0

הגראס הרפואי חוסך לבתי החולים מאות אלפי ימי אשפוז בשנה ב1700 ש"ח ליום

     30,000 איש כבר מקבלים קנאביס רפואי כחוק, אבל הממשלה דחתה את "הצעת חוק הקנאביס הרפואי " כדי לא לתת הישג לאופוזיציה זאת הסיבה היחידה, והשרים התמימים שהצביעו נגד החוק כלל לא מבינים את הפוליטיקה שמאחורי " הקאנביס הרפואי " והם סתם חותמות גומי של פקידי הממשלה, ובפועל "חוק הקנאביס הרפואי" כבר פועל ביעילות מרובה למעלה מ3 שנים, כשהוא חוסך למערכת הבריאות והמדינה למעלה מחצי מיליארד שקל בשנה (500 מיליון ) בהנחת 10 ימי אשפוז בשנה בבית חולים למקבלי הקאנביס הרפואי במחיר 1700 שקל ליום אשפוז אחד.

הטענה העיקרית של יוזמי החוק השימוש בקנאביס רפואי  שהקאנביס מיטיב עם המערכת והמשתמש החולה הוכחה כנכונה לחלוטין והממשלה מודה מקרב לב לאנשים הנחמדים שגרמו לה לחסוך ומיישמת את החוק וההמלצות של השדולה דה פאקטו (עובדתית)  אבל לא" דה יורה" (דרך החוק)  וזאת תמצית הפוליטיקה שהיא לא חייבים חוקים בכנסת (פיקציה לציבור)כדי ליישם מדיניות ממשלתית, צריך החלטות בשטח של פקידי ממשלה שהם אדוני המדינה האמיתים שלעולם לא יתנו קרדיט לאיש על רעיונותיו .

הטענות תמיד נבדקות ביסודיות

בעקבות טענות של השדולה לשימוש בקנאביס רפואי כי" החומר " הלא הוא המאריחואנה מקל על החולים ואף מקל על תקציבי בתי החולים במאות מיליונים בשנה הלכה המדינה ובדקה בשקט את העניין ומצאה שהשדולה צודקת לחלוטין, ולכן התחיל ניסוי מתן המאריפואנה הלא היא " המאריחואנה הרפואית "  לחולים למדינה והסתבר שכדאי לתת לכל חולה מאריחואנה ששוויה בשוק החופשי עובר לסוחר 2000-3000  שקלים לחודש כשהוא משלם עליה 340 שקלים בלבד, משום שיום אשפוז אחד בבית חולים עולה1700 שקלים  פי 3-5 מהשווי האמיתי של הסם שניתן לחולה, הגיון פשוט, כלכלי, ובריא .

במקביל מתוך הטעייה נמשכו הרדיפות אחרי המעשנים, אחרי אירועי יום הלגאליזציה, אחרי המארגנים,, ואחרי כל מפתחי נגזרות המאריחואנה ונגדכל מי שהזכיר את המילה מאריחואנה ,כי מה שמותר למדינה לעשות עבורה, אסור לאחרים גם אם הם צודקים כי רק לחוק מותר לעבור על החוק- ולאזרח לא .

חסכון מינימלי  של 1700 שקל ליום למאושפז

תוך זמן קצר גילתה המדינה האמצעות משרד הבריאות שלוחה,  כי היא חוסכת מאות מיליונים בשנה בהוצאות אשפוז בבתי החולים כשמחיר יום אשפוז מינימלי עומד על 1700 שקלים, בשעה שהיא מונעת מכל מקבלי הגראס הרפואי להגיע לבתי החולים ולהתלונן על כאבים ולהתאשפז וזה החסכון המינימלי שנוצר  עוד לפני הוצאות נוספות על בדיקות שונות בנסיון לאתר את מקור הכאבים של החולה.

רוב מקבלי הגראס הרפואי הם חולים כרונים מתלוננים על כאבים פנימים עזים בגופם בשעה שהרפואה הקונבניציונלית אינה יודעת כיצד להתמודד איתם, החל ממטופלים הסובלים מחיידקים טורפים, כשאחד מהם העיד בפני שהוא מסוגל לחרוץ בקירות ביתו סימנים עם הציפורניים כשמגיע התקף של כאבים ,או פגועי ירי מצה"ל שנושאים רסיסים בגופם המפרישים תחמוצות בשעה שלא ניתן להוציא את הרסיסים, או קטועי גפיים הסובלים מתופעות פאנטום (תחושת איבר לא קיים) כמו חולי סכרת קטועים או פגועי מלחמה, או למשל נפגעי תאונות דרכים שגופם רוסק, וגם לאחר איחוי הגוף נמשכים הכאבים .

הקבוצה הגדולה ביותר המקבלת את הגראס הרפואי היא חולי הסרטן כשהמלחמה המקורית של השדולה היתה להקל על הכאבים והסבל שעוברים חולי הסרטן בחלקם סופנים ובחלקם לא כשהגראס מקל גם על הכאבים הפיזיים, וגם עוזר להקל על החרדות המלוות את המחלה.  במשך שנים המדינה התעקשה לא לבדוק את הנושא משום שלובי חברות התרופות הבין שאישור מתן בחוק של מאריחואנה רפואית (צמח האלוהים ) יפגע במכירותיהם ויפתח דרך לאלטרנטיבה טיפולית לא תרופתית לחולים שאיש אינו יודע לטפל במחלותיהם רפואית, אבל ניתן להקל בסיבלם .

ענף יצוא חדש וצמיחה -גידול קאנביס רפואי

בשעה שיצרני התרופות והממשלה רתמו את המשטרה להלחם בתופעת הסמים "הפושה בחברה המנוונת"  , משרד החקלאות העניק בחשאי עשרות רישיונות לחקלאים לגידול מאריחואנה רפואית לייצוא- עלק, אחרי שהסתבר שלובי הגראס הרפואי צדק לחלוטין בטענותיו ובישראל התפתחה בשנים האחרונות  בחשאי תעשייה אדירה של גידול " גראס רפואי  " בעשרות מושבים בדרום ובצפון בחממות סגורות גם הן בפיקוח המשטרה שנלחמת במשתמשים, אבל שומרת על הגידולים ומרוויחה מכך הון -איפה השוטרים בחממה?.

למעשה ענף ייצור הגראס הרפואי נמצא היום בבוננזה אדירה ועשרות חקלאים מתדפקים על דלתות משרד החקלאות והכפר, שמחלק בחשאי מענקי מחקר לפיתוח נגזרות גראס רפואי, מכסות מים ורשיונות גידול בשיתוף עם המשטרה למקורבים בלבד, והחממות האלו מיועדות להחליף את חממות ההידרו המאולתרות של מגדלים חלוצים  שנמצאות בעשרות בתים בישראל ומוגדרות" כגידולי י סמים פיראטים ", אולם כשיגודלו על ידי המקורבים שירוויחו מכך הון עתק והגידול יוסדר בחוק, המשטרה כבר לא תרדוף אחרי המגדלים החדשים שכמובן מקורבים לשלטון וחלקם יגיע מצמרת המשטרה עם רקע אבטחתי.

תחנת הסמים הראשונה באבן גבירול  תל אביב

מים רבים זרמו ב " חממות ההידרו "  מהתקופה שבה פשטה המשטרה על חנות הסמים הראשונה שנפתחה בישראל על ידי "עמותת תיקון עולם"  ברחוב אבן גבירול 185 פינת רחוב הורקנוס, מול כיכר מילנו בתל אביב וקפה זוריק, שהיתה פיילוט מדינה לכל נושא השימוש במאריחואנה רפואית בישראל, כשהמשטרה נשלחה על ידי לובי יצרני התרופות במטרה להוכיח שהחנות משמשת לאספקת הסמים הרפואיים האלטרנטיביים עוברת על החוק וגורמת לנרקומניזציהשל הציבור, ולהכפיש את הפרוייקט ולהרוג אותו כשהוא קטן ,אולם הניסוי הצליח, אבל יתכן שהעמותה נדפקה.

אבל עכשיו אין ספק והענף הפך למכרה הזהב החדש וענף צמיחה וכולם רוצים להכנס לענף ולהוציא את האחרים ובישראל הכל מותר והמשטרה משרתת את השלטון בקלות בהשחרת מתחרים, כי גם שוטרים בפנסייה מחפשים קריירה שנייה כמנכלי"ם של חחמות לגידול מאריחואנה לייצוא . ראוי  לזכור כשרואים היום את מלחמת המשטרה בחנויות ה NICE GUY  הממלאות את רחובות תל אביב ומוכרות נגזרות סמים קלים שאת תחנת הסמים הראשונה בחנות ראשית בתל אביב הציבה מדינת ישראל בכבודה ובעצמה -בשם החוק והצדק.

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק וSHARE

ניתן לפרסם באתרים אחרים חינם

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.