3

לאן נעלם שחף פילוביץ ? האם הוא קבור בירקונים או שהושתק ונעלם ?

ראשומון שחף פילוביץ/מאיר משולם, תימני מאילת ( 64) שהיה מדריך צלילה, חבר התאחדות הצלילה, ועובד מזדמן לעת מצוא,  חוקר ועיתונאי עלום מראה שהקים וניהל את "פורום גילוי מסמכים" היוקרתי ברוטר-נט (תמונתו למטה), נתבקשתי להוסיף פרטים על קורותיו. (לאתר רוטר אין כל קשר לפעילותו)

מצורפת עדות וידיאו שצולמה באזכרה בשנה שעברה לזכרו של מאיר משולם (שחף פילוביץ) ב 15/02/17, עם תאור ברור של הליך קבורתו המוזר והתמוה מפי מספר חברי רוטר ואחרים שהיו נוכחים להפתעת כולם רק באזכרה ביום השבעה ל"מותו.

עדות זו נגבתה בשנה שעברה מחברת רוטר "אפריל" שהייתה באזכרת השבעה למותו . (v1)

האם שחף פילוביץ/משולם אכן נקבר בירקונים ? הושתק?  נעלם במסווה של ״הלוויה פיקטיבית״ שנערכה לו?

מבירור שנעשה לפני מס ימים ב 04.02.18 בקרב המשתתפים בשבעה שאותרו, מסתבר כי איש מהם לא היה נוכח בהלוויה עצמה, ולמעשה מאיר משולם שזוהה ונקבר ונטמן בידי אלמונים שידעו שנפטר.

באופן תמוה איש מבני המשפחה לא הופיע מעולם לאזכרתו בשעה שמדובר במשפחה דתית

פעיל מ"ס 1 ב"עמותות למען ילדי תימן". ובמאבק לגילוי המאומצים/חטופים.

למי שלא ידע מאיר משולם הסתיר באדיקות את העובדה שהיה הפעיל המרכזי ביותר במאבק "למען ילדי תימן" במשך שנים, וחבר בכיר ב"פדרצייה העולמית ליהודי תימן" בראשות ד"ר משה נחום מוליך פרשת ילדי תימן משנת 1985, את הפרט החשוב והעקרוני הזה משום מה שחף הסתיר מהתקשורת העיתונאים ומקוראי רוטרנט שעקבו אחריו החל משנת 2002,.

לכן בחר להטעייה את "השם המחקרי האוניברסיטאי"  "פילוביץ שחף" שראשי התיבות שלו (פ"ש) דומים באופן מפתיע לר"ת של אחד מראשי הממשלה לשעבר, רוה״מ לשעבר פרס שמעון (פ"ש)  החשוד המרכזי לטענתו של משולם ב"פרשת ילדי תימן", בבחינת "דע את האוייב" וחשיבתו !!.

תמונה 1  ו 2  מאיר משולם/שחף פילוביץ בישיבות בכנסת בשנת 2002 עם כל חברי העמותות מובילי המחאה למען ילדי תימן (חלקם חברי הפדרציה עולמית ליהודי תימן  (מוצג 1,2).

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונה 3: מאיר משולם/שחף פילוביץ נכנס לראשונה לישיבה בכנסת עם תג בטחון שהונפק לו לפי "כינויו "ב 12.02.02, בדיוק 3 ימים בלבד לאחר שנרשם לרוטר -נט ב09.02.20 ,לאחר מכן ירד למחתרת וסרב להפגש עם איש מגולשי רוטרנט או עיתונאים . (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ההתחלה של מאיר משולם :

משולם התחיל את דרכו העיתונאית באילת בפורומים של תפוז ותחנת הרדיו "גלי אילת" שם הכיר את השדרן אמיר איבגי, שם צבר נסיון בניהול פורומים באינטרנט במלחמה בעיריית אילת, ולאחר מכן פנה לרב רוטר בהצעה כספית להקים את "פורום גילוי מסמכים", הרב אפשר לו הקמת הפורום בחינם כשראה את חומריו, ופילוביץ הפך למנהל "פורום גילוי מסמכים" ברוטר-נט מהלך שהבא לנסיקת אתר רוטר.

במקביל "שחף פילוביץ "פעל  24/7 ב 12 אתרים שונים : היה מנהל  ב"פורום עצם העניין"- תפוז ,"פורום איכות הסביבה"- תפוז, אתר דורי אברבנאל ז"ל, אתר המגדלור, היידפארק, פרש, ישראבלוף, פייסבוק, דורי 661  והגיב בעשרות אתרים אחרים,  בסך הכל כתב כ-200,000 פוסטים  נתון חסר תקדים, ב12  אתרים בעבודה 24/7  רובם עסקו במחאה נגד צמרת המדינה והמשפט, עובדי מדינה רבים ובראשם שמעון פרס וד"ר היס  וכמובן קונספירציות .

בשנת 2005 נחשף לתקשורת הארצית כדמות העלומה מפרשת "לאן נעלם שחף פילוביץ ", כתבת YNET כשבעקבותיה פתחו חלק מחברי רוטר בחיפושים אחריו .

על פי הרישומים הרשמיים נפטר לפני 3 שנים ב 08.02.15  בן 63  מהתקף לב בחניון "א.מ. ציוני", ברחוב המרד בתל אביב, מול בית התעשייה 25, שם ישן ומשם עבד, תוך כדי שיחה במסנגר עם חברת רוטר ביום ו שעה 17:10 , לפי המסמכים, נקבר בצנעה ובחשאי בסמוך בבית קברות ירקונים ללא אימות של אדם מוכר שיעיד על כך .

הסוף של משולם:

תמונה 4 : חניון א.מ.ציוני  בתל אביב רחוב המרד , לפי הידיעה שפורסמה במקום זה נמצאה גופתו , כאן חי עם 2 כלבים בבעלותו , לא ברור לאן נעלם הארכיון העצום שהחזיק עם מאות במסמכים והספרים חלקם נדירים, שאת חלקם שאל מחברי רוטר ואחרים, ולא חזרו לבעליהם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תמונתו של פילוביץ – צולם במפתיע בשנת 2001 באילת במסיבת צלילה.

זו תמונתו היחידה ולמזלנו יצאה באיכות מעולה . במהלך המסיבה התחמק 5 פעמים מצילום ללא כל הסבר מניח את הדעת, פעם אחת צולם מטווח קרוב מאד .

כלל ידוע הוא שאין אדם בישראל שלא תועד ב100 השנים האחרונות, משום שבניגוד לעולם, בישראל נשמרו רוב הארכיונים הלאומים גליונות העתונים, ארכיוני המפלגות ואחרים במצב מצויין . בנוסף רבים צלמו ושמרו תמונות באלבומים/ שיקופיות ולאחרונה בטלפונים/ ומחשבים. גיבויי מחשב ואם דבר לא הושמד במכוון רוב הסיכוי שיימצא.

"אין אדם בישראל שלא צולם או תועד לפחות פעם אחת לפחות ב100 השנים האחרונות" –  "מבחן התוצאה "

תמונה לעיבוד פילוביץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חלק  ב לאן נעלם שחף פילוביץ ?               מבחן התוצאה!!!

 

 

 

 

 

מקור :  היום בכלכלה ובהסטוריה

הכותב : אבי זלינגר

סל"ר

 

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

3 Comments

  1. אכן..גם אני בדיעה שחייבים ליפתוח את הקבר לוודא שקיימת שם גופה. ולערוך בדיקה לבירור -במידה וישנו שם מיעשהו- שאכן זה שחף. ואם לא. קיימות שתיי אפשרויות- או שירד למחתרת ..או שמוסד מסויים העלים אותו והוא קבור איי שם במרתפים. אוו קימת עוד אפשרות שהאיש אכן חוסל.(לא יפליא אותי)
    בשיחות שהיו לנו.סיפר שהיה ניסיון היתנקשות בו..ופורסם שהוא מת… וברור לו שהוא תחת מעקב..מאוד ניזהר עם מי ניפגש..לא הרשה שיצלמו אותו.
    היה לו חומר רבבבבב על פרס בעיקר הוא עמד לפרסם זאת..

  2. אבי שלום רב, אנא שלח קישור או מידע כיצד ניתן לקרוא/לקבל את שיטת האימון לחיזוק הגוף, סיבולת ונשימה שאותה פיתחת.
    תודתי למפרע.

  3. צריך לפנות למשטרה ולדרוש לפתוח את הקבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.