0

המדינה בגרעון תקציבי של מיליארד שקל בשבוע, 50 בשנה, האוצר ובנק ישראל מזייפים כל נתון תקציבי

בנק ישראל והאוצר מזייפים כל נתון כלכלי אפשרי במשק כדי להסתיר את גודל הכשלון הכלכלי ואת היקפי הגרעון הממשלתי לפני הבחירות שיהיו בקרוב והם עובדים בשירותו של ראש הממשלה . בחירות היו צפויות כבר מחודש יולי עקב חוסר יכולת הממשלה להעביר תקציב מדינה.  זהו תרחיש חוזר במדוייק ב100  אחוז של ההליכה לבחירות 2012 שגם אז זוייפו נתוני הגרעון והתבררו רק שבוע לפני הבחירות  כשהגיעו ל 39 מיליארד שקל.

הפעם הגרעון המוסתר הוא למעלה מ 50 מיליארד שקלים .

הגרעון התקציבי  הממשלתי מתקרב ל מיליארד שקל בשבוע  כ 50 מיליארד  שקל בשנה  , וחשבונאות יצירתית מצד משרד האוצר בשיתוף בנק ישראל מגלגלת חובות עתק לשנה הבאה,  מסתירה אותם ונועלת אותן בקופסאות מחוץ לתקציב,  סטייל ליהמן ברודרס וממשלת יוון,  ובינתייים האוצר  מדפיס כסף בכמויות עתק כדי ליצר מצג שווא של כלכלה פורחת, ובנוסף משרדי הממשלה מחוייבים על עשרות מיליארדי שקלים שאינם מדווחים ואינם נכנסים לספירה כגרעון המדינה.

אם יש טעות בנתונים  נא להתקשר לאבי  זלינגר 0528010967

נתוני הצמיחה  מזוייפים  – צמיחה ללא כל הכנסות ממיסים בצידן.

כדי הגדיל את הגרעון הממשלתי שנמדד כאחוז מהתוצר, אפשר בנק ישראל בשתיקה העלאה פיקטיבית ומלאכותית של התוצר ב7 אחוז בשנה שעברה (הנדסת מספרים) משום שהתוצר מחושב מהגרעון,  בנוסף לבנק ברור שצמיחה עקב הטלת מיסים ב35 מיליארד שקלים בסוף 2012 היא גידול טכני בתוצר שרק מקטין צריכה במשק , לבנק גם ברור שגידול בתוצר כתוצאה מבניה היא גידול טכני שמקטין צריכה במשק , כך שנתוני הצמיחה כבר מזוייפים שנתיים והצמיחה אינה אמיתית אלא רישומית וכל תחתיות הצמיחה שלו משוללות יסוד והגיון לחלוטין ואין בצידן שום גביית מיסים, אלא רק מהלך טכני להגדלת גרעונות המדינה באופן מידי והסתרת משבר המיסים וגלגולו לעתיד – יש עתיד .

עובד אחד לא נוסף לתעשייה ב 10 שנים –  מאיפה באה הצמיחה

בנק ישראל מפרסם תחזיות צמיחה במשק בשעה שעובד אחד לא נוסף לתעשייה בישראל ב 10 השנים האחרונות כ 420,000 עובדים באותה שעה שהיקפי כוח האדם במגזר הציבורי קפצו בעשרות אחוזים וכמעט הכפילו בהיקפם עם אפס פריון למשק  .

שר האוצר הבא יאלץ לקצץ מייד 40  מיליארד  או להטיל מיסים ב 40 מיליארד -הממשלה לא מבצעת רפורמות

רק לפני שנתיים נכנס לפיד לתפקידו ונאלץ ל הטיל מיסים ב 35 מיליארד כדי "להציל את המשק"  ושר האוצר הבא  יאלץ לקצץ שוב 40 מיליארד,  רק כדי  להציל את המשק מקריסה , אחרי שהממשלה נמנעת מלבצע רפורמות לאחר קיצוץ תקציבי ,  וכך הגרעון מתנפח מחדש  כדי שהטלת מיסים אינה פותרת דבר – ללא רפורמות ולמעשה הכלכלה הפסידה שנתיים של התאוששות

כל הטלת מיסים מקטינה את הצריכה במשק

כל הטלת מיסים  מקטינה את הצריכה במשק ,מאיצה את המיתון ויוצרת גרעון חדש במיסים, אם היא לא מלווה ברפורמות  כלכליות לתיקון המצב .

בנק ישראל שהוא בנק פוליטי כמו אחרון סניפי הליכוד והאוצר משתפים פעולה בהונאת הציבור בנתונים כלכלים שקריים ומדרדים את הכלכלה לתהום תוך נסיון לשמור שלטון ולהמנע מרפורמות  כלכליות שיפגעו במקורבים .

קרות הפנסיה בסכנה

פשיטת רגל של המדינה תביא לפשיטת רגל של קרנות הפנסייה שמושקעות באגרות חוב ללא בטחונות כך שכל הפנסיות בישראל יחתכו צורה דרמטית זאת בנוסף לחיתוך המוקדם של 35 אחוז שעברו עקקב רפורמת  ועדת בכר שהביאה את כספי הפנסיה מהבנקים  לרשות הטייקונים ללא כל בטחונות .

 

נהיתם פרו לחבריכם ועשו לייק

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.