0

סבו של מנכל מי הריטג היה הסמנכל הלוגיסטי של משרד הסעד בזמן פרשת ילדי תימן

סבו של מנכ״ל מי הריטג לבדיקות DNA של חטופי תימן היה המנכ״ל הלוגיסטי של משרד הסעד ששינע את ילדי תימן בזמן "פרשת ילדי תימן " 1948-1954

היום לא פניתי למשטרה ולא הגשתי תלונה לבדיקה, כי למשטרת ישראל נאמר מפורשות לא לטפל בפרשה, בכדי לא לגלות את האמת המרה בפרשה לציבור ( מפכ״ל המשטרה תימני ) כך קרה לי גם בפרשת שלומית מליק שהיא שקר, ופרשת הניסויים שלא היו.

חשוב שהציבור, ההורים, האחים , והמשפחות שנתנו את בדיקות הDNA , ידעו את העובדות שאני מציג וכל אחד יסיק את מסקנותיו לגבי השחקנים בפרשה.

ממידע שהגיע אלי כבר לפני מספר חודשים מתבררות 3 עובדות חמורות ומתמיהות שהוסתרו מהעיתונות, מהציבור ומהמשפחות שנתנו כ 1400 דגימות DNA לאיתור חטופים / מאומצים החל מספטמבר 2016

א. העיתונאית רינה מצליח, ח״כ נורית קורן ומנכל my heritage צוות ה DNA לא בצעו גילוי ציבורי נאות ועדכנו את בני המשפחות, כי מדובר בצרוף מקרים נדיר, שבו סבו של גלעד יפת מנכ״ל חברת מי הריטג , מר חיים יפת ז״ל היה סמנכ״ל משרד הסעד והמנכ״ל הלוגיסטי במשרד הסעד בדיוק בזמן ״פרשת ילדי תימן״ 1948 -1954 ( נפטר ב 1985 כמובן שלא מסר שום עדות בוועדה.

זה בשעה שהילדים התימנים נעלמו ( בפועל נמסרו לאימוץ על ידי הוריהם) בזמן שירות הסבא כמנכ״ל הלוגיסטי/ תפעולי של משרד הסעד.
הנכד גלעד יפת נבחר במקרה לבצע את ״התיקון״ ולאתר את ילדי תימן דרך בדיקת DNA .

מי הריטג נכנסה לתחום בדיקות הDNA בדיוק שבועיים לפני עליית הפרשה בשנה שעברה.
משרד הסעד היה המשרד הממונה הישיר והיחיד על כל אימוצי הילדים בישראל וכלכלתם ושינועם, ושל ילדי תימן בפרט, בזמן הפרשה והוא נמצא בליבת הפרשה.

חיים יפת היה עוזרה הנאמן והראשי של הגברת הנרייטה סאלד שהנהיגה את ״החלוקה המפלגתית״ של ילדי טהרן ב 1943 והקימה את עליית הנוער ( עם רחה פריאר) ציפורה בלוך היתה עוזרתו .

עוד צירוף מקרים נדיר הוא שחברת מי הריטג שהייתה ללא כל נסיון מעשי בתחום בדיקות ה DNA , יוחצנה במקרה על ידי הצמד נורית קורן את העיתונאית רינה מצליח ״מקדמת פרשת ילדי תימן״ בפריים טיים ללא הרף כשהבדיקות נשלחו כמובן לאמריקה דרך מי הריטג כמובן איך לא ? החברה לא עושה בדיקות DNA בישראל – תבדקו באתר. החוק אוסר עליה .

מר גלעד יפת מנכל my heritage הוא בהתמחותו גניאולוג ( בונה וכורה עצי משפחה), והוא לא יכול לטעון שלא הכיר את פעילות סבו בראש משרד הסעד ואת תפקידו הבכיר בצמרת משרד הסעד בזמן הפרשה מצורפים מכתבים בחתימתו.
גלעד יפת היה מחוייב לבצע גילוי נאות להורים ולאחים ולמשפחות הסובלות על קשר משפחתי לפרשת ילדי תימן – אבל זה לא קרה, הכל נשאר המשפחה .

ב. מסתבר כי מה שנטען באזני כבר לפני 5 חודשים מתגשם ומתממש, ומכל 1400 הבדיקות שנעשו ״ לא נמצא כלום״, ב 2 החברות המבצעות את הבדיקות, רק בארצות הברית הרחק הרחק מישראל.
הבדיקות מתבצעות רק בארצות הברית כי אין להן שום תוקף משפטי מחייב והכרה מבית משפט וניתן לסגת מהן .

נאמר לי כי לכאורה המטרה של הבדיקות היא היא ״לא למצוא כלום״, כדי שהבדיקות לא יחשפו במדוייק את מסלול האימוץ המדוייק של הילדים תימנים שנמסרו על ידי הוריהם שכמותם המספרית ידועה לי בדיוק רב.

כל הילדים התימנים שטופלו על ידי משרד הסעד נמסרו לאימוץ על ידי הוריהם בהסכמה מוחלטת וגילוי מאומצים / חטופים בבדיקת DNA יפריך לחלוטין את ״סיפורי ההורים״ על חטיפה, ולכן לכאורה מטרת הבדיקות היא ״לא למצוא כלום״ בבדיקות .

לאחר יותר משנה ו1400 בדיקות, בפני הציבור, תוצאות הבדיקות הגנטיות שאורכות בדיוק שבועיים לא הובאו בפני הציבור , והן מוצנעות, זאת בניגוד להילולת הבדיקות וייחצון החברות הבודקות על ידי הצוות רינה מצליח את נורית קורן..
כל תכלית הבדיקות שנעשו היתה יצירת ״נרטיב חטיפות״ המשרת את האינטרסים הפוליטיים בלבד תוך הכפשת מקימי המדינה..

בהקשר זה ראוי לציין תופעה דומה שארעה לפני 22 שנים כשהמכון הפתולוגי לקח מבני אותן המשפחות בדיקות דם שהושלכו לאחר מכן לאשפה באותה שיטה .

הקשר משפחתי/ הבין דורי מעניין מאד, כשהנכד גלעד יפת מנסה לאתר ילדים שנעלמו/ נחטפו בתקופת שרות סבו כסמנכ״ל משרד הסעד -נשמע מעט מקאברי .

כל מטרת הפרשה היא גזירת פיצויים על ידי כנופיות של עורכי דין שמצאו דרך לסחוט את המדינה וכל מיני גוזרי קופונים מהצד והכפש מקימי המדינה .

מכיוון שאני חוקר את פרשת ילדי תימן וכמייצג האינטרס הציבורי לגילוי האמת, הרי שהעובדות המובאות מדליקות לפחות אצלי אור אדום החייב להבדק כמובן שלא על ידי המשטרה שקבלה הוראה לא להתערב.
אני מנקה את מצפוני

וזאת רק ההתחלה .
הנסיון להפוך את בן גוריון ומקימי. המדינה לגנבי ילדים לא יצלח – והאמת תצוף כמו שמן על מים – לא ראיתם כלום
אני מכיר את הפרשה היטב – עובדה

Avi-Zelinger

גר בתל אביב, מתעניין בנושאי כלכלה,מדינה ובורסה. חושב קצת אחרת,משתדל להינות מהחיים כמה שאפשר. אוהב גבינות, יין, אלכוהול, קפה, חטאים ומסיבות וכל מה ששובר שגרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.