12

השלטון בישראל בולש אחרי האזרחים החל מהמיקוד, וכלה במצלמות המהירות.

רבים לא שמו לב שהמיקוד בישראל הוא הארוך בעולם כולו  בין 7-9 ספרות.

זה במדינה בת 8 מיליון תושבים בלבד, כשבאמריקה, ערש המיקוד בת 350 מיליון איש, המיקוד הוא רק בן 5-6 ספרות בלבד ,כפי שהיה בישראל במשך שנים, כך גם בסין על מיליארד וחצי אזרחיה הנמצאים תחת מעקב תמידי המיקוד בן 5 ספרות בלבד .

לא להבהל חברים,  המדינה רוצה לדעת לאיזה דירה בדיוק הגיעה " החבילה", או מכתב האהבה שלכם, או הסמים, או חלקי המזל"ט להרכבה או האייפון שהברחתם כשהזמנתם בדואר מחו"ל-מכל מידע ניתן לסחוט את אתכם או צד שלישי .

או לחילופין עםמי אתם בקשר מסחרי שניתן לנצל לצרכים שונים.

המדינה, או "האח הגדול" רוצה לדעת מי שלח לכם חבילות או דואר ובאיזה משקל ובאיזה תדירות,

מידע ברזולוציה של רחוב או בניין כבר לא מעניינת ולא משרתת את השלטון המבוהל שלנו, אלא רמת הדירה הבודדת

וכשהיום תחל הפעלת ה" מאגר הביומטרי הנסיוני "  שיהפוך לחובה תוך שנתיים, המדינה כבר נמצאת הרחק מאד בריסוק פרטיות אזרחי המדינה -בלי ידיעתם  ה " אח הגדול "  חי מצלם מקליט אוסף כל נתון ובועט באזרחים .

20 סוכנויות הביון השונות בישראל – למעקב אחרי האזרחים.

בישראל סוכנויות הביון המרכזיות רבות ומגוונות, על חלקן שמעתם, החל מחטיבה היהודית בשב"כ, החטיבה הערבית בשב"כ, החטיבה לריגול נגדי, והחטיבה להגנת הדמוקרטיה בישראל, המלמ"ב, ותהיל"ה וכלה במודיעין משטרת ישראל, מודיעין צה"ל .

מספר רב של סוכנויות מידע לאומיות שהן גופים מקצועיים יעודיים משתפות פעולה עם השלטון כמו רשות ניירות ערך, רשות הלבנת הון, רשות מס הכנסה , רמו"ת – היחידה להגנה טכנולוגית לאומית ורשות הסייבר,.

סיב אופטי עד הבית

בנוסף קיימות  מספר סוכנויות מידע עלומות קיימות שלא ניתן להזכירן מחמת סיווג סודי ביותר, כולן עוקבות אחריכם 24 שעות, מצליבות מידע, וכולן מחוברות לסיב טכנולוגי ענק (הסיב לבטחון לאומי)  שינוהל על ידי חברה ממשלתית שתניח לכם כמובן בחינם סיב אופטי עד הבית, שיזרים להן מידע מעשרות מחשבי על יעודיים הפרושים לאורכה ורחבה של מדינת ישראל וכמובן מהמחשב שלכם שפרןץ עבור השלטון בצווי בית משפט ללא ידיעתכם.

חייכו : צילמו אותכם במצלמות המהירות בכביש  – כל קילומטר לא ידעתם.

כלקח מ" תוכנית ההתנתקות "  כשמשטרת התנועה (עוד גוף עוקב אחרי אזרחים בניהול מקצועי של השב"כ) איבדה שליטה על " תנועות הכתומים בדרכים " החליטה המדינה להכנס ל" פרוייקט המצלמות "  A3  שיחזיר לה את השליטה על הכבישים, כשפורמלית הוגדרו המצלמות כ" מצלמות מהירות " וכחלק מ " המלחמה בתאונות הדרכים ", אולם תפקידן האמיתי של מצלמות המהירות שכ500 יפוזרו בכל כבישי ישראל ורובן בכביש ישר (לא הבנתם מדוע ) הוא לבצע מעקב יומי עדכני און ליין אחרי אלפי נהגים המוגדרים כאוייבי השלטון ומסוכנים למשטר.

וכך, אים השתתפתת במחאה החברתית, או בהפגנות בחברון, או הינך "פעיל גבעות"  או הנך עבריין ויש ברשותך רכב, באופן אוטומטי מספר רכבך מוזן למחשב מרכזי ובכל פעם שאתה עובר מול " מצלמת מהירות " שנמצאת בכביש ישר היא קוראת את המספר על ידי"  סורק פלטות  " המותקן בה, ומדווחת על מיקומך באון ליין למעוניינים במידע, גם אם לא עברת עבירה .

כך השלטון יכול לאכן און ליין את תנועת הפעילים המסכנים אותו ואת המשטר, את דפוסי התארגנותם, או מגמת פניהם גם בלי לדפוק להם קנסות על מהירות, והאח הגדול רואה הכל ושומע הכל, ומצלמות המהירות משרתות כמרגל גלוי בשטח על נתיבי התנועה המרכזיים, ואיש לא סיפר לכם שצולמתם או נסרקתם ונכנסתם למאגר מידע ענק כל קילומטר כביש בממוצע.

טלפון פלוס מצלמה  + לוחית הרכב = זיהוי וודאי משולש

כשמחברים למערכת מצלמות המהירות, גם מערכת איכון טלפון סלולרי און ליין, הרי שניתן לקבל 3 אימותים:  גם תמונת מצלמת מהירות פאסיבית דיגיטלית, גם מספר רכב, וגם מספר טלפון, וכך רוב הסיכוי שזה אתם.

מישהו במטה של ארגון עלום כל שהוא, יכול לעקוב אחריכם על גבי מסך טלויזיה באמצעות ביפים, ואם בא לו הוא יכול להרים מזל"ט מגובה רב או או מסוק משטרתי שייצלם אתכם מגובה רב בלי ידיעתכם (הכי טובים במזלטי"ם) , ולבסוף לשלוח ניידת, או כוח יס"מ טרי שיארוב לכם  בצומת נבחרת.

אנו הולכים ברגל הופה הי – ומצולמים

גם אם אתם הולכים לתומכם ברחוב, אלפי מצלמות כבר הותקנו מול קיוסקים אופנתיים, למשל עיריית תל אביב התקינה 160 מצלמות המכסות קיוסקים, בתי קפה,נקודות הפגנה ונק מפגש של פעיליחם חברתיים במסעדות  יוקרה, במלונות,  בנקודות מפגש להפגנות ומחאה.

וכבר לא צריך להביא בפאניקה את " הבואש " מהקרייה שירחרח אחריכם ויאזין, כי כל נקודת חיכוך עם השלטון מרושתת מייד בתשתית מצלמות המחוברת למטות הארגון הרלוונטי, וגם כאן ניתן לעקוב אחריכם בעזרת הסלולרי.

ניתן להכנס לתיבת האס.אמ.אס שלכם בקלות , וניתן להכנס לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, ולשים לכם התראות על קשר עם חברים, והכל באישור חתום בלנקו של בתי משפט באישור קצין משטרה.

אפילו ללא צורך בשופט אם מוכרז מצב חירום על ידי קצין משטרה, וגם לנתק אתכם זמנית והאינטרנט ופייסבוק (קרה לכם) שמובן הפכו למכרה הזהב של סוכנויות הביון השונות .

קוראים לכם בפנים  בכף היד ובD/N/A ללא ידיעתכם .

בכל פעם שאתם מסתכלים ומעיפים מבט ארוך לכיוון לא רצוי למערכות השלטון, מערכות טכנולוגיות ביומטריות קוראות את תווי פניכם ואת חומם, מזהות אותכם ויתכן שאפילו לוקחות לכם טמפרטורת גוף, או דפיקות לב מרחוק.

ולא דיברנו על קוראי מצמוצי עיניים, עוויתות גוף ומאפייני הליכה שמפותחות על ידי מיטב בחורינו ב 8200, ועל האזנה או קריאת שפתיים מרחוק אין מה לדבר, כי היא ניתנת היום לביצוע מעשרות מטרים, וכך מאגרי מידע ביומטרים מנתחים אוטומטית את פעולתכם במקומות רגישים כמו שדות תעופה ומתקנים שונים ומנסות לזהות חשודים פוטנציאלים על פי אלגוריתמים.

חשוב לזרוק שאריות ביולוגיות לזבל.

גם אם שתיתם כוס קפה בבית קפה ציבורי והשארתם אותה על דלפק שדה התעופה, או במקום ציבורי, או זרקתם בדל סיגריה לרצפה וניתן לזהותו, מישהו מכוחותינו כבר ייגש יאסוף את הכוס ובדל הסיגריה וישלח אותם לבדיקה של טביעת אצבעות ובדיקת D.N.A  כדי להכניסכם למאגר הביומטרי בלי ידיעתכם.

רק כי הפכתם לחשודים פוטנציאלים ומסכני השלטון וזה מספיק, והדגימה לא נלקחה מכם באיום או בכפייה אלא במסגרת נקיון הרחוב.

זהו רק קצה קצהו של העולם החדש שנוצר פה ומשמש את השלטון להגנתו, מפני אנרכיסטים, פופוליסטים, מפגינים, ושוחרי צדק, והשלטון משקיע מיליארדים בטכנולוגיות ובדרך כלל הכסף מגיע מתקציב משרד ראש הממשלה שכבר התנפח ל 6 מיליארד בשנה, בגלל האיומים הרבים מבית ושם זירת המלחמה הבאה של השלטון נגד האזרחים דורשי הצדק והזכויות .

שמרו על נקיון

אז תזרקו את הכוסות קפה והמסטיקים שלכם לזבל, כדי ש א  מהשב"כ מהמשטרה או  ב מרשות ממשלתית אחרת לא יאסוף אותם בחשאי כדי לקחת מכם D/N/A  בלי ידיעתכם, ויצרף אתכם למאגר הביומטרי שנפתח היום בהתנדבות, כי לכלכתם את הסביבה.

נהניתם ספרו לחבריכם ועשו לייק ו SHARE/

 בחסות זלינגר פטנטים  יצרני הטרפז –

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

12 Comments

 1. גם לפרנואידים מותר לדבר בהגיון. מה הקשר בין מיקוד לידיעת הכתובת? הרי הכתובת המפורשת, כולל מספר דירה, מופיעות ישר על המעטפה/חבילה, אחרת איך זה יגיע אליך?!

  • ידידי היקר ואיך חשבת שם אוספים את המידע ? בקלסרים בצילומים? ואיך הם מעבדים אותו

 2. אני לא פאראנואידית. שלטונות המדינה שהיא כאילו שלי באמת בולשים אחרי. השכנים הסורים הרבה יותר זריזים, שם השלטונות רוצחים את האזרחים. פה הרבה אנשים אוכלים את הגזענות (והרבה דברים אחרים) שמכניסים להם בשטיפת מוח החל מבית היולדות ועד בית הקברות. אני חוששת שתהיה זרימה תופעתית דרומה. מצד שני, אני די בטוחה שהשלטונות האמריקאים ונספחיהם, שזה כולל את השלטון הישראלי ומאמיניו המהופנטים) עובדים בעיניים על כל העולם.

 3. כתבה נחמדה, אבל מאוד חסר לי הוכחות ואימותים לדברים שרשומים כאן. למרות שאני מודע להרבה מהדברים שרשומים כאן, עדיין היה נחמד לראות כמה שיותר הוכחות מהשטח לדברים שנאמרו.

 4. האזרח ההגון ישמר עוד יותר טוב כשיחקקו אישור למשטרה להיכנס לבית פרטי ולבצע חיפוש ללא צו, על סמך סיבה תמוהה של תלונה לרעש O_O

 5. מדהים, מרגש לשמוע לכל הפושעים בסכנה והאזרח ההגון נשמר היטב.
  אולי גם יצליחו לאתר את כל גונבי הזהויות שגונבים לחיילים את הפקדון

 6. מצלמות מהירות עומדות בכבישים ישרים כי שם ניתן לנסוע הכי מהר = יותר קנסות למשטרע.
  לא נראה לי שמישהו אוסף את הזבל של כל אזרח כדי לקחת דגימות דנא, תוכל לבדוק לאן הולך בדל סיגריה או כוס חד פעמית בנתב"ג – המנקה זורקת לזבל.
  המצלמות ברחוב כן עוקבות אחרי המתרחש, כך למשל צילמו את הפיגוע במרתון בוסטון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.