0

71,100 תושבים בלבד יקבעו את ראש העיר הבא של תל אביב,העיריה מרדימה !!!

71,100 מצביעים  בלבד בבחירות הקרובות לעיריית תל אביב יקבעו מי יישב בראשות עיריית תל אביב ולאן ילכו תקציביה הענקים 4.6 מיליארד שקל,  זה המספר, ואת המספר הנמוך והקטן הזה העירייה מנסה להסתיר, ולכן היא מרדימה את מערכת הבחירות כדי למנוע בזמן את התארגנות הרוב  "שלא יודע שהוא רוב " למרות שמשרד הפנים כבר פתח בקמפיין הבחירות השבוע  .

רק  142,000 איש הצביעו לעיריית תל אביב בבחירות האחרונות, כ36 אחוז מהאוכלוסיית העיר בלבד בת 400,000 תושבים, כש 80-100,000 מהם הם פליטים ועובדים זרים בדרום, וכ100,000  אזרחים זרים חסרי זכות הצבעה -גזרת החוף , ועשרות אלפי  בעלי  דירות שאינם מתגוררים בתל אביב ואין להם זכות הצבעה, כך שכוח ההצבעה האמיתי הגר בעיר עומד על 150-200,000 איש ונציגיו יקבעו מה יהיה גודל השקעה בגני ילדים, בתי ספר, בגינות ציבוריות, באומנות, ובתרבות או בבנית מעונות סטודנטים, או בפגיעה בעסקים בעיר דרך מנגנון הפיקוח והרישוי העירוני, והתנהלות העיריה מול ציבור התושבים.

הסטודנטים,+ האמהות + האומנים + המועדונים+ העסקים  הקטנים = רוב בעיר

שום מגזר נפגע בעיר לא יכול להתלונן על התוצאה שהושגה בבחירות האחרונות אם האנשים שבחר בהם ישבו בקואליצה ולא ייצגו אותו כראוי וכספי העיריה הוטו לכיוון שבחר ראש העיר, ולא למימון והקמת  גני ילדים, פארקים, או קידום התרבות האומנות, האומנים, או תמיכה בסטודנטים דרך הקמת מעונות סטודנטים, או בצעירים או באמהות העובדות והקלת חייהן, כשלמעשה הקבוצה הזאת היא הרוב בתל אביב, ואם תתארגן כבלוק  תוך הוצאת המפלגות הפוליטיות מהמשחקהעירוני  תקבע בקלות מי יהיה ראש העיר הבא ? ומי יישב במועצה.

רשימת משימות למועמדים לראשות העיר – מתכון לזכייה בטוחה :  תודיעו למועמד שאתם מכירים

בתל אביב יש עשרות אלפי סטודנטים וצעירים שבניית 10,000 חדרי מעונות לסטודנטים תוזיל להם את החיים דרמטית ותוריד מעט את מחירי ההשכרה, וזה ניתן לביצוע בקלות כמו בכל עיר בחו"ל ניו-יורק או לונדון תוך שנה על קרקעות עירוניות ותלוי רק ברצונו של ראש העיר, וגם צעירי העיר יהנו.  בתל אביב יש עשרות אלפי אמהות עובדות קשה שקצת עזרה מהעירייה בנושא הגנים והצהרונים רק תקל עליהן את החיים ותעלה את איכות חייהן בקלות, בתל אביב חיים עשרות אלפי אומנים ויוצרים שהעיריה אינה מתחשבת בהם ואף מתעמרת בהם  וחושבת שריצת לילה זה תרבות .

בתל אביב חיים עשרות אלפי בעלי עסקים שאינם זוכים להתחשבות העיריה כי אינם מיוצגים בעיריה, והינה הגענו ל 100,000 איש לפחות כשצריך רק 71,000   לעשות שינוי מהותי.

העיריה מרדימה את הבחירות במכוון

העיריה מרדימה את מסע הבחירות במכוון כדי לא לעורר את העיוות הנורא שבו זכויות הרוב מוזרמות למיעוטים פוליטים בעקבות דילים פוליטים בין מפלגות, והצבעה הסטורית קבועה למפלגות, והתארגנות מפלגתית קיימת במימון המדינה, ולכן בעירייה רוצים מפלגות פוליטיות ולא תושבים עם אגנדה המייצגים מיעוטים גדולים( צריך לקחת דוגמא מהבלוק האינטרסנטי החרדי+ש"ם שתומך בראש העיר תמורת קידום האינטרסים שלו) שייטו תקציבים מקומות הלא רצויים.

לא מדובר בהשקעה  של מיליארדים כדי לעשות שינוי אלא בהטיית כמה מאות מיליונים בשנה כ500 מיליון,10  אחוז מהתקציב ,למען איכות החיים של האנשים שבאמת עושים את העיר, ולא למען אלו שרק לאחרונה הצטרפו לחגיגה וגילו את "העיר ללא הפסקה " שהיתה כאן 40 שנים, רק בשנים האחרונות, כמו ראש העיר שעד היום לא מבין למה צריך להתחנן לקידום התרבות, אומנות, גני לדים, בתי ספר, ופארקים בלב העיר .

אפשר בקלות גם אחרת אם המגזרים יתאחדו

רוב מוחלט של תושבי העיר ששייך ל4 מגזרים האלה והם אינם מקבלים את חלקם ההוגן בתקציב העיריה, והוא זורם בחסות המפלגות הפוליטות למקושרים ולמקורבים, כי ככה עובדות המפלגות שהוקמו כדי להקיז את כספי השלטון, ואם המגזרים של הסטודנטים, האמהות, האומנים ,והעסקים יתאחד, חלקם התקציבי יוכפל  בן לילה והפגיעה וההתנכלות העירונית בהם תעלם מייד .

לעירית תל אביב יש תקציב של 4.6 מיליארד בשנה והם הולכים למקושרים בלבד, והטיית 10 אחוז מהתקציב לטובת המגזרים האלו  500 מיליון שקל בשנה תשנה כאן את המציאות לאומנות, לתרבות ,לאמהות, לצעירים, ולסטודנטים , לגנים לבתי הספר והפארקים.

4 אמהות , 3 אומנים , 4 סטודנטים, 3 צעירים  ו2 בעלי מועדונים  ועסקים במועצת העיר  -16 זה הרוב   (4500מצביעים לכסא)

4 אמהות כופפו את צה"ל הגדול בלבנון, וכבר התחילה אי-שם התארגנות אמהות, רק אתמול ראיתי אומנים מתחננים להקלות בארנונה, ראיתי הורים לתלמידים מבית ספר אנטרופוסופי מפגינים מול העירייה ואיש אינו משתין עליהם , הסטודנטים כבר מאורגנים,  הצעירים שהיו במועצה לא דאגו לצעירים בעיר, ואת בעלי העסקים והמועדונים הבולטים בעיר ובחי הלילה כולם מכירים ,וכולם מכירים את כולם או את החברים שלהם.

מספיק 16  כסאות במועצה מתוך 31 או  כ 71,000 מצביעים  או 4500 איש למושב במועצת העיר כדי שכל החלטה או רצון יתגשמו, כיום אחוז ההצבעה ברוטו בתל אביב עומד על 36 אחוז משום שכחצי מאוכלוסיית העיר כבר אינה ישראלים, או יהודים, או או בעלי זכות בחירה בכלל, והם הגיעו לכאן להינות מהתשתיות האיכותיות שהקימו המגזרים שעתה מקופחים  בתרבות, באומנות, בבילויים,  ובחינוך,  ורוה הסיכויים שאחוז ההצבעה עוד ירד בבחירות הבאות והסיכוי לנצח ולעשות שינוי שישמור על העיר יעלה.

נהנית ספר לחברך עשה לנו ליק SHARE  כשאתה משתף אתה עוזר לשמור על צביון העיר כעיר, בילויים, חינוך, מועדונים , ותרבות ועסקים קטנים שנפגעים בתקופה האחרונה בהגבלות שונות ומשונות

ניתן להעתיק בלפרסם בבלוגים ואתרים אחרים בחינם

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.