1

ועידת האקלים בפאריז – הונאה עולמית לשיווק גז יקר לצרכנים (בפעם הקודמת שווקו בועידה את פולקסווגן והסולר הירוק)

בועידת האקלים בפאריז להפחתת "פליטות גז החממה" המציאו את "הכימיה החדשה", שבה שריפת גז טבעי לייצור חשמל, לא פולטת פחמן דו חמצני CO2 לאוויר -גז החממה העיקרי , ואילו שריפת פחם לייצור חשמל פולטת פחמן דו חמצני CO2, במדע ובטבע לא שמעו על "הכימיה החדשה" הזאת של ה"מדענים של הטייקונים"..

 

שריפת דלק לסוגיו לייצור חשמל, מייצרת "גז חממה" CO2 באותה כמות בדיוק, של כמות האנרגיה המופקת .

אין בעירה של דלק שמייצר אנרגייה שאינה פולטת פחמן דו חמצני ומים, והשאלה האמיתית בועידת האקלים בפאריז היא באיזה חומר בעירה של איזה טייקון יסיקו את טורבינות החשמל בעולם, ומי יקבל שוחד על הסבת האנרגיה של מדינתו לגז של הטייקון הנכון שמפיק גז?

                           מהם "גזי החממה " המסוכנים ?

הטיעון המרכזי של חסידי השימוש בגז הטבעי והירוקים למינהם, הוא שכדור הארץ מתחמם עקב שריפת דלקים הפולטים "גזי חממה" מסוכנים לכדור הארץ,הגורמים לעליית הטמפרטורה, ולכן צריך להקטין את פליטת "גזי החממה"  האלו :

   רשימת  גזי החממה הנפלטים משריפת גז ופחם :

א. פחמן דו חמצני CO2  הגז הנחוץ ליצור קוקה קולה ושוופס,  חומר המשמש לקירור "קרח יבש,"  ובכל תהליך ייצור מזון .

ב. CH4 מתאן – גז שבוקע מהנאדים שלכם, ומיוצר בשפע מרפתות הפרות לגידול בשר וחלב,  מיוצר בכל תהליך רקבון בטבע .

ג. גופרית NO2 – גז מסוכן מאד ,שנמצא בכל מרחצאות הגופרית בעולם שרוב עשירי העולם הולכים לעדן בהם את גופם ולרפאו ממחלות קשות, כולל מרחצאות טבריה ויואב (הגז עם ריח הביצים הסרוחות ), אבל תעמולת "גזי החממה" בשמם המכובס לא מספרת לציבור בפירוט מהם גזי החממה כמובן כדי להטעות את הציבור .

אין תהליך בעירה של שריפת דלק שאינו מייצר גז  CO2  או בשמו המכובס "גז חממה  "

( הCO2  משמש גם לייצור קולה ושוופס ונפלט אצלכם בסלון – מאד מסוכן )

תרשים בעירת גז פרופן  שהוא " גז הבישול  " אצלכם בבית – דומה לבערת גז טבעי אצלכם במטבח) 

בעירה היא תהליך כימי בו חומר (יסוד או תרכובת) מגיב עם חומר מחמצן, ובמהלכו משתחררת  אנרגיה  . + פחמן דו-חמצני (CO2)+ מים (H2O).

 \ \mathrm{C_3H_{8(g)} + 5O_{2(g)} \rightarrow 3CO_{2(g)} + 4H_2O_{(g)}}

מצאתם טעות בכתבה נא התקשרו אלי אבי זלינגר  0528010967   ונתקן מייד

ישראל מתייבשת, בצורת חשמל, ועתה חנק כדור הארץ מפליטת "גזי חממה"- השקרים לא נפסקים .

ממשלות מושחתות בכל העולם כולל ישראל עורכות תוכניות ל "הפחתת גזי החממה" כדי להציל את כדור הארץ מהתחממות, ומשקרות את הציבור במסוכנות הגזים לכדור הארץ (שכחו את השמדת ים המלח) וכך מנפחות את חשבונות האנרגיה שלו בקניית גז יקר לייצור חשמל ומיים  ומוצרי תעשייה,מהלך שמעביר מיליארדים לטייקונים, שמשחדים ממשלה אחרי ממשלה ומנפחים את כל החשבונות שהציבור משלם (מים חשמל ודלק).

מאבק כוח אדירים בין לאומי בין יצרני הגז והפחם  חשמל לשיווק אנרגייה לציבור  .

למי שעוד לא הבין, בעולם מתנהל מזה 10 שנים מאבק אדירים בין כורי  הפחם למפיקי הגז הטבעי, על הזכות למכור לציבור ולחברות לייצור חשמל את האנרגיה שלהן הקיימת בטבע בשפע מטורף.

שקרים שספרו לכם בוועידות קודמות :

א. פעם ספרו לכם שאין מספיק נפט בעולם ושמחירו יגיע ל 200 דולר לחבית נפט, ואיש בכלל לא הזכיר בכלל עקב המחיר שנפט מזהם.- כי לא היו בעיות שיווק וגזרו מחיר מטורף)

ב. אחר כך כדי למכור מנועי דיזל מסרטנים ולצרוך סולר מזהם למכוניות , המציאו את ה" יורו -דיזל " שם מכובס ל "סולר ירוק לתחבורה", אחד המוצרים המזהמים ביותר לאדם שגורם לתחלואת ענק (500,000 מכוניות בישראל נוסעות על הסולר הזה, שקיבל "הטבת מס ממשלתית" עד שנחשף הבלוף של פולקסווגן ( חלקיקי הסולר הנפלטים מהאגזוז ומהמנוע מסרטנים לחלוטין פי כמה מבנזין – אבל איש לא בודק את זה אלא בודקים נוכחות  CO2).

ג. הונאת המכונית החשמלית בטר פלייס שאינה מזהמת אך הבטריה שלה המוצר הרעיל בעולם .

הציבור – קורבן למסעות תעמולה ממשלתים ובין לאומיים לשיווק הגז היקר.

כל צמרת העולם מעורבת עד צוואר בשחיתות לשיווק הגז הטבעי (אלו מנהלים את השלום), רק לפני זמן קצר היה כאן קלינטון היחצ"ן של נובל אנרגי, ללחוץ על ממשלת ישראל לקנות מנובל אנרגי גז טבעי,  שר החוץ האמריקאי גוהן קרי מחזיק מניות של נובל אנרגי, שרי ממשלת ישראל דוחפים את הציבור לעסקאות לקניית גז במחיר יקר ב 40 אחוז מייצור חשמל בפחם, בשעה ששיעור הזיהום והפליטות גז חממה שלו שלא רק דומה  לגז טבעי, אלא שפליטת "גזי החממה" המפורטים למעלה נעשית אצלכם בסלון ובמטבח כשאתם מחממים גז או שותים קוקה קולה.

התקשורת משתפת פעולה עקב מחסור בכסף.

לצערינו כמעט כל כלי התקשורת בעולם משתפים פעולה עם השקר של "גזי החממה המסוכנים " מתוך מצוקה כספית, ומשום שהיא מקבלת מודעות ענק, פרסומות  טלויזיה, ותשלומים נוספים כדי להצביע על האיום הנורא , אך איש באמת אינו עושה תחקיר רציני

האם העולם מתחמם ?

אם העולם מתחמם כטענת הוגי "ועידת פאריז" ,הרי שכל העולם חייב להפחית מייד את צריכת כל הדלקים למינהם וסוגיהם, כדי להקטין את פליטת ה CO2 בעקבות שריפת הדלקים(כולם פולטים CO2 מה שיחסל את הצמיחה בעולם לחלוטין .

פליטת גזי חממה בשריפת כל סוגי הדלקים ללא הבדל, ברורה  לכל תלמיד כיתה ה בשיעור השני בכימיה, אבל כאן זה הפך ל"כימיה חדשה"  שמשרתת ארגונים כלכלים כדי לשווק את סחורתה ביוקר תוך גרימת פאניקה בציבור ותשלום מופקע על האנרגייה שלו

בועידת האקלים בפריז קברו סופית את המדע והמדענים לצרכי שיווק שקרי .

אנטואן לבואזייה -צרפתי ממציא "חוק שימור האנרגיה" שסותר את "תיאורית גז החממה" שמשווקת לציבור בועידת האקלים בפאריז שתהיה השבוע, מתהפך בקברו כשהוא רואה כיצד הפוליטיקה גורמת להשתקת המדע , וגדולי המדענים בעולם שותקים רק מפחד שלא יקבלו פרס נובל שהפך לפרס פוליטי (אובמה קיבל על תרומתו לשלום לפני שעשה משהו בכלל)

 אנטואן לבואזייה

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9F_%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%90%D7%96%D7%99%D7%94

 

נהנית ספר לחברך ועשה ליק  ו SHARE

על הכותב : אבי זלינגר בעל הבלוג הכלכלי  : היום בכלכלה         http://econoblog.co.il/          , בעל חברה לפטנטים וגאדגטים    Trapez

https://trapez.cashcow.co.il/   ,  למד במדרשת רופין –  עמק חפר במגמת פלסטיקה: עיבוד חומרים  פלסטים'  ייצור בטכנולוגיות פלסטיות ' וניהול אנרגטי . ( היום תשובה אימץ את "מדרשת רופין המצויינת" והקים בה את "מכללת הגז הטבעי ".

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. כל מה שכתבת נכון.

    הבעיה העיקרית בדלקים זה החלקיקים הקטנים המזהמים שאותם נושמים.

    פחמן דו חמצני כמובן מתמחזר בצורה מושלמת.
    ככל שיש יותר פד"ח ככה הצמחים גדלים מהר יותר בשביל למחזר אותו לחמצן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.