיונו הפרלמנטרי הרב בכנסת .

רק שאלה אחת מסריחה עומדת כמו פגר באוויר והיא מי באמת עומד מאחורי החוק הביומטרי  ? ודוחף אותו בכנסת ובחקיקה בניגוד לכל הגיון ומי יהיה המפסיד הישיר מחיסולו הפוליטי של מאיר שטרית, אים לא המשטרה ומשרד המשפטים שנקלעו ל " דילמת האסיר מאיר שטרית "  חסר התועלת, או המשת"פ האידיאלי בכנסת במרות ובשליטת המשטרה  .

המשטרה מרוממת – המשטרה ממוטטת ומשפילה.

גורלו של חבר כנסת אחר " זקן חברי הכנסת "  תת אלוף בצה"ל לא שפר עליו, כשמידע חמור פחות שהמשטרה יודעת בגינו כבר למעלה משנה, וגונב לאוזניה הארוכות על קבלת הלוואות בהיותו איש ציבור, נחשף  בעיתוי מושלם יותר מ "רצח קנדי " רגע לפני הבחירות למועמד לנשיא המדינה, תוך בצוע חיסול תקשורתי ממוקד באיש רב השנים נוסח השב"כ  או סיירת שקד שעליה פיקד, תוך הורדת מועמד מוביל בבחירות לנשיאות  שגם ח"כ שטרית השתתף בהן .

חבר הכנסת הזה בניגוד לקודם גמר את הקריירה הנשיאותית שלו והושלך ממעמדו ולאלוהים ולמשרד המשפטים ולמשטרה פתרונים על האפלייה בחשיפות הפרשות השונות והעיתוי בחשיפת מעללי חברי הכנסת השונים, שבמקרה רצו שכם אל שכם כמו סוסי בר בקולוסיאום ברומא ,לבחירות לנשיאות המדינה.

ולמי שנוצר אצלו הרושם שאין קשר בין הפרשות טועה, כי המשטרה ומשרד המשפטים שמו את הזיטונים שלהם רק  על חבר הכנסת שיטרית כהכרת תודה למאמציו ולכאורה לפעלו בהעברת " החוק הביומטרי" ופנו לחיסול פואד" הסוס הזקן והרעב" חסר התועלת עבורם שהפריע בדרך .

תארו לכם מצב שהאיש " שהחבל  תלוי מעל צווארו ואשכיו נמצאים בכספות המשטרה, היה הופך לנשיא המדינה,  והמידע בגינו לא היה בידי הציבור ,מה שהיה מאפשר למשטרה ולפרקליטות להשפיע על האיש שמחלק חנינות בשראל בקריצת עיין ותוך מבט מאיים – קוראים לזה סחיטה.

כנראה שטרית אינו היחיד מבין חברי הכנסת שנסחטים במסחטה של המשטרה שבוחרת איזה פרשות לחשוף לציבור ואיזה אנשי צבור לחסל ואיזה לרומם,  כדי להעביר חקיקה קשה לציבור וטובה עבורה בשעה שהיא מחלקת רמזים עבים לנתפסים לשתף פעולה,  שהיא מזהה עברה חמורה של חבר כנסת על החוק ,  ממש כמו בשטחים  תמורת שתיקה  וטובות הנאה אישיות  – לזה קוראים מדינת משטרה ושב"כ  שסוחטת פוליטקאים .

 פועלו של מאיר שטרית בהעברת החוק הביומטרי

פועלו הענק של השר החרוץ בהעברת חוק הביומטרי על גבו לבדו, רק ממחיש  באיזה לחץ היה נתון מאר שטרית ואיזה כוחות על  הניעו אותו להעביר " חוק דרקוני " הסותר את הדמוקרטיה בעוצמתו, ואם כוונתכם לנסיונות קבלת שוחד מצד חברת HP  , הרי שזאת הטעייה זדונית וספין הטעייה מלמעלה, למצב ולעניין האמיתי שהיה שבנשמתו והיה חלומו הגלוי  לכל , להיות נשיא המדינה בכל מחיר .

חבל שלא כך דאג לדיירי הדיור הציבורי – ישראל השלישית משם הגיע

כשר פנים בשנת 2008 תמך ב" חוק הביומטרי ", והכריז עלייו כיעד מרכזי שלו  (למה ?) ואישר שימוש רחב בנתוניו על ידי משטרת ישראל לקוחתו הגדולה, הוא הניח את הצעת " החוק הביומטרי " ערב פיזור הכנסת ה 17 על השולחן בלב הכאוס הפוליטי, והיה נחוש להעביר את הצעת החוק בפגרה שהיתה ערב הבחירות, וכשכל חברי הכנסת היו עסוקים בפרימריז  ובהכנה לבחירות הבאות , שטרית עבד על חוק המאגרים הביומטרי ללא לאות .

מייד לאחר הבחירות כשעבר לאופוזיציה ביקש להפןך לראש"  ועדת מדע וטכנולוגיה  וביקש החלת דין רציפות על החוק הביומטרי , אבל זה לא הכל.

מייד עם כניסת הכנסת החדשה  לתפקידה העתיק את הצעת החוק שהוגשה בכנסת הקודמת והגיש אותה כ" הצעת חוק פרטית  שלו " ולהפתעת כולם לא נדון החוק  ב" וועדת  חוקה חוק ומשפט,  בצורה מסודרת וכמקובל  "אלא בועדת מדע וטכנולוגיה "  שבראשותו, אבל שוב זה לא הכל, משום שלוועדה המצומצמת שבראשותו, נבחרו חברי כנסת שאף לא ידעו שנבחרו, או שהחוק כלל לא עניין אותם, או שמניעים אחרים מנעו מהם לערער על החוק המתגבש.

רובם כלל לא הופיעו לישיבות המרתוניות שהתנהלו בפורום של אדם אחד או 2 כולל שטרית, באופן מסחרר שאינו זכור וללא שום בקרה ציבורית על פעילותו .

החוק יעבור בכל מחיר

בכל פעם שמשהו מחברי הכנסת המודאגים מהפגיעה בזכויות האזרח או מי מהגופים הציבוריים הרבים שחששו מהחוק שאל שאלה קשה או ענינית או טכנית פרוצדורלית, שיטרית טען בארוגנטיות ובלהט שאין בכוונתו לפתוח שום דיון מחדש בנושא חוק המאגר  " והמאגר הביומטרי יוקם בכל מחיר"  והדיון נגמר, וכך הועבר החוק הביומטרי בדמוקרטיה המכונה ישראל.

יתכן שהרומן לכאורה של מר שיטרית עם גורמי המשטרה והפרקליטות שמלטפים לו את הביצים ודאגו לא לפרסם בציבור את השמועות בגינו שהתרוצצו בשטח , כבר מתחיל ב שנת 2006 ,אז הקים ללא אישור וחקיקה מסודרת את " מאגר צילום רשיונות הרכב " ולא המתין לאשור הכנסת ולחקיקה מתאימה  -" החוק הביומטרי הקטן ",שכמובן כבר דלף למחשבי השב"כ החטיסה היהודית ,רשות ניירות ערך ושאר גורמי איסוף אזרחיים ועוד יעשה בתמונות שימוש..

חלום הנשיא המאחד

כמי שנולד לישראל השנייה או השלישית שטרית היה זקוק ל" תיקון נשמה כולל " וכפוליטקאי זקוק לאהבת כלללל הציבור כדי להרגיע את נשמתו (עיין ערך שמעון פרס ומשה קצב ) ולכן חלם על תפקיד הנשיא המאחד והמלכד ( מחלת נפש ידועה אצל פוליטיקאים שתופסים עצמם כמאחדי ומלכדי העם האולטיבטיביים, תחת אישיותם הפוליטית המופרעת  ולכן לא  נתן לכלום לעצור בעדו..

במשך 4 שנים התחבולן שטרית העביר על גבו את " חוק הביומטרי " כשהתיצב במקרם רבים לבד בוועדה שהיה בראשה וקידם חקיקה בשיתוף המשטרה ומשרד המשפטים שלכאורה לעיתים התנגדו לחלק מסעיפיו  אך הוא דאג להתנגד לדוברים מטעם הכנסת ונציגי ציבור בחמת זעם קדוש, שלא הבינו את הלחץ שבו הוא נתון תחת זרועות המשטרה ומגף משרד המשפטים .

איש מבין החולקים על החוק לא  הבין מדוע האיש הפך לגוש פסטלינה  " חומר ביד זרועות החוק " המשטרה ומשרד המשפטים והוא מתמרן את כל העולם ואחותו  מבקר עד ערב,  מהפחד העצום שמהדורת החדשות תפתח במילים שמחסלות כל פוליטקאי  והן: המשטרה חושדת כי כבוד השר מאיר שטרית ביצע תקיפה מינית בעוזרת הבית שלו והוא נמצא בחקירה במשטרת בת- ים,  בשעה שהיא מחלקת בביפרים הזמנות לעיתונאים לצלם בפוטו-אופ את השר המושפל ולאחר מכן אשתו שתמכה בו ,סופגת חיפוש מצולם בביתה (הגדול כמובן ובמשרדיה )

סוף דבר

זה סיפור שחייב להבדק היטב, ומשהו צריך לספק לציבור תשובות  על  חלקו של כל אחד משותפי המחזה הגרוטסקי הזה שגיבורו מאיר שטרית היה אמור לתת בגינו טביעות אצבעות וצלום תווי פנים בחדר החקירות של המשטרה עבור המאגר הביומטרי שאותו הקים  בעצמו  כבר לפני 3 או 4 שנים במסגרת חקירה גלויה שהיתה פוסלת אותו לעולם לתפקד נשיא מדינת ישראל עקב מעללי קודמו (קצב) ולזה קוראים לזה"  צדק פואטי  ".

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק ו SHARE

 

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

15 Comments

 1. כל עוד בראשות מח"ש (מחלקת חסרי שכל ) עומד איש חדל אישים וחסר כישורים , והשרה הממונה ציפי ליבני לא מגלה כל עניין במשרדה היא מהווה רק חממת פטרי לכל הפסולת האנושית שנזרקו ממקומות קודמים ,
  לא יהיה כל מורא על המשטררררע והיא תמשיך להתנהל בעבריינות ואלימות , שלא לאמר חוסר תבונה , אתם יכולים לשאול בתחנה הרקובה והמושחתת שם השוטרים נוטלים גם שלמונים מעבריינים ומשתפים איתם פעולה כנגד אזרחים הגונים . . . תחנת השכונות דרום ת-א ! ! !

 2. אבי זלינגר היקר, האנטי שלך נגד החוק הביומטרי כל כך חזק שאתה מנסה בכוח, ליחס אותו, לפרי העץ המורעל, קרי תמורה לסחיטה שהמשטרה סוחטת אותו.
  מזכיר לי את ההתנהלות האפלה של אדגר הובר. . . .
  אמרו לי פעם שצורת החשיבה של האנשים נובעת ממאפיני. האישיות שלהם, דהיינו, שקרנים חושבים שכולם משקרים להם, רמאים חוששים שכולם מנסים לרמות אותם . .
  על זה נאמר בגמרא "הפוסל, במומו פוסל ".
  אז היכן אתה עומד ?

 3. את זה חברי הכנסת יודעים מזמן.
  את העובדה שהכניסו את הנשיא הקודם לכלא על עבירה מצוצה וגם הפילו את שר המשפטים דאז על התרדה (שני התפקידים היחדים אשר יכולים לתת חנינה)

  כמובן שיש הרבה שלדים בארונות של חברי הכנסת.
  אבל ברור מאוד שיסחטו את שיטרית על פשעיו וכך הוא יחנון אסירים לפי רשימה מוכנה מראש.
  ולכן בכנסת הנוכחית ניסו להפיל כל בר סחיטה כדי למנוע את המשך שילטון הטרור של הסחטנים.

 4. שטרית איש משוחת. לא המשטרה פרסה אלא עיתונאים או אחרים.
  כבר לפני פיצוץ הפרשה שמעתי מידי אנשי תקשורת מסויימים שיש לו קופת שרצים.

 5. מעניין ודווקא בגלל זה דחוף הגהה! אין סוף טעויות הקלדה, חבל

 6. מר זלינגר מקבל את ההסבר שלך. לפחות תשנה חלק מהכתבה שלך כי כרגע אתה כותב שם במפורש שהדהירה המטורפת שלו לאישור החוק נעוצה בעובדה שהמשטרה ידעה על ההסכם. אז אם כבר מדובר לטענתך על דהירה מטורפת שחלה מאמצע שנת 2012.
  חוצמזה לא ענית עניינית לגבי שאלה 2 שלי. אתה טוען שהמשטרה היא זו שחיסלה אותו ציבורית ובחרה גם את העיתוי. איך זה מסתדר עם ההגיון הפשוט שאם לטענתך המשטרה סחטה אותו בעבר בהצלחה. אין להם אינטרס לחסל אותו ציבורית יום אחרי שנכשל במירוץ לנשיא. הוא הרי עדיין חבר כנסת. הם יכולים להמשיך להפעיל אותו. בדוק שוב את אופן הצגת הדברים שלך. אתה יורה לעצמך ברגל

 7. קודם כותבים כותרת ואחר כך כותבים סביבה סיפור, ולעזאזל העובדות.

 8. תודה על החומר.
  המשטרה ודאי ידעה עליו דברים נוספים לקראת חקירה לאורך כל הקריירה שלו. פעם נוכל, תמיד נוכל.

 9. סורי, הסבר לא מספיק טוב. גם ב-2012, למי שלא זוכר, שטרית היה מועמד לראשות קדימה, ובאופן מאד תמוה הסיר את מועמדותו והעביר אותה למופז. גם אז היה ברור שמישהו מחזיק אותו חזק מאד בביצים, וזה היה לפני החתימה על ההסכם עם העוזרת. אין שום הסבר לחוק הביומטרי, גם לא שהמשטרה מחזיקה אותו בביצים, מלבד שחיתות, ושחיתות נטו. ובשחיתות הכוונה היא לכסף, לא לשום דבר אחר. האיש קיבל מיליונים, אם לא למעלה מכך, עבור הקידום ההיסטרי של החוק.

 10. קשקושי שכל! מזל שפואד ושטרית שניהם "מזרחיים" אחרת היו טענות שהמשטרה העדיפה
  לדפוק ישהו על רקע עדתי. פואד נחקר בצדק. כפוליטיקאי הוא היה כוחני, חילק ג'ובים בלי הכרה וסחב ארגזי בוחרים… לא התאים מראש להיות נשיא! שטרית טעה לחשוב שהוא סמל הטוהר וברוב טיפשותו, כשההסכם עם העוזרת באוויר – התפתה להציג מועמדות לנשיא. גם דליה איציק טעתה, ומזלה שלא נבחרה!

  • ורק רובי (אם היה משפחתו רבי ולא ריבלין כנראה שהוא היה נשיא בקזבלנקה) ממש רק רובי הצדיק החסוד שלא דאג לשום קשרים במשך שנים במרכז הליכוד ונבחר תמיד בצדק ולא הבטיח מעולם ג'וב עמ"נ שיבחרו בו!! רק רובי צדיק!! פטתית שכמותך פטתית !!!!!!!

 11. יפה. אבל יש שני חורים רציניים בהסבר שלך:
  1. הטענה המרכזית שלך שהחוק הביומטרי הוא תוצר של לחץ המשטרה עליו בעקבות ידיעתם על ההסכם שלו עם העוזרת. אבל השנים ממש לא מסתדרות: איך יתכן שההסכם עם העוזרת נחתם בחצי השני של שנת 2012. והוא התחיל עם החוק הביומטרי והכריז עליו כיעד מרכזי כבר בשנת 2008?
  2. אם המשטרה היא זו שידעה וסחטה אותו בהצלחה בעבר. איזה אינטרס יש לה להפיל אותו עכשיו? ההגיון אומר שעכשיו שהוא כבר לא נשיא כדאי להם להמשיך ולהשתמש בו כחבר כנסת לצרכיהם.

  • מי שחשף את הפרשה הוא ערוץ 10 זה לגבי שאלה 2 ולגבי שאלה 1 יתכן ש" הקשר " בין שטרית והמשטרה כבר התחיל מודם יותר כשהעביר את חוק צילום רשיונות רכב וברור לטובת מי או מה שמכונה המאגר הקטן

 12. כולל גם החוקים נגד "משתמטים" וכל חוקי האפליה למיניהם

  כלל ברזל – חוקים רעים נחקקים על ידי אנשים רעים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.