0

האוטו של אגסי ,קווים לדמותו : מונע בחשמל , אינו מרעיש, ואינו מזהם , הרכב המושלם בעולם, למי שלא מתגורר ליד תחנת כוח פחמית.

 

זה הרכב המושלם של אגסי ,ולאיש שהמציא אותו ,מגיע את פרס איכות הסביבה
במספר פרמטרים , שאותם נמנה להלן .

האוטו של אגסי , אינו מזהם את הסביבה לחלוטין ,והוא מונע על חשמל מתחנות כח, שיפיקו אותו לאור ירח וכוכבים ,(חשמל זול שמופק בלילה) כמה רומנטי וחסכוני , ולמעשה, האוטו אינו פולט כלום ,חוץ מריח הריחניות ,שעל הדשבורד (אדן החלון של הרכב).

לאוטו של אגסי אין מנוע , ולכן הוא אינו מרעיש, וניתן לשמוע בתוך האוטו קונצרט של מוצארט ללא הפרעה , והוא מותאם בעיקר לחובבי מוזיקה קלאסית ,,יש רק בעייה קטנה אחת , שהולכי רגל אינם שומעים שהוא מתקרב , אולם יש לו וישרים שפריצרים מצויינים , למקרה שהולך רגל ילכלך את השמשה .

את האוטו של אגסי טוענים בחשמל , שכדי להפיקו , כורים פחם שחור במכרות פחם ברחבי העולם ,ואת הפחם מסיעים אוניות מכולות ותובלה , על פני חצי עולם , ולבסוף הוא נשפך מאוניות התובלה בנמל חדרה ,שם הוא נשרף , תוך זיהום האוויר בכל איזור התחנה ברדיוס של 25 קילומטר שבו התושבים נושמים גפרית , ומייצר מאות אלפי טונות של פסולת אפר , שנקברים במחצבות ישנות ,ואולי מפוזרים בים , ובמקומות אחרים שאיננו יודעים .

את הבטריה של הרכב , שמכילה חומרים רעילים וחומציים קשה לפרק ,ומדובר בחומרים רעילים שישארו עימנו לאלפי שנים .

אבל את זה לא רואה האיש עם העניבה ותיק הגיימס בונד שרץ חצי מרתון ואוכל אוכל אורגני בארוחת הצהריים שלו ולמה להטריד אותו בקטנות

נהנית ספר לברך אועשה לנו לייק או שתף בפייסבוק או במקום אחר תודה.

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.