7

280,000 משפחות מצביעות נתנייהו מקבלות סיוע חלקי-מלא בשכר דירה – כך מנצחים בחירות!!

משרד השיכוןבקרוב המע"מ יעלה שוב בעוד 2.5 אחוז כדי  לממן את שכר הדירה והארנונה של 280,000 משפחות, רובן המוחלט מצביעות נתנייהו  שנתמכות באופן חלקי-מלא לכל החיים על ידי הביטוח הלאומי ומשרד השיכון בתשלומי שכר דירה חודשיים( לא ידעתם)  ובנוסף מקבלות הנחות בתשלום חשמל ומיים וזה לא כולל תשלומי קצבאות שונים.

ככה מנצחים וקונים בחירות עוד לפני הבחירות,  הכל על חשבונכם, ואתם תשלמו את שכר הדירה שלהן והארנונה בכל קנייה שתעשו בחייכם דרך המע"מ אם הצעת האוצר תעבור .

איש בממשלה או באופוזיציה לא מדבר על המספרים המוטרפים האלו של מקבלי הסיוע המוגדרים "שכבות חלשות" כשמדובר בעצם בבטלנים המטופחים על ידי הממשלה,תמורת הצבעתם האוטומטית בקלפי למפלגת הביטוח הלאומי- הליכוד ביום הבחירות.

זאת-פצצת האטום החברתית המוסתרת על ידי ממשלת נתנייהו -שתהייה גרועה מכל פצצה אים לא תפורק מייד ותטופל .

אם נתקלתם בנתון שגוי אשמח שתתקשרו אלי 052-8010967 אבי ואשמח לתקן .

 

כמה משפחות מקבלות סיוע חודשי בדיור  ושכר דירה  מהמדינה ?  17 אחוז מהמשפחות  בישראל .

במדינת ישראל כ- 170,000 משפחות מקבלות סיוע ישיר חודשי בשכר דירה בערבות מדינה בסכומים שבין 1000 שקלים ל 3500 שקלים , בנוסף עוד קרוב ל70,000-80,000  גרים בדירות עמידר בסבסוד של 2000-3500 שקלים ובנוסף עוד 35,000 זכאים לדיור ציבורי מקבלים עוד 3500 שקלים לחודש, בסך הכל כ 280,000  משפחות ויתכן שהנתונים גבוהים יותר כי הממשלה מוציאה נתונים באיחור .

10 מנדטים שעשו את ההבדל בבחירות-והביאו נצחון

" עם ביטוח לאומי ועמידר -אני מסודר"

בסך הכל גרעין מקבלי הסיוע הממשלתי לסוגיו מקרב מצביעי נתנייהו עומד על כ- 280,000  משפחות בהערכה זעירה כ 10 מנדטים הצבעה, זה בדיוק ההפרש שהכריע את הבחירות.

המצביעים הלאומיים האידיאולוגים האלו החיים על הקופה הציבורית, רובם לא עובדים, כי אין להם צורך לעבוד ,כשאתה מקבל סיוע כולל השווה ל 6000 שקלים לחודש ( סיוע בדירה דירה 1000-3500 + הנחות בתשלומי ארנונה חשמל מים כ 1000 שקל  וקצבאות מינימום 2600 שקלים סה"כ 5000- 7000 שקלים לחודש

מדוע  משפחה כזאת צריכה לעבוד?  ויש לה את כל הכלים האפשריים לעבוד בשחור.

איפה גרות  המשפחות האלו  של מפלגת "הביטוח הלאומי "- "המחנה הלאומי" ?

פילוח נתוני ההצבעה בבחירות לכנסת ה 2015 מול הסיוע הסוציאלי הממשלתי המאסיבי ,מול מיקום דירות עמידר, שחלקן בפריפריה מגיע עד ל 20 אחוז,  ומול הישובים הזכאים לסיוע בשכר דירה, מראה במדוייק כיצד משפיע "הסיוע החברתי " על אופן ההצבעה של מצביעי הליכוד בפריפרייה ובמרכז הארץ , ולמעשה קיים קשר ישיר בין הסובסידיה הממשלתית הניתנת לדיור לאופן ההצבעה בבחירות .

הסיוע שניתן דרך 3 חברות קבלן  פרטיות ושנבחרו במכרז ולא ישירות דרך משרדי הממשלה וגדל ב20,000 משפחות נוספות בשנה.

החברות המנהלות את הסיוע בשכר הדירה ואיש שמע עליהן

שם החברה מוקד ארצי
עמידר *6266
מתן חן 1599-563-007
מ.ג.ע.ר 1599-500-301

אתר הסיוע בשכר הדירה :משרד השיכון

http://www.moch.gov.il/siyua_bediyur/schar_dira/Pages/schumey_siyua.aspx

משרדי הממשלה מפרסמים  בציבור שקרים כאילו הסיוע לשכבות החלשות צומצם, אבל הוא גדל בקצב מטורף של 10 אחוז בשנה פי 5 מצמיחת האוכלוסיה במשק .

איפה ישן הרצוג כשנתקל בבעייה ?

ראש הממשלה המיועד מטעם המחנה החברתי , מר הרצוג שהיה שר רווחה נחמד ולבבי עם לב רחום, היה אמור להתריע על פצצת האטום הזאת בפני בוחריו וכך, או  שאינו מכיר את הנתונים האמיתים והסתיר אותם מבוחריו , או שניסה בקמפיין עלוב של "נוציא את כולם מהעוני " – עוד שנה לא יהיו עניים , להתחרות בנתנייהו שחכם ממנו כמובן, על חשבון בוחריו אנשי המעמד הבינוני שייממנו עוד אחוז 2.5 מע"מ  גם את הארנונה ושכר הדירה של הבטלנים.

מדוע העניים לא יצאו למחאת הדיור ?

אם משהו לא הבין מדוע השכבות החלשות לא יצאו ל " מחאת הדיור" התשובה היא ששופכים עליהם קרוב ל 10-15  מיליארד שקל בשנה במינימום,ללא אבדן תוצר,  רק בסיוע לדיור כדי לסבסד את מגוריהן והארנונה שלהם וקצבאות ביטוח אבטלה, בשעה שהאחרים נאנקים בתשלומי ארנונה ושכר דירה שרק עולים ללא הפסק  .

המספר הזה צומח ב 20,000 בשנה ואתמול יצא במרצע מהשק כשהמדינה רוצה להטיל ארנונה מוניציפלית של הוספת 2.5 אחוז מע"מ  כדי לממן את האנשים האלו שבמילא לא משלמים כלום והמס ייפול על המעמד הבינוני  כמובן .

שיטת סלאח שבתי עובדת במלוא הקיטור- מחלקים גם מכשירי חשמל

סאלח שבתי לא עזב מעולם וחלוקת דיור או דיור חליפי , או קצבאות דיור למסכנים שלא עובדים או עובדים בשחור תמורת הצבעתם לכנסת שרירה וקיימת, והפעם במקום לקנות דירות למצביעים מסבסדים למיליון מצביעים  280,000 משפחות את שכר הדירה, הארנונה, המים, והחשמל  ובנוסף מחלקים להם לפני הבחירות עוד 100,000 מזגנים ומקררים דרך סבסוד משרד האנרגיה (כולם מכרו את המקררים המסובסדים מייד).

 

מהי העלות הכוללת של ההטבות ? 10-15 מיליארד בשנה להסתרת מצוקת הדיור

ראוי לזכור כי כמעט אוטומטית אל הסיוע בשכר דירה מתלווים פטור כמעט מלא מארנונה, הנחות חשמל ומיים ותשלומי ביטוח לאומי של 2600 שקלים לנתמך כך שמדובר בתמיכה כמעט מלאה בקיום של 280,000 משפחות  שניתן לאמוד בחשבון גס  בין 10-15 מיליארד שקלים בשנה  כדי להסתיר את מצוקת הדיור שיצר נתנייהו בקרב מצביעיו .

משפחות שלמות כבר נסמכות על תשלומי המדינה זה הדור השלישי והעסקה הזאת לכל החיים רק מתרחבת ב 20,000-30,000 איש בשנה בקצב מטורף , ומצביעי נתנייהו לא שוכחים כמובן מי סידר להם את החיים הטובים שאינם מחייבים עבודה בצד קבלת קצבאות וסיוע במיליארדים

המדיניות הסוצאליסטית של ממשלת נתנייהו

מסתבר שממשלת נתנייהו מפעילה מדיניות סוציאליסטית שכבר לא נהוגה בקובה,  בשעה שהיא מתהדרת בצמצום הדיור הציבורי וקיצוץ המגזר הציבורי , ההיפך קורה בחשאי .

ואתם שהאמנתם בקפיטליזם השקרי של נתנייהו תשלמו לכל החיים -ככה מנצחים בחירות

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק ו SHARE

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

7 Comments

 1. הגעתי לאתר זה בטעות ואני חושב שהתכנים כאן מאוד מענינים.
  שאלה : יש כאן המון נתונים שלא ראיתי בשום מקום אחר.
  מה המקור של נתונים אילו בבקשה ? משהו אמין ?

  תודה,

 2. פוסט פוליטי מגעיל,
  מעכשיו אני אקרא אותך בהרבה יותר חשדנות.

  לדעתי זו עילה להוצאת דיבה.

 3. אבי כאן כתוב עד 1350 ש"ח למשפחה עם ילדים.
  http://www.moch.gov.il/siyua_bediyur/schar_dira/Pages/schumey_siyua.aspx?PN=1
  מאיפה הגעת ל 3500 ש"ח?

  זה השיטה בכל ממשלה,זה לא קשור לימין ושמאל.
  את העניים קונים ע"י קיצבאות,לעשירים מתחנפים שיתנו ג'ובים ויבנו דברים ואת
  המעמד הבינוני דופקים.
  זה קורה בכל מדינה סוציאליסטית וגם בארה"ב.

  ככה השילטון מגביר את כוחו זה עשרות שנים אם לא מאות.

 4. ולא הזכרת את האנשים שקיבלו נכות מצה"ל ולא במזגרת תרומה למדינה, בעלי דירה ומכונית יוקרה

 5. וואו. כמה שנאה ורפש יוצאים ממך.
  אתה בכלל מכיר מישהו מה"בטלנים מצביעי ביבי" האלו שמקבלים הטבות מהמדינה??
  לידיעתך, הרוב הגדול והמכריע של ה"בטלנים" הם בעלי נכות פיזית/נפשית/קוגנטיבית. לא מאחלת לך או למישהו מבני משפחתך. אז כן, יש ביטוח לאומי, עזרה בשכר דירה ובתשלומים השונים. כי בוא נראה אותך עם נכות כזו או אחרת ובאמת מצליח להתקבל לעבודה במשרה מלאה בשכר מינימום. אגב, כל מה שרשמת זה ממש לא המצאה של ביבי. זה היה הרבה לפניו ויימשך הרבה אחריו.
  אני רחוקה מלהיות מצביעת ביבי, אבל כמה גועל ושנאה מכל הצדדים הבחירות האלו הוציאו… וכמה קל להגיד שהכל באשמת הנכים. פשוט בושה.
  מאחלת לך רק בריאות

 6. אם אתם צודקים מדוע מבקר המדינה לא עוסק בזה ורשויות החוק?אני מצביעת שמאל והייתי שמחה שרשויות החוק יבדקו ועמידו למשפט את כל מי שצריך להעמיד לדין.

  • מבקר המדינה בעצמו בכיס הקטן של ביבי , ראית מה יצא מכל הדוחות על ההוצאות של ביבי ועל מעון ראש הממשלה ??? לצערי אפשר לגרוס או למחזר….
   שלטון הקיסר נטמע עמוק בתוך מנגנון מסואב של שחיתות והונאה ועד שלא יקום מנהיג חכם , אמיץ עם פסיכולוגיה של המונים – אין הרבה מה לעשות בעניין !!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.