1

חמש עובדות שהוסתרו מהציבור בפרשת אשכנזי-הרפז-ברק

סגן אלוף בועז הרפז היה האיש שהביא את הטיל המפורסם מ " אסון צאלים " לשטח האימון של  " היחידה " הלא היא סיירת מטכ"ל, לקראת המבצע לחיסול סדאם חוסיין, זאת על פי פרסום מקורות זרים.

 נקודת המשבר

בועז הרפז ראה את אהוד ברק ברגעייו קשים לאחר ירי הטיל שהרג 6 לוחמי סיירת, ומאז אהוד ברק (שר הבטחון ומפקד הסיירת ) מאמין בליבו  שבועז הרפז הוא המנחוס שלו בחיים או " הצל מהעבר " שאינו רוצה לראות  בקרבתו שוב, דבר שקרה בשנית כשהפך לשר בטחון וגבי אשכנזי הפך לרמטכ"ל,  וברק פגש את הרפז מסתובב שוב במסדרונות משרד הבטחון-  עובדה ראשונה .

קצין שנוי ובמחלוקת – בעל יכולות  אנליטיות

בועז הרפז היה קצין אגמ" י  ב " יחידה " הוא החל את תפקידו כקצין חימוש והתקדם במהירות, כשחלק ממפקדי היחידה חשבו שהוא גאון, וחלקם סברו שהוא מניפולטור מתוחכם, אולם לא ניתן היה להתעלם ממנו.

מכתב הרפז- קיצור תולדות הסיירת

"מכתב הרפז" הוא עוד חולייה במעלליו של הרפז ומהווה רצף לטבעי לחינוך שמוטמע בלוחמי מטכ"ל בחסות ראשו הקודח של אהוד ברק, ואם הרפז לא היה כותב את המכתב, ברק היה כותב אותו, וברק ראה בהרפז מתחרה מאיים ל " חשיבה יצירתית" מחוץ לקופסא, שלוותה כמובן בפגיעה באגו המנופח של ברק כמוביל סוליסט  בחשיבה מחוץ לקופסא  ( נפוליאון הקטן) .

חבירת הרפז לאשכנזי טילטלה את ברק בפעם השנייה, משום שברק ראה בהרפז " כוח יצירתי " שערער את עליונות החשיבתית של ברק מול הרמטכ"ל אשכנזי . ( ברק נטה לאמלל מפקדי אוגדות וחטיבות בעת קבוצות פקודות ותחקירים מטורפים, ונתן לכולם להזיע – כי היה חכם מכולם)

המפתח למתח בין ברק והרפז בפרשה

אהוד ברק היה קצין צה"ל מצטיין ומתכנן אסטרטגי מעולה מהטובים שהיו לצה"ל, והפשפש המניפולטור שעלה מלמטה בועז הרפז איים עליו בחשיבה מבצעית, למרות שלא שלא סיים מסלול סיירת כמו ברק, וזה המפתח  להבנת כל " פרשת הרפז "  וההתרחשויות  והמתח שמלוות אותה עד היום  –   עובדה שניה .

כל המידע ב" פרשת הרפז "  –  ממודר תחת צווי איסור פרסום גורפים  וצנזורה ( לציבור הגיעו חוסר אמיתות  בלבד ).

שום עיתונאי לא ביצע  גילוי נאות –  כי על  " פרשת הרפז "  מוטלים  מספר רב של צווי איסור פרסום, וצווי איסור פרסום של צוי איסור הפרסום גם ביום, כך שכל פרט מידע רכילותי או השערתי שפרסם כל עיתונאי בכיר ככל שיהיה, היו שקריים לחלוטין, בדויים מהלב, מצוצים מהאצבע,  והמצאה פנטזיונרית או ספין פוליטי.

כל " סיפורי העיתונאים" עברו בדיקה צנזורה מחמירה והצנזורה אפשרה רק את הבדותות, כך שכל הכתבות למינהן שפורסמו בכל כלי התקשורת בישראל ב 4 השנים האחרונות  היו שקריות וסיפורי " הרשלה  מאוסטרופולי " שום דבר לא היה אמת  – עובדה שלישית.

 

רוב מוחלט של העיתונאים הבכירים עובד עבור פוליטיקאים , ולא עבור הציבור ומוכן להזין את הציבור בספינים בלי להניד עפ עף.

עקב הצורך להמציא עובדות ותיאוריות שלא היו בפרשה הזאת, מכיון שלא היו בידי העיתונאים שום עובדות מותרות לפרסום, נחשפה בברור כל שבוע העובדה, איזה עיתונאי בכיר מאד " מכר את נשמתו לשטן " עבור שירות איזה פולטיקאי, ומוכן לשקר את הציבור ולשכב על הגדר, עבור איזה פוליטיקאי ורובם (בלי לנקוב בשמות)   הפכו ל" שופרו של אדונו " HIS MASTER VOICE דבר מסוכן לחלוטין לדמוקרטיה הישראלית ?   עובדה רביעית

למשטרה אסור להמליץ על הגשת כתב אישום  –  משטרה פוליטית מה באמת עשתה המשטרה ?

למשטרת ישראל אסור בחוק להמליץ  על הגשת כתב אישום , אין לה סמכות כזאת, ומהלך זה נוגד את רעיון " הפרדת הרשויות " , אבל אנחנו חיים במדינה לא דמוקרטית, ומכייון שמספר רב של שרים וחברי כנסת מוחזקים בביצים על ידי המשטרה, כולם מפחדים להעיר למשטרה על העובדה שהיא עוברת על החוק, כדי שלא תבצע המלצה להגשת כתב אישום, דבר המתפרש במוח הציבור" כפסק דין " והמשטרה מנצלת את הבורות המשפטית של  הציבור להכפשה פוליטית  – עובדה חמישית

האם הרפז או אשכנזי יועמדו לדין ? – לא יקרה לעולם

אין עבירה מפורטת וברורה בחוק המגדירה מהו "הפרת אמונים " כפי שנטען לגבי רוב החשודים בפרשה,  וזו עבירה חדשה יחסית וכוללת, שנועדה "לתפור בקלות תיקים"  לאנשי ציבור שאינם אנשי שלומנו על ידי תפיסתם בזוטות,  ולכן מכל פרשת אשכנזי ברק הרפז לא ייצא כלום, ואפילו לא את העמדת הרפז לדין, כי ייתכן שחתם עם המשטרה והפרקליטות הסכם " עד מדינה סמוי "כנגג אי הפללתו תמורת מסירת האמת "האמיתית" כפי שהייתה .

האם המשטרה חקרה את הפרשה ?

כל פעיל מחאה יודע שכשהוא מזומן לחקירת משטרה, יתכן וימצא לפניו חוקרים כגון אנשי שב"כ או אחרים , וגם פרשה זו נחקרה בגלל חומרתה על ידי המלמ"ב – משרד הבטחון משום שארעה בשטחו, כאשר המשטרה היתה רק השכפ"צ כלפי חוץ מול הציבור, כי חקירה כזאת בישראל לא מבוצעת על ידי המשטרה, ואין לה בכלל מנדט לחקור חקירות כאלו.

סוף דבר – הפרשה חייבת להיעלם

במוקדם או במאוחר הפרשה תסגר בלא כלום, ותרד אחר כבוד מסדר היום הציבורי  בסיוע " גורמים ממלכתיים ", ללא שום תוצאה מהחקירה, משום שהיא עשוייה לפגוע בבטחון המדינה ברמות קשות.

סיכום

מדובר בעוד פרשה שאין בה שום עניין לציבור, שהתחילה בראשו של ברק הפכה ל " מלחמת גנרלים " וחוממה בגלל בעיות זהות ואגו על ידי כל הצדדים, וכל חיטוט בנושאים בטחונים שמעורבים בהם הרמטכ"ל, סגנו ויחידות מבצעיות גורם לדליפת מידע מבצעי , ולכן גם פרשה זו דינה למות בקרוב  – והיא תומת על ידי הפרקליטות  מיתת מוות  בקרוב.

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. גיבוב של שטויות כל הכתבה המוזמנת הזאת והמבחן לכך יהיה אם דבריי יפורסמו. "אין ענין לציבור", על מי אתה/ם עובדים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.