4

פראיירים לא רק במילואים, אלא לאורך כל החיים -תשאלו את מנהלי ביטוח לאומי שמסתירים מידע מהציבור

עלויות גיוס החרדים לצה"ל,  הם " בוטנים אמריקאים " ,לעומת העלות החודשית לקופת ביטוח לאומי לאורך כל חיי משפחה חרדית או אחרת, עם 10 ילדים שנסמכת על קופתו ברובה למחייתה, ושמכפילה את גודלה בטור הנדסי ,כל 20 שנה, ואינה תורמת שקל לקופה הכללית של המוסד, אלא רק חולבת אותה בסכומי עתק  באלפי שקלים רבים מידי חודש, עד לקריסתו האפשרית של המוסד, תוך מספר שנים, אם התופעה לא תפסק מיידית, והחמור ביותר היא העובדה שמי שאינו משלם פרמיות חומד החל מיומו הראשון לכל אורך חייו ,את כספם של אלו שתורמים למדינה בכל המישורים , הכל בחסות המדינה שגילתה שהאזרח הנורמטיבי הוא פראייר אמיתי ,ופראיירים לא מתחלפים  .

יש מי שמנסה לצמצם את היקף הנזק שנגרם לצה"ל  מגיוס חרדים לכמה אלפי שקלים בחודש, לתקופה של 3 שנים, אולם זהו בדיוק הספין שנועד להסתיר את התלות הענקית שנוצרה על ידי הציבור החרדי, קהילה ענקית בהיקף של למעלה ממיליון איש כיום, שחלקה הגדול לפחות אינו עובד במשרה מלאה ורשמית , או אינו עובד בכלל, במנגנון הביטוח הסוציאלי הלאומי של מדינת ישראל –המוסד ביטוח הלאומי  שהפך  לגמ"ח הגדול במדינה  בתקציב של 70 מיליארד בשנה .

מנגנון הביטוח הלאומי לא הוקם למטרת מימון אנשים בריאים בגופם ונפשם שאינם עובדים מתוך עקרון, אלא כדי לתמוך באנשים שנפצעו במקום עבודתם, או הפכו נכים, או חטפו מחלות נפש, או נולדו נכים ,או עבור תמיכה בחיילי צה"ל היוצאים למילואים , אבל הם  החרדים בקשריהם הפוליטים התחברו לבאר המוסד, ושואבים בכל הכוח את היתרות שנועדו לתמוך באחרים שאינם יכולים לעבוד ומיד אחריהם הגיעה האוכלוסייה הערבית והבדואית, שגם הם נהנות מהשלל חינם שניתן להם ,או הזכיה בפייס שמאפשרת להם לא לצאת לעבוד .

כמה מיליארדים בשנה  מתקציב  ביטוח לאומי זורמים  לחרדים ?

תקציב ביטוח לאומי בישראל כבר מתקרב ל70 מיליארד שקל בשנה, כמעט  שליש מתקציב המדינה נטו, והוא צומח בצורה מטורפת, עקב הצטרפות קהילות שלמות, גם של ערבים, למעגל הביטוח שלו, ותקציב  הביטוח הלאומי  מתנפח בקצב של 4-5 מיליארד בשנה , בדיוק בקצב התרבות האוכלוסיות המדירות עצמן משוק העבודה, ונסמכות על תקציבו למחייתן לאורך כל חייהן, אחרי שזכו למעשה בפייס, המבטיח להם חיים עניים אך נוחים מאד ללא צורך לעבוד ,או להשתתף במעגל העבודה  או לעבוד בשחור ולהשלים הכנסה מהצד לא תשלום מיסים זה בשעה שכל שכר הלימוד באוניברסיטאות מגיע ל 2.8 מיליארד שקל בשנה לצורך לימודים חינם.

וכך ,תוך הסתמכות על סעיפי  חקיקה שונים בכנסת ,שעובקים בצורת" דמי מעבר " על חוקים אחרים של הקואליציה, מוזרמים כספי ביטוח לאומי לתמיכה גלויה באוכלוסיות שאינן עובדות,ובסיס החסכון הפנסיוני של הציבור, לקבלת קצבת זיקנה נשחק באופן מסודר ומהיר, מה שהביא כבר לדרישה להעלאת גיל הפנסיות בישראל, למרות שהאוכלוסייה פה צעירה מהממוצע העולמי ,כי המדינה צעירה מאד, מה שמצביע על גרעון אקטוארי חריף  מאד בקופות ביטוח לאומי בהיקפים של 180-360 מיליארד שקל, כשאיש באמת אינו יודע את הגודל המדוייק של הגרעון הכספי ,משום שלביטוח הלאומי אין אקטואר מוסמך, שמחשב את הגרעון המצטבר מכל החלטת ממשלה  באופן מיידי , ומכניס אותו למאזן מסודר ואקרטוארי כמו בחברת ביטוח  או קרן פנסייה מסודרת .

לאן הולך ביטוח לאומי  – לפשיטת רגל מוחלטת, משלמי  דמי ביטוח לאומי לא יקבלו קצבאות בעתיד

מסכנים אלו, שגם ישרתו בצבא, גם  ימלאו את קופת ביטוח לאומי  בכסף שיכלו לחסוך, וגם יגלו לבסוף כי לא יקבלו קצבאות זקנה, או שיקבלו קצבאות  זקנה נמוכות מאד ומוגבלות, כי עבדו כל חייהם, ומעמדם הסוציו אקונומי גבוה מהממוצע שנקבע על ידי המדינה, ולשם  לנקודה הזאת כל החקיקה הקואליציונית פנסיונית  הולכת במלוא הכוח, ללא ידיעת הציבור ובמסתרים, כי גודל הגרעון האקטוארי מתנפח מיום ליום ,והמדינה -הקואליציה מנסה להקטינו בזמן על חשבון קיזוז זכויות מעמד הביניים –  הפתרון הקל והידוע.

ביטוח לאומי  משלם כיום כ 750,000  קצבאות זקנה, עבור אלו שנולדו  בשנת 1946 -1948  ודרומה , והיום הם  בני  64-66  ויותר בממוצע, מה שמכונה  דור תש"ח פלוס, והיום עם העולים חדשים הם 10 אחוז מהאוכלוסיה במדינה, אולם במדינה עם 8-10  מיליון אזרחים  בעוד 20 שנה, ועם מחזורי לידה של 120-140,000 אלף איש בשנה ,ביטוח לאומי יצטרך לשלם תוך 20-40 שנה קצבאות ל20 שנה , בממוצע לקבוצה  של 2.-2.8  מיליון אישכמות גדולה של פי 2-3  , שיהיו 20-25 אחוז מהאוכלוסייה, מה שירוקן את קופתו לחלוטין, ולא ניתן יהיה לשלם קצבאות זקנה לכל הדור הזה שמשלם היום כסף טוב, כדי לקבל בזקנתו  קצבת זקנה ושירותים אחרים . והסיבה פשוטה, כי לא יהיה מי שישלם פרמיות וכבר כיום קיימת ירידה בתשלום פרמיות , והקבוצה המקבלת קצבאות זקנה ,תתחרה על המשאבים החסרים עם מקבלי קצבאות ילדים, שצומחת בטירוף ,ומקבלי וקצבאות הבטחת הכנסה שצומחות בצורה דרמטית,  ברובן ערבים וחרדים וילידיהם.

סיכום  – עלייה דרמטית בגיל פרישה  לפנסייה ,קצבאות זקנה מופחתות  ,וקריטריונים קשיחים לקבלת קצבת זקנה

אוכלוסיות שאינן עובדות אידיאולוגית, ואינן משרתות בצבא אידיאולוגית, כבר מרוקנות את קופות ביטוח לאומי מיתרות כספיות שנצברו במשך עשרות שנים,אולם כל עוד האוכלוסייה בישראל היתה צעירה,ולפני  גיל פנסייה   החוסר האדיר בקופת ביטוח לאומי לא הורגש, ואיש לא שם לב לקופה שנפלה קורבןלהסכמים קואליציונים ודילים ונשדדה כי היו יתרות ענקיות, והמהלך הזה החל כבר לפני 15-20 שנה במלוא המרץ עד היום הזה , אולם עתה עקב ההתרבות האקספוננציאלית של החרדים והערבים וילדיהם  דוק שני , קופת ביטוח לאומי התרוקנה, ואין מי שימלא אותה, ולכן  האוצר במירוץ להעלות את גיל הפנסייה, ולהקשחת תנאי קבלת קצבאות ביטוח לאומי ,ובקיצור הדור  הזה שלא שם לב  לקשר הגורדי  שמימן את החרדים  תמורת הצבעה פוליטית ,ימצא גם את קצבאות הזקנה שלו מקוצצות, לצורך מימון אלו שלא התגייסו איתו בגיל 18, אבל  שתו ואכלו מהבאר שהוא טרח למלא לזיקנתו

נהנית ספר לחבריך שתף ועשה לנו לייק

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

4 Comments

 1. היי
  אני חילוני והחרדים מעצבנים אותי לאללה
  אני רק רוצה לומר, ששמעתי מחרדי אחד שאני מכיר איכשהו, שזה שהוא לא הלך לצבא, גורם איכשהו לכך שאסור לו לעבוד. הוא חייב לעבוד בשחור או להתגייס לצה"ל בגיל 30.
  ביבי הזה מעצבן, כי אף אחד לא יודע מה הוא עושה, הוא לא מספר, וזה נראה שהוא מתחמן את כולנו כל הזמן. זה מעצבן.
  צריך באופן מידי לבטל את כל הקצבאות האלה. להגיד להם שהם יכולים לקבל את הקצבה רק אם הם מחפשים עבודה ולא מוצאים, ופשוט לזרוק אותם לכלבים עוד היום. לפני שהם ימותו מרעב הם ינסו למצוא עבודה ואם לא אז שילכו לעזאזל.
  צריך גם להחליט (עוד היום) שמי שלא שירת עד היום והוא כבר מבוגר מדי – אז מותר לו לעבוד באופן מידי, ולשלם מיסים, ולהפסיק להיות פרזיט. ומי שעדיין בן 18 או פחות – שילך לעשות שירות לאומי, מצידי של חצי שנה בינתיים, ואח"כ שיהיה מותר לו לעבוד. זה עניין של החלטה. החלטה אפשר לקבל תוך חצי דקה, זה לא לוקח זמן. ביבי הזה מתחמן כל הזמן את כולם ועדיין כל המפגרים פה מצביעים לו. נמאס מהחארות האלה(!!!!!)

 2. היום אני מבין מדוע פרעו הגויים ביהודים.
  למעשה רוב הפרעות ביהודים ספגו הקהילות החרדיות כי קל לאתר אותם לפי לבושם ואורחות חייהם, אני מאמין שבעוד עשור יצודו אותם חילונים.
  בסוף כל חמישים עד מאה שנה קם הפסיכופת שמתחיל לטבוח בהם, בקרוב מלחמות היהודים

 3. על מה אתה מדבר, איזה מימון מקבלים החרדים והערבים מביטוח לאומי?
  ככל הידוע לי הם מקבלים אך ורק קיצבת ילדים, שהיום היא לא גבוהה כל כך…

  ממתין לתשובתך

 4. את מה שצריך לעשות אסור לכתוב אולם כולם יודעים. אם זה לא מגיע כשיש ברירה אל תדאגו- זה יגיע כאשר לא תיהיה ברירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.