3

זיהום האוויר:2475 מתים בשנה משריפת סולר במכוניות ובתעשייה, 25 משריפת פחם לחשמל

יום כיפור הוא הניסוי הגדול בישראל למדידת זיהום האוויר ומאפייניו, כשזיהום האוויר בכל המדינה יורד ב 99 אחוז תוך שעות, מפני שתנועת המכוניות מושבתת ומפעלי התעשיה מושבתים, זאת בשעה שתחנות הכוח בפחם של חברת החשמל עובדות ללא הפסקה כל יום הכיפור כדי לספק חשמל.

לא צריך להיות מדען דגול כדי לנתח "ניסוי יום כיפור"  ולמצוא את הסיבות לזיהום אוויר בישראל ואת המזהמים האמיתים ולהבין שזיהום האויר מתוצרי פחם הוא בקושי 1 אחוז מזיהום האוויר,  וגם זה זיהום מקומי. – מסקנות שהן הפוכות מהספינים של הממשלה.

2500 איש מתים מזיהום אוויר בישראל-  2475 משריפת סולר ודלק במפעלים ומכוניות .

אך במשרד לאיכות הסביבה, משרד האנרגיה, ומשרד האוצר משקרים את הציבור, ומפיצים שקרים וספינים כאילו 2500 איש בשנה בישראל מתים מזיהום אוויר של תחנות הכוח הפחמיות, בשעה שכמות המתים האמיתית מזיהום אויר מפחם לא מגיעה ל 25 איש בשנה כ-1 אחוז מהמתים בלבד – השקר הזה עולה לכם עוד 50 אחוז בחשבון החשמל שלכם ובעוד 2475 מתים בשנה (קורבנות סולר ובנזין) כולם בסמוך לביתם, מי בכלל צריך טרור..

משרדי הממשלה משרתים את "תעשיית הגז הישראלית" ומפיצים שקרים שמסיטים מהם את האחריות למותם של 2475 איש אחרים.

משרדי הממשלה עומלים ללא הפסק על הפצת 2 שקרים בציבור, "שקר גזי החממה"  ו"שקר הסיבות לזיהום האוויר ותמותה מזיהום בישראל "  ההסברים שלנו  לשקרים שלהם – כאן למטה .

הינה ספין ממשלתי טיפוסי שאינו מזכיר שעוד 2475 איש "מתים אחרים " בשנה מזיהום אויר במיטתם וליד ביתם ועשרות אלפים חולים במחלות נשימה.

 

 

 

שום מחקר ממשלתי – מדעי לא מתפרסם באמת בציבור ואשמח לראות מחקר כזה, הכל ספינים של יחצנים בעיתונים בלי הפניה למחקר.

אם אתם מדענים, או מומחים לכימיה, זיהום אוויר, או  מומחי אקלים או תמותה מזיהום אוויר, ומצאתם טעות  או שיש לכם מחקר בנושא זיהום אוויר נא להתקשר אלי אבי זלינגר   אשמח לתקן  052-8010967

 

משרדי הממשלה השונים מפיצים שקרים כדי לתמוך במזהמים האמיתים, ובתעשיית הגז הטבעי היקר ב 40 אחוז מהפחם.

בידי משרדי הממשלה השונים: הבריאות, הסביבה, והאנרגיה, מצוים נתונים מדוייקים ומדידים המצביעים על העובדה כי אפילו 25 איש לא מתים בשנה מזיהום תוצרי הפחם שמשוחררים בגובה 250 מטר מעל הקרקע, ואילו שאר המתים "קורבנות זיהום הסולר והבנזין  לתחבורה ולתעשייה "כ- 2475  במספר בשנה, מתים משאיפת אדי סולר לתחבורה בכבישים, ואדי מזוט לתעשיה ,המשוחררים מרכבי סולר ובנזין בגובה הקרקע והאף, וסולר-מזוט לתעשייה הנשרף במפעלים במרכזי הערים  ואיזורי התעשייה.

ביום כיפור, כשהמפעלים לא עובדים וכלי הרכב לא נוסעים, הזיהום שגורם למותם של 2475 איש יורד ב 99 אחוז ונעלם.

שקר "הזיהום מפחם" עולה לאזרחי ישראל 12 מיליארד בשנה עלות עודפת חשמל בייצור חשמל בגז  ויגיע ל 20 מיליארד בשנה.

הפחם המיובא לתחנות הכוח של חברת החשמל זול ב 40 אחוז מהגז הטבעי מ"מתווה הגז " שנדחף לתחנות הכוח בשם "זיהום האוויר", וההפרש בעלות החשמל לציבור מייצור בפחם זול או גז יקר מגיע בשנה ל 12 מיליארד שקל בשנה, או תוספת של 40 אחוז בחשבון החשמל- זה כדי למעוע בספק את מותם של 25 איש.

כל ההפרש לא חוזר לציבור, אלא זורם לכיסי הטייקונים סוחרי הגז ויצרני החשמל הפרטי המסובסד כשכל משק בית בישראל תורם 2000-5000 שקל בשנה  לטייקונים, בעלות חשמל מיותרת שמיוצרת בגז יקר.

"גזי החממה"  נמצאים בכל בקבוק קוקה קולה ושוופס, ובסודה לשתייה ואפייה .

פליטת "גזי החממה מהפחם" והגז דומה בשריפת 2 הדלקים, כי בשניהם מתבצע תהליך שריפה של מאובנים המייצרים אנרגיה, ולכן נבחר המושג הערטילאי "גזי חממה " כשהכוונה לפליטת גז  CO2 , הגז הנמצא גם בכל בקבוק קוקה קולה  ושוופס, או בסודה לשתייה לצורך אפייה .. בשימוש כל עקרת ביית .

השימוש בסודה לשתייה באפייה .

מעל טמפרטורה של 60°C תתפרק סודה לשתייה ותפלוט הרבה פחמן דו-חמצני. בגלל תכונה זו משתמשים בה בתוך חומר מתפיח באפייה ובמטפים לכיבוי אש. נוסחת ההתפרקות היא: 2NaHCO_{3}\Rightarrow CO_{2}+Na_{2}CO_{3}+H_{2}O.

הממשלה מגייסת מדענים ומומחים מטעם שמשקרים את הציבור – כדי להכשיר את השחיתות .

מסתבר שבישראל נמיתן לגייס בקלות מדענים מטעם להטעיית הציבור בכתבות חלקיות על זיהום האוויר מפחם בלי להתייחס לכל זיהום האויר בישראל באופן כולל, כך שיטעו את הציבור בקלות, ולמעשה רוב מוחלט מדעני מדינת ישראל נזכירים את הקרנפים של יוגין יונסקו ומפחדים להגיד את האמת לציבור , שהוא קורבן להונאה ממשלתית, מה שמזכיר מדענים במשטרים אפלים המשרתים את השלטון .

נהנית ספר לחברך ועשה לייק  אבי זלינגר

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

3 Comments

  1. ונות בניגוד למתקנים אחרים ששורפים סולר ומזוט

  2. תדייק
    הגז לא יקר ב 40% מפחם, הגז שמוכרים לנו במתווה הגז יקר ב 40% מהפחם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.