מדוע 1000 הורים בפרשת "ילדי תימן מספרים אותו סיפור בדיוק? מאיר משולם מאנשי עוזי משולם תדרך אותם


Avi-Zelinger
4 יולי ,2017

תמונה לעיבוד פילוביץזה האיש הסמוי במדינה, האיש שתדרך בשם הרב עוזי משולם ז"ל את רוב המשפחות והאמהות (כ800) בני הדור הראשון שילדיהן מתו/נעלמו במהלך "פרשת ילדי תימן" , ולימד  דרך האתר האינטרנט (אתר רוטר) את בני הדור השני לספר את "אותו סיפור גנרי בדיוק", במסרים קליטים ורגשיים לאזני הציבור  המיוסר.

"לא ראינו  גופה", "לא קיבלנו תעודת פטירה , "המשטרה גרשה אותנו " אנשים בחלוק לבן חטפו ילדים" "האמבולנס ברח"  "השב"כ מאיים לא לדבר" – הכל שקרים רגשיים לאזנו ולליבו של הציבור המיוסר שמרגיש סימפטיה עם האמהות .

 כיצד ל 1000 הורים ובני הדור השלישי יש אותה גרסת סיפור משוכפלת?

 רבים טוענים ושואלים איך 1000 אמהות ובני הדור השני שירשו את הנרטיב מספרים אותו סיפור בדיוק ? הרי לא היה אינטרנט ולא היו פקסים איך תיאמו גרסה  ? אז הינה התשובה, זה מאיר משולם "המתאם העלום." והסמוי ביותר במדינה.

 מאיר משולם היה "איש התקשורת" של אנשי עוזי משולם והיה אחראי על הפצת הנרטיב האישי רגשי" "בפרשת ילדי תימן" והחדרת "הסיפור הרגשי הגנרי " והנוגע ללב שנשמע אחיד ברדיו ,בטלויזיה, ובספרות ובסרטוני "הדוקו דרמה"..

 הערה חשובה – מי שלא מכיר את "מאיר משולם", גם מבני הדור השלישי לא מכיר את התפתחות  "פרשת ילדי תימן", חשוב להדגיש : העלום והסמוי מאיר משולם שהיה מבכירי אנשי עוזי משולם, היה בחשאי גם חבר בכיר ב"פדרציה העולמית ליהודי תימן", הגוף שמנהל את המאבק בכנסת כבר משנת 1985 – בורג מרכזי בליבת המאבק.

אדרבה, מי שחושב שהוא נפגע ממני או מדברי המקוממים, מוזמן לפנות לנורית קורן, או להתלונן במשטרה ברחוב סאלאמה בתל אביב מחלקת הונאות, כדי שתפתח בחקירה מה קרה כאן?, ומי עומד מאחורי "עלילת הדם" הזו שאין כדוגמתה בהסטוריה,

 חשוב  שיבדקו מי זה מאיר משולם ?ומהו פועלו ההסטורי ?-  תהיו רגועים, איש לא ילך למשטרה, כי זאת "תיבת הפנדורה " הגדולה במדינה ,  ובמשטרה מחכים לתלונות .

 האיש הזה מאיר משולם ז"ל שפעל בסמוי בשליחות הרב עוזי משולם, פעל ב 2 אפיקים כדי  לתדרך את "ההורים והאמהות הבוכיות  "ואת בני הדור השני המתוסכל שמאמין שחטפו להוריו ילדים, כדי שכולם יספרו אותו סיפור עממי רגשי וקליט בדיוק:

א. מאיר משולם היה מסתובב בריכוזי התימנים, בכנסים שאורגנו בנושא "החטיפה " החל משנות ה 80 שהיו במקומות שונים בארץ ליד ריכוזי תימנים, והיה פונה בשם עורכי דין רובם תימנים מקורבים לרב עוזי משולם, אל ההורים שילדיהם מתו/נעלמו  ב"פרשת ילדי תימן" ,שאותם איתר במושבים ובריכוזים התימנים כמו ראש העין, פתח תקווה, ראשון לציון, והיה ומספר להם כי מגיע להם כסף רב תמורת הילד המת/המאומץ/הנעלם 2-3 מיליון שקל ,במידה ויצטרפו לרשימות שהוא אוסף עבור עורכי דין שמתכוונים להגיש תביעת פיצויים בנושא נגד המדינה .

 חשוב לציין שלעורך דין בישראל אסור לשדל לקוח להגיש תביעה , ולכן זאת היתה עבודתו של מאיר משולם – לתווך לקוחות לעורכי דין .

 ב.  במקביל דרך "פורום גילוי מסמכים" שפתח במכוון באתר רוטר-נט והיה מנהלו האגדי (היה איש התקשורת של אנשי משולם) (עבד על כל עיתונאי ישראל והסתיר את זהותו האמיתית התחזה לאשכנזי בשם שחף פילוביץ בשעה שהיה תימני) , הפיץ חומרים רבים שליבו במכוון שנאה בקרב הדור השני והשלישי כשטיפח את "ההסטוריה החדשה" של התימנים, ששוחזרה על ידו ואחרים, כמי שהושפלו וסבלו לפני 102 שנים,  ב1913 -1920 , ותוך כדי קריאת כתביו המסיתים,  קלטו כל הורים ובני הדור השני את השנאה , ואת הנרטיב, ומה יש לספר בדיוק בתקשורת, ואיך לטפח את "נרטיב הסבל " השקרי של התימנים שכולו בלוף –

אני בדקתי את טענותיו , ואת זה יודע כל הסטוריון תימני ויש 6 הסטוריונים תימנים חשובים ומוערכים כאלו כולם חיים, שמתים מבושה מסיפורי מאיר משולם שחף פילוביץ- שכולם בלוף ואתם מוזמנים לבדוק .

(סיפורים  לדוגמא :  "תקרית מקוב"-  1913 המכה נשפט מייד , רצח יעקב גרפי 1950 איש אינו יודע היכן נקבר ואם היה?  (אני מכיר סיפור אחר לחלוטין חמור מאד ) ?, הכאה מסיבית של זקנים תימנים וניצולם – המצאה.  גניבת רכוש התימנים בידי שליחי הסוכנות – שקר  אני יודע בדיוק מי גנב,  ,טביעת אוניות עם ספרי תנ"ך- שקר , גניבת ספרי תנ"ך -עוד שקר.-  שריפת מחסנים בנמל יפו עם ספרי התנ"ך של התימנים – עוד שקר, הכל הסתה של הדור השלישי של התימנים, תוך ניצול פערי מידע ורוח התקופה, ואת העובדה שאיש לא בדק את האמצאות – אני בדקתי הכל בלוף .ניתן לבדוק מייד .

ואלו השקרים הקטנים עוד נגיע  בפרק הבא לבלופים על "ניסוי האטום " בילדים שהמציא.

  מאיר משולם הסמוי פעל בתיקים פלילים כבדים  ארציים מאחורי הקלעים לגיוס לקוחות לעורכי דין . 

מאיר משולם עבד בתיווך ונסיון לגיוס לקוחות לעורכי דין גם בתיקי רומן זדורוב, דניאל הילר, עמוס ברנס, משה עזריה , ורבים אחרים רובם תיקים שבהם היו מעורבות בדיקות DNA , וכמובן גם ד"ר היס מהמכון הפתולוגי, חביב "עמותות ילדי תימן " . והיה פעיל מאחורי הקלעים בתיקים אלו. עוד לא ראיתם כלום . משהו צריך לבדוק מה בדיוק עשה שם כאדם עלום?

 חשוב לציין שלעורך דין אסור לשדל לקוח להגיש תביעה, ולכן זאת היתה עבודתו של מאיר משולם העלום, קישור בין משפחות נפגעות לעורכי דין.

 

                      מאיר משולם העלום היה איש הקשר בין הרב עוזי משולם לבין ההורים והעורכי דין ב"פרשת ילדי תימן".

מאיר משולם או בכינויו שחף פילוביץ היה מבכירי אנשי הרב עוזי משולם "חבר הפדרציה ליהודי תימן"  זה האיש העלום ביותר שהיה בישראל ושחשפתי את תמונתו לפני שבועיים שהיה מנהל "פורום גילוי מסמכים ברוטר-נט", משולם היה איש הקשר של עוזי משולם ושל מספר רב של עורכי דין שעוסקים ב"פרשת ילדי תימן " להורים של  ילדי תימן  שמתו ממחלות ..

פועלו של מאיר משולם :

עם ההבטחות לפיצויים על בסיס כמה מאות מקרי מוות ו כ-50- 20 העלמויות ילדים שהיו בוועדה הראשונה, הכמות הושלשה מהר מאד תוך כמה שנים, עם הבטחות הפיצויים במיליונים – אומרים שהכסף משחית . המספר האמיתי של "ילדי תימן האבודים שנעלמו עומד על 30-50 זה המספר המדוייק ומאמר בנושא הזה יבוא.

הורים תחת פסיכוזה מושלמת

רוב ההורים המסכנים שהיו במצוקה כלכלית כשרובם הגיע לישראל בשנת 1948 במרבד הקסמים חסרי כל, ההורים השתכנעו אט אט, והחלו לאמץ את "הסיפור הגנרי " שמאיר משולם וקודמיו ואחרים – יצקו באזניהם בשם עוזי משולם כש"צלילי הכסף" נשמעים באופק, " לא ראינו גופה, לא השתתפנו בקבורה " "היכו אותנו ". מספיק שגרעין קשה מאמץ את הסיפור כדי שעוד מאות יאמצו אותו מייד עקב הלחץ החברתי והפתרון הקל לבעיה קשה – זה נקרא פסיכוזה

מדוע הסיפור נקלט היטב ?

למעשה הסיפור שלא היה מורכב, היה מאד רגשני, ורק חציו אמת, ומגן על פעילות ההורים בשעתו בשנת 1948-1954 , ונותן פתרון קלאסי למבוכת ההורים על ההפתעה בהגעת ה"צווי גיוס " בשנת 1966 שהעלו את הפרשה לאוויר , וחשפו את העובדה שההורים לא היו נוכחים בקבורת ילדיהם.

צווי הגיוס נתנו את הבסיס ל"תיאוריית הקונספירציה ", וסיפורי מאיר משולם היו טיעון הגיוני כנגד טענות וועדות החקירה, כי ההורים השאירו את הילדים בבתי חולים או מסרו אותם לאימוץ מסיבות כלכליות סוציאליות, או כאילו לא השתתפו בפועל בקבורה ולא קברו את הילד, או מסרו אותו לאימוץ עקב תנאים כלכליים קשים .ב.1948-1950

בפועל ההורים יודעים שרוב הילדים מתו ממחלות, ושחלקם של הילדים שניתנו לאימוץ עדיין חיים בני 68-72 , והם מנסים לאתרם, משום שכל מאומץ שחי יודע בדיוק רב את האמת על מעשי הוריו, בשעה שההורים שחיים ומתייסרים ומנסים להגיע לילדים ולהסביר להם את שקרה באמת "לטענתם" או לטענת או לטענת מאיר משולם או עוזי משולם הוגה פרשת חטיפת ילדי תימן.. .

  פתיחת ארכיון המדינה שכביכול היה "חסוי "  היתה הטעיה מכוונת של המדינה והכנסת והציבור, והיתה שלב סתמי בדרך, בנסיון לכופף את המדינה לפתוח את" תיקי האימוץ,כדי להגיע לילדים ולספר להם את "הסיפור האמיתי" ולא מה שכתוב בתיק האימוץ .

העובדות שהיו בפועל :

א. רוב מוחלט של ההורים לא השתתפו בפועל בקבורת הילדים (גם אשכנזים עולים) , כי הסוכנות היהודית קברה את הילדים כי מימנה את הקבורה, להורים שרובם היה עולים חדשים לא היה כמעט כסף לתשלום שירות רפואי ,או הזמנת אמבולנס שהיה יקר מאד, או קבורת הילד והקמת מצבה יקרה, ומות ילדים  בשנת 1948 לא היה דבר חריג מנטליות ממנה באו , וגם אשכנזים לא עשו סיפור מהעניין של ילד קטן מת (אין כמעט קברי ילדים מתקופה זו. ברוב מוחלט של בתי הקברות במדינה- תבדקו ) .

ב. בניגוד למוצג בתקשורת, רוב ההורים כלל לא הגיעו לבתי החולים לאחר מות ילדיהם באשפוזים , גם אחרי שקבלו הודעה למזכירות המעברה, מסיבה שלא תפורט כעת ותחשף , וגם האימרה "המשטרה סילקה אותנו גרשו אותנו ולא התייחסו אלינו" לא נכונות, ונועדו לאזני הדור השני שלא הבין את נואשות הוריו בפרשה כדי להסתיר את האמת  שאין צורך להסתירה – לאנשים לא היה כסף ומשאבים לקבור זה הכל.

בשנת 1966 כשהפרשה פרצה שוב עולי תימן כבר היו מבוססים יותר כלכלית ,יותר מודעים לנהלים כמו "תעודת פטירה"שלא היו בתימן, לקבלת "צווי גיוס " ( בתימןבניגוד ליוצאי אירופה יהודים לא התגייסו לצבא התימני- בניגוד לשאר יהודי העולם ) כי היו במעמד "בני חסות", הנסיון להסתיר את המציאות האמיתית הכניס את דור ההורים למגננה . ואת זה ניצל משולם .ועל זה רוכבים עורכי דין שנכנסו לרווח בין ההורים המדינה וצווי הגיוס.

ההורים לא אשמים, ולמעשה מאיר משולם ובכירים קיצונים בעדה התימנית ועורכי דין גררו אותם לתוך- הפסיכוזה הזאת .

 רק מיעוט קטן בעדה התימנית מעורב בפרשה רובו מאיזור ראדא שגדרה , ולראייה להפגנה על 1000 ילדים נעלמים שהייתה מביאה בכל מקום בעולם 300,000 איש  הגיעו 1500 איש בלבד. רוב העדה התימנית סולד מהפרשה שלא מוסיפה לו כבוד ואין לו קשר אליה.

על תופעת הפסיכוזה

גם אימו של חייל צה"ל אורון שאול מאמינה שבנה חי בעזה ויש לה "הוכחות חותכות" למרות שהתפוצץ בתוך נגמ"ש בצוק איתן בשנת 2011 לעיני כל צה"ל רק לפני מספר שנים – תבדקו . זאת פסיכוזה

תקראו את דברי אימו של אורון שאול שיש לה הוכחות חותכות שבנה חי – זאת אמא וזה פסיכוזה.

 http://www.kikar.co.il/205449.html

 הגיע הזמן לסיים את הפרשה הזו שכולה מונעת מפסיכוזה שאנשי עוזי משולם ובראשם מאיר משולם יצרו .

הגיע הזמן  לשחרר את ההורים מכל הקליפות שאינם שייכות להם וגוררות אותם למחוזות רעים שלא באשמתם.

חשוב למנוע את הרעלת הדור התימני השלישי בבדותות שלא היו ולא נבראו.

 

 הכותב מכיר את פרשת ילדי תימן היטב ופועל לחשיפתה ולסיימה מסיבה אחת והיא שנועדה להרעיל לדורות את כל בני הדור השלישי התימני ולהטיל עליהם עול שלא היה תוך נסיון להפקת רווח על גבם של ילדים מתים.

במקום ללמוד את ההסטוריה התימנית המפוארת – העדה הזאת ש99 אחוז ממנה לא מעורב ואנשים נבונים נגררה לשיא השפל על ידי חבורת עורכי דין. .

 

                         zelinger@inter.net.il                  אבי זלינגר 0545767161    052-8010967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

‭‮

פרסם תגובה