עלילות מאיר משולם (שחף פילוביץ) שכתב ידו התגלה על "מסמכים רפואים" המתארים "ניסויים רפואים בילדי תימן"


Avi-Zelinger
27 יוני ,2017

פילוביץ 4 מדריך צלילה ועובד מזדמן לעת מצוא, תימני מאילת בשם מאיר משולם, מבכירי אנשי הרב עוזי משולם ז"ל, , הוא "העיתונאי- החוקר" עלום המראה שבחר לעצמו את הכינוי האשכנזי "שחף פילוביץ" והיה מנהל "פורום גילוי מסמכים" האגדי באתר רוטר-נט.( תקלידו "שחף פילוביץ" בגוגל

זה האיש שהפיץ את "המסמכים" למינהם החל מקונספירציות איומות על שמעון פרס ואחרים,כשקישר אותו ל "פרשת ילדי תימן" ,זה האיש "שפיענח" את רצח רבין, ולאחרונה כתב ידו הבולט נמצא על עשרות מסמכים המתארים רופאים שבצעו "לכאורה"  ניסויים בילדים תימנים בתיק "גורג מנדל" בארכיון המדינה.  (תמונתו נמצאת בהמשך )

( גילוי דעת – לאתר "רוטר-נט"  ומנהליו שבחיים או בין שנפטרו, ולבעלי אתרים אחרים בהם משולם/פילוביץ כתב, אין שום קשר למעשיו/דעותיו של שחף פילוביץ- מאיר משולם, הם הפעילו במת דיעות פתוחה לציבור באופן דמוקרטי שהופעלה תחת כינוי שבחר הכותב, ועבור האתר היו דמות וירטואלית,  ולא ידעו על פעילותו במאבק למען ילדי תימן,  והיותו מאנשי עוזי משולם, ובמאבקים אחרים בהם פל משום שמידר את עצמו לחלוטין -כדי להסתיר ולהסוות את פעילותו. )

 רוב מוחלט של יוצאי תימן בישראל הם אנשים ישרים הגונים וחרוצים ואינם קשורים לפרשת ילדי תימן  שמנוהלת על ידי יוצאי ראדה ושגדרה בתימן ( להפגנה על 1000 ילדים הגיעו בסך הכל 1500 איש . רוב יוצאי תימן אינם מעורבים ואף רבים אמרו לי שמתביישים בעלילת הדם הזאת .ואין לי דבר נגד תימנים אם כך משתמע להיפך ליהדות תימן הסטוריה מפוארת שטעות שלא נלמדה -אני מכיר אותה היטב.

                       הפרשה היא הונאה מוחלטת – בניהול עורכי דין לסחיטת פיצויי עתק  מהמדינה -נא לעדכן את שרת המשפטים וראש הממשלה

                       חשוב להבין – לא ניתן להגיש תביעות אישיות שקריות נגד אנשי צוות או בתי חולים משום שטענת "חטיפה" מול אדם ללא הוכחות מוצקות, תביא לפיצוי דיבה של מיליון שקלים במינימום . יגאל סרנה קיבל 115,000 שקל פיצויים רק על טענה כי "נתנייהו נזרק מרכבו" ולכן מנסים להפעיל לחץ על המדינה שתשלם .

מאיר משולם (שחף פילוביץ) הטעה במשך 13 שנים את כל עיתונאי ישראל, את ציבור קוראיו ברוטר-נט, ופוליטיקאים רבים שעקבו אחרי פירסומיו ברוטר, כשלא ביצע "גילוי נאות" שהיה איש התיקשורת הסמוי של אנשי עוזי משולם שהושתל במכוון ובחשאי ב"פורום גילוי מסמכים" בשנת 2002 בכדי לדברר ולקדם את "פרשת ילדי תימן" בתקשורת, לאחר שהמשטרה אסרה על אנשי עוזי משולם להמשיך להפיץ את עיתונם "אהלי יעקב" או כל עיתון אחר, כחלק מהסדרי השחרור של עוזי משולם מהכלא.

חשוב מאד להראות כתבה זו לאיילת שקד, נפתלי בנט, ושאר מנהיגי הציונות הדתית בישראל – זה חשוב מאד עבורם .

 עיתונאי ישראל לא הבינו מיהו העיתונאי חוקר המוכשר שחף פילוביץ שמציף את אתר רוטר בסקופים ותחקירים. אך מקפיד לתקוף ללא ליאות את שמעון פרס ויצחק רבין ומדוע הוא שומר על איפול, נשאר עלום ומסרב להחשף לתקשורת, למרות "הצלחותיו" המקצועיות – עכשיו הכל ברור מאיר משולם היה שייך לאנשי עוזי משולם  והיה מחסידיו האדוקים . .

היום ברור שחשיפת הקשר שלו ל"מאבק למען ילדי תימן", ואת היותו אחד מחסידי עוזי משולם ז"ל  בעת הקמת פורום גילוי מסמכים, היתה מסבירה מדוע תקף במשך שנים את פרס ורבין בחמת זעם, מה גם ששמו משולם, איש למעט מתי מעט ידעו שהיה מאנשי עוזי משולם כשאיש התקשורת במאבק .

מאיר משולם "התימני " היה פעיל מרכזי ביותר במאבק "למען ילדי תימן" הוא היה חבר בכיר ב"פדרצייה העולמית ליהודי תימן" בראשות ד"ר משה נחום, הגוף שהוליך את פרשת ילדי תימן בתקשורת ובכנסת החל משנת 1985, את הפרט החשוב העקרוני והקטן הזה הזה משולם/פילוביץ הסתיר מהתקשורת ומכל העיתונאים בישראל שעקבו אחריו ומקוראי רוטרנט, קוראים לזה "גילוי נאות" בשפה העיתונאית אבל פילוביץ-משולם בא לעבוד על כולם בעיניים בשם האגנדה של "פרשת ילדי תימן ".

בשעה שנשא את דגל השקיפות והצטייר כחושף שחיתויות דגול עשה את מקצוע העיתונות קרדום והפך את פרשת ילדי תימן לאחת מפרשיות ההטעייה המקצועית הגדולות בתולדות האינטרנט.

משולם/ פילוביץ יורד למחתרת  לאחר  הצלחת "פורום גילוי מסמכים".. ברוטר נט .

מייד לאחר שהקים את "פורום גילוי מסמכים היוקרתי" באתר רוטרנט שתפס תאוצה והצלחה ברשת, מאיר משולם/שחף פילוביץ  ירד למחתרת וסירב להחשף או לקיים ראיונות עם עיתונאים או אנשי רוטר שרצו לפגשו,  כדי לא לחשוף את קשריו לאנשי עוזי משולם ולמפעיליו העלומים ולפרשת ילדי תימן.. משום שאם היה נחשף כאיש עוזי משולם, היה נחשף גם המניע הסמוי לכל הקונספירציות והתחקירים שהמציא ויזם  והציבור היה מבין את האגנדה לכל הקונספירציות שבדה מליבו.

    מאיר משולם בכנסת בשעה שהוא תוקף בעילום שם חברי כנסת ראשי ממשלה  וצמרת בית המשפט העליון ועובדי מדינה רבים שפעלו בפרשת ילדי תימן.

ועדת משולם  הקונספירציות של משולם פילוביץ

משולם הוא זה שהפיץ במכוון ובתוכנית סדורה בשם שולחיו ברשת האינטרנט את כל הקונספירציות בעניין ילדי תימן  הנעדרים "ניסויים אטומים" בילדי תימן לצורך מחקר "מפי ברי חמיש, "ניסויים רפואיים שבוצעו בילדים תימנים" המדמים את מעשי הנאצים בגרמניה-הכל במסמכי העתק של בית חולים הדסה, חטיפת נשים, ורציחת תימנים עלומים שלא ידוע היכן נקברו על ידי שלטון מפא"י והמשטרה -יעקב גרפי הכל כדי להתסיס בשקרים את הדור השלישי של העדה התימנית  הכל בלופים ללא שום אימות עובדתי הסטורי ..

משולם יזם והפיץ קונספירציות ומחקרים רבים בעיקר בנושא שמעון פרס – החשוד העיקרי בפרשת חטיפת ילדי תימן, ואחריו רוה"מ יצחק רבין – "פענוח רצח ראש הממשלה יצחק רבין", האיש שהכניס את עוזי משולם לכלא.

 

בנוסף לכל הקונספירציות האלו חיבר עשרות עובדי מדינה שפעלו בפרשת ילדי תימן ופרשיות אחרות, אך רק על עצמו שכח לספר, ועל הקשר ההדוק שלו ל"פרשת ילדי תימן" ויתכן לפרשיות אחרות שיחשפו כולן..

 

 

 

 

 

 

 

את דמותו של מאיר משולם/שחף פילוביץ  וזהותו האמיתית זיהיתי מייד לאחר הספד רגשני בפוסט שכתב לזכרו ח"כ אמיר אוחנה ששירת בשב"כ וניהל עימו שיחות נפש רבות בנושא "פרשת ילדי תימן " שמעון פרס " וכו  ובנוסף שוחחתי עם מספר אנשים שהכירוהו אישית ופגשו אותו פיזית.

 

כתב 200,000 פוסטים עם עשרות חשודים שתקף – נמנע מלפרסם או לחשוף את תמונתו בשום אתר או ארוע. 

כשחיפשתי את תמונתו באינטרנט להזכר באיש, מסתבר שלא הייתה ברשת האינטרנט אפילו תמונה אחת שלו, בשעה שכתב  כ 200,000 פוסטים עמוסי תמונות של כל המושחתים, בוגדים, סוכנים שגילה -סימן מס 1 לבעיית שקיפות ובעייתיות  .

משולם שמר על איפול מלא על תמונתו וזהותו בשעה שמיצב את דמותו כעיתונאי חוקר אשכנזי עלום שם ומראה בשם "פילוביץ שחף ", כינוי שבחר לעצמו על שם  מושאו המרכזי לרדיפה בפרשת ילדי  תימן "פרס שמעון " , שבמקרה פרויידייני או לא בחר לעצמו  (פ"ש)  את אותן ראשי תיבות – מבחן התוצאה.

מטרות הקמת "פורום גילוי מסמכים" על ידי אנשי משולם ושלוחם איש התקשורת שחף פילוביץ היו :

א. להחדיר בעקיפין ב"שיחת חולין"  את "פרשת ילדי תימן" לתקשורת דרך איזכורה בדרך אגב עם פרשות מסתוריות אחרות וקונספירציות שבדה מליבו, ולכרוך את החשודים בחטיפת ילדי תימן לפרשיות שונות, כשברוב הפעמים הגיע לחשוד העקרי והנצחי שמעון פרס. .

ב. חיבור ראשי המדינה, צמרת הממסד והמשפט בישראל ועובדי מדינה בכירים שטפלו בפרשה זו ואחרות לפרשיות שונות ברשת האינטרנט, כדי להביכם .

ג.  התססת העדה התימנית כולה דבר שלא צלח (רק 1500 הגיעו להפגנה , ועיקר המעורבים הם תושבי הערים ראדא ושגדרה .

 מדוע מאיר משולם היה מעורב מאחורי הקלעים בפרשת עמוס ברנס, משה עזריה, דניאל הילר, אנשי מעץ, תאיר ראדה,?

מאיר משולם היה מעורב באופן פעיל אינטנסיבי ואישי פיזית מאחורי הקלעים במהלכים משפטים בפרשת עמוס ברנס, פרשת משה עזריה, דניאל הילר, אנשי מעץ, תאיר ראדא ואחרות , הוא נפגש עם אנשי מקצוע ועורכי דין, נפגש עם הורים וביקש עזרה כספית תמורת סיועו, כל זאת בשעה שהיה מחוסר אמצעים רוב זמנו, .

לא ברור בשם מי פעל ? אך 2 דברים ברורים

א. מה שברור שחתר להתעמת מול עובדי מדינה רבים , שוטרים,תובעים, ושופטים שפעלו בפרשיות אלו, ומה שבולט הוא שברוב  משפטים אלו היו תיקי DNA  עקרוניים בדיוק כמו ב"פרשת ילדי תימן " ואותו מנהל מכון פתולוגי שניסו להשחיר את דמותו.. .

לווה כסף מרבים 

מבדיקה שביצעתי מסתבר כי פילוביץ משולם לווה כסף מאנשים להם "סייע", משפטית לצורך ניגוח מערכת המשפט, השקיע את כל נפשו בעקיפין ב"פרשת ילדי תימן" דרך רקיחת קונספירציות שכולן היו כרוכות נגד אנשים שלטענתו היו קשורים לפרשה, וברור כי מאחוריו עמדו גורמים שממנו את פעילותו העניפה בתיקים משפטיים רבים עד שנפטר בחניון  מאיר ציוני בו גר ברחוב המרד בתל אביב .

 

ב.  ניסה לקדם חקיקה בנושאי בדיקות dna

  מדוע קרא לעצמו  שחף פילוביץ ? ( פ"ש)

 

משולם התימני התחזה במכוון לעיתונאי חוקר עלום בעל שם אשכנזי  "שחף פילוביץ"  שבו בחר כנראה על פי ראשי התיבות של מושא שנאתו המרכזי  פרס שמעון (פ"ש)  בכדי להטעות את כל העיתונאים וכלי תקשורת במדינה דרך שמו "האשכנזי " של החוקר העלום שנועד לתת תוקף ומשקל בתקשורת לחומרים הבלעדיים שהעלה (הקונספירציות).

משולם/פילוביץ  התחיל את דרכו העיתונאית באילת בפורומים של תפוז, ופורומים של תחנת הרדיו "גלי אילת" ומוכר לציבור ולתקשורת כדמות העלומה מפרשת "לאן נעלם שחף פילוביץ "- קונספירציה נוספת שבדה שנועדה לייצר הילה ציבורית "שכביכול נחטף" על ידי הממסד עקב גילוייו. ב"פרשת רצח רבין ". רשימון תנועתו בידי

                                           שחף פילוביץ – מאיר משולם  מנהל "פורום גילוי מסמכים ברוטר-נט"  "התימני " מאילת מאנשי עוזי משולם.

.תמונה לעיבוד פילוביץ

 

זה שחף פילוביץ – מאיר משולם ז"ל מנהל  "פורום גילוי מסמכים ברוטרנט שפעל ב 15-20 אתרים  24/7 , מנהל "פורום עצם העניין"- תפוז ,"פורום איכות הסביבה"- תפוז, אתר המגדלור, מנהל "פורום גילוי מסמכים" ברוטרנט, כתב והגיב ברוטרנט, היידפארק, פרש, ישראבלוף,  פייסבוק,  ניוז 1  דורי 661  חדרי חרדים,  ועשרות אתרים אחרים, התימני עם החולצה הפרחונית אילת מדריך צלילה לשעבר מאילת שעבר לבת-ים .

נפטר לפני כשנתיים ב 08.02.15  בן 63  מהתקף לב בחניון א.מ.ציוני ברחוב המרד בתל אביב, שם ישן ועבד הפעיל מהחניון את פעילות האינטרנט המסועפת .

נקבר בחשאי על ידי מפעיליו ואנשי עוזי משולם, בבית קברות ירקונים.  זאת התמונה היחידה הידועה שלו משום שהאיש נמנע באופן אובססיבי מצילום או חשיפה כדי לא לחשוף את מעורבותו ב"פרשת ילדי תימן " ואת זיהוי דמותו ברוטר ואת מפעיליו.ושותפיו.( התמונה היחידה בה צולם -נראה מופתע)  

 מנסיוני המודיעיני – "אין אדם שלא צולם או תועד לפחות פעם אחת  ב80 השנים האחרונות"

( לכל בעלי האתרים וחברי הפורומים השונים המצולמים עימו , אין  קשר לפעילותו ולא ידעו על מניעיו הסמויים ) " באדיבות  אתר תפוז " אלדד כהן  "הכריש".

                                                                                      

משולם נקבר בחשאיות והסתרה מירבית, כדי שלא תחשף זהותו האמיתית, האגנדה ופעילותו הסמויה ומפעיליו.

דבר מותו דווח לקוראי רוטרנט על ידי מפעיליו בעילום שם, במכוון באחור של 5 ימים לאחר קבורתו, כדי שזהות מפעיליו שקברו אותו לא תחשף. הוא מת ערירי לפני כשנתיים ב  08.02.15  ונקבר בחשאייות מרשימה ללא שום עדים נוכחים בבית הקברות ירקונים באולם הגאולה אגף גפן בקבורת הקומות קומה א שורה 13 , על ידי מפעיליו העלומים, זאת כדי להסתיר ראיות שיחשפו את פועלו השקרי, את זהותו האמיתית ואת מעורבותו בפרשת ילדי

 

  – גילוי דעת –

פרשת "ילדי תימן החטופים" תתברר בקרוב מאד כנסיון לשכתוב האמת ההסטורית על גבם של ילדים חולים שמתו ממחלות בטרגדיה אנושית, ויתכן אף להשיג הישגים כלכליים על גב פרשה שלא היתה ולא נבראה, .והפכה  לפרשה פוליטית בלבד.

הנני להדגיש כי רוב מנהיגי העדה התימנית ובני העדה התימנית אנשים ישרים, וחכמים וחרוצים יודעים את האמת על שקרה, ושותקים מפחד העסקנים והם יודעים ומודים שסיפור החטיפות הוא המצאה על גב ילדים שמתו בטרגדיה.

לעדה התימנית הסטוריה מפוארת שחבל שאינה נלמדת, אך קבוצה קטנה רובה מאיזור ראדה שגדרה, בחרה לנסות לעוות את מהלך ההסטוריה ולסלפה לכאורה בנסיון לתבוע את המדינה על ארועים שלא היו ולא נבראו, ואין להם תיעוד עובדתי אחד למעט עדויות דוקו דרמה –

כיצד יצר משולם פילוביץ את עלילות הדם על "ניסויים רדיו אקטיביים" בילדים  ועלילות אחרות ?   פורום גילוי מסמכים  03.03.03

"מאיר משולם" הידוע מפרשת "לאן נעלם שחר פילוביץ " ניצל את "מדיום הפורומים באינטרנט" שתפס טרנד בתחילת שנת 2000  ואפשר הפצת קונספירציות ושקרים בעילום שם, כדי לזהם את הרשת ואת מאגר גוגל בשקרים וקונספירציות שהפיץ, והקים במכוון ובמתוכנן עם שותפיו העלומים את "פורום  גילוי מסמכים באתר רוטרנט"  ועשרות אתרים אחרים ברשת, כדי לשווק באופן סמוי את האגנדה של אנשי עוזי משולם ז"ל, הכל  להלהיט את הרוחות והציבור התימני ואת בני הדור השלישי בקונספירציות ושקרים שהם על סף עלילת דם .( דוגמא לקונספירציה אחת) .

הצעה לקונספירציה 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האיש הזה הפיץ עבור שולחיו ומממניו את רוב השקרים והבדותות והמעשיות בפרשת ילדי תימן .

 

משולם היה מוכר בעדה התימנית בלבד .

מתי מעט בעדה התימנית הכירו אותו אישית בשמו המלא והיה מתארח אצלם רבות

רשימת הנציגים והארגונים והעמותות התימנים שישבו עם שחף פילוביץ בישיבת וועדת מדע ופיתוח טככולוגי בתאריך .
29 ביולי
ירושלים, כ' באב, תשס", 2002
מושב רביעי  ועדת מדע/
הכנסת החמש-עשרה נוסח לא מתוקן
פרוטוקול מס' 94

מישיבת הוועדה לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי
יום שלישי, כ"ט בתמוז התשס"ב (09 ביולי 2002), שעה 14:00
סדר-היום: הצעת חוק מאגר מידע גנטי (היעלמות ילדי עולים מתימן),
התשס"ב-2002 – מאת חברי-הכנסת צ' הנדל, א' זנדברג

ועדת משולם

 

פרוטוקול מס'   218
מישיבת ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

מישיבת ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

יום שלישי, ג' בסיוון התשס"ב (14.5.2002), שעה 10:00

 https://www.google.co.il/search?q=%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%AA+%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94+%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99+%D7%AA%D7%99%D7%9E%D7%9F++2002&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=LZPKV93UC6TA8gfLyLugAg

 

מאיר משולם 2

 

בשעה שישב בוועדות כנסת השונות והיה שותף לדיונים עם אנשי ממשל וחברי כנסת, האיש הזה פרסם בעילום חומרים רבים כנגד כל גורמי השלטון והחוק בישראל שהיו מעורבים בפרשת ילדי תימן ואחרות דרך אתר רוטר-נט  ומספר רב של פורומים אחרים שפתח כדי לייצר דה לגיטימציה כשקבלו החלטות שלא תאמו את את ציפיות מפעיליו בעניין ילדי תימן .

 

 

 

 

 

 

 

על הכותב : אבי  זלינגר המכיר את "פרשת ילדי תימן מילדותו", ואיתר את "פילוביץ משולם" כשניסה לאתר את מקור השקרים המופצים ב"עלילת הדם" הזו  ברשת האינטרנט .

טכנולוג , מתמחה בישום טכנולוגיות , חובב הסטוריה  בעל הבלוג econoblog  בנושאים פיננסיים .

                                                                    הפרשה רק החלה וזהו רק קצה קציה .- עוד לא ראיתם כלום בקרוב  מאד פרק ב

 

גילוי דעת

לרב ישעיהו רוטר ומנהלי פורומים אחרים לא היה כל חלק במעשי מאיר משולם/שחף פילוביץ  ולא ידעו על כך .

לרב ישעייהו רוטר/ מנהלי רוטר ולבעלי אתרים אחרים בהם משולם – פילוביץ כתב, או ניהל פורומים, לא היה חלק או ידיעה או קשר למטרות אלו, והרב רוטר לא היה מודע שאנשי עוזי משולם עומדים מאחורי המהלך להקמת "פורום גילוי מסמכים", לאחר סגירת עיתונם ב"אהלי יעקב" שהופץ בראשון, רחובות, ובמושבים, בשעה שזיהו את חשיפת אתר רוטרנט לתקשורת הארצית וקלות החדירה למדייה הארצית דרך רוטר שאפשר לכל אדם לכתוב כרצונו כמעט ללא גבולות תוך שמירת חירות הביטוי. .

רוטר ואתרים אחרים מהווים במה תקשורתית להבעת מגוון דיעות של מגזרי אוכלוסייה שונים על אחריות המפרסמים בלבד , רוטר ואתרים אחרים פועלים מול אנשים הפועלים בכינוים והם דמויות וירטואליות  בלבד .

אתר רוטר השיב לפנייתי מייד וללא שהיות ומבדיקה שעשיתי לא נמצא כל קשר לפועלו של מאיר משולם.

פרשת תימן היא על נרטיב ולא על מסמכים  מקוריים.

 רוב מנהידי ובני העדה התימנית לא קשורים לפרשה הזאת ומסתייגים ממנה והם אנשים חרוצים וישרים – להפגנה על 1000 ילדים הגיעו 1500 איש רובם יוצאי ראדה ושגדרה שמנהיגיהם מוליכים את המחאה .

פרשת ילדי תימן מבוססת על הפצת שמועות וקונספירציות באמצעי תקשורת שונים כולן ללא הוכחה במסמכים אלא בסרטי דוקו דרמה סוחטי לב , תוך ניצול רגשות הציבור, ומאיר משולם שחף פילוביץ  "מנהל פורום גילוי מסמכים ברוטרנט" וחבר וסגן יו"ר הפדרציה העולמית ליהודי תימן הוא קצה הקרחון,  בסיפור הזה מאיר משולם היה ראש הפירמידה  ומפיץ השמועות הראשי – המבוע .

ראוי שכל עיתונאי בישראל יידע מהיום כי רוב מוחלט של החומר שהועבר אליו ב"פרשת ילדי תימן "ב 30 השנים האחרונות על ידי משולם או על ידי עמותות שונות לילדי תימן, לא הגיע ממסמכים "רשמיים ומוכרים"- אין כאלו , אך הוצג לציבור דרך כלי התקשורת כ"עובדות" שהושגו בהקלטות ושיחות לא פורמליות בשעה שאיש לא בדק את העובדות לעומק.

 

                                                                                      עוד לא ראיתם כלום – הבטחה שלי

חשוב להראות כתבה זו לאיילת שקד נפתלי בנט ושאר מנהיגי הציונות הדתית בישראל – זה חשוב מאד עבורם .

  רוב מוחלט של יוצאי תימן בישראל הם אנשים ישרים הגונים וחרוצים ואינם קשורים לפרשת ילדי תימן  שמנוהלת על ידי יוצאי ראדה ושגדרה בתימן ( להפגנה על 1000 ילדים הגיעו בסך הכל 1500 איש . רוב יוצאי תימן אינם מעורבים ואף רבים אמרו לי שמתביישים בעלילת הדם הזאת .ואין לי דבר נגד תימנים אם כך משתמע להיפך ליהדות תימן הסטוריה מפוארת שטעות שלא נלמדה -אני מכיר אותה היטב. 

אבי זלינגר 

 

אין תגובות

 1. בני דמארי הגיב:

  נמשיך בכל הכוח להפיץ את האמת על מדינת ישראזבל, שלוחי השטן. בקרוב יגיע סופכם.

 2. ישראל הגיב:

  "חטיפת ילדי תימן" ספר ההמשך של "הפרוטוקולים של זקני ציון"

 3. בנצי הגיב:

  אנטישמים נמאסתם. אף תימני לא נגנב מהוריו, היו הורים תימנים שחשו בושה שהם ערבים עם 20 ילדים וידעו שלא יוכלו להציע לילדיהם חיים נורמלים ולכן ביקשו משירותי הרווחה למצוא להם בית תומך בישראל, חלקם גם ביקשו בקבוק עראק בתומרה וכשהרופאים סירבו לתת להם הם המציאו שמדובר בחטיפה

 4. משה פיינברג הגיב:

  אני מתבייש בנסיונו של אבי זלינגר לשכתב את פרשת היעלמותם של רבים מילדי תימן מזרח ובלקן, נעשו פשעים על ידי השילטון נגד אוכלוסייה חלשה ומן הדין שיפתחו את תיקי האימוץ ואת בתי הקברות ויתנו מזור לנפשם.

 5. יצחק עלינו הגיב:

  הכתב בטוח מצאצאי עורכי הניסויים, חוטפי הילדים, גונבי ספרי תורה ותכשיטים

פרסם תגובה