4

הטייקונים מנסים לפרק את הדואר כדי להשתלט על הנדל"ן לצורך הקמת בתי אבות.

בעוד שנתיים רוב מבני הדואר הענקים  והמיותמים שבמרכזי הערים כבר יהפכו לבתי אבות מודרנים ומפוארים אחרי שהטייקונים יקבלו את הנכסים היקרים בזול כחלק מהסכם הבראה פיקטיבי.

זה יקרה בקרוב במסגרת פרוק הנכסים המאולץ המתקיים בתקשורת לצורך פדיון אגרות חוב ב 400 מיליון שקל שהדואר לווה כמו גלולת רעל לפני 5 שנים, זאת בשעה שהוא עדיין משלם ופורע את חובותיו בזמן ושום הליך משפטי לא הגיע לבית המשפט, והמאבק התקשורתי הזה שמתנהל באכזריות על גב העובדים נועד נועד רק למטרה אחת והיא להעביר את הנכסים במהירות לטייקונים בלי קשר למצב האמיתי של הדואר .

למשל התעשייה הצבאית עוד חברה ממשלתית  פושטת רגל בפועל עם עובדים בשכר פי 4 משכר עובדי הדואר,  מקבלת ללא בעייה 80 מיליון שקל בחודש ממשרד האוצר תמורת אפס פעילות וללא כל פיטורין ללא כל שאלה או התנייה וללא עליהום בתקשורת.

" בתי אבות לזקנים  " הטרנד הלוהט של השנים הבאות .

אין ספק שמדינת ישראל מזדקנת במהירות ומדינה מזדקנת זקוקה להרבה בתי אבות להכיל את זקניה ובעיקר את אלו המבוססים יותר, והטייקונים שמחפשים ענפים צומחים במשק וגמרו לרוקן לציבור את קופות הפנסיה והגמל והפכו את שוק ההון לשוק מתכווץ ונטול צמיחה, כבר מריחים את המגמה הזאת ואי לכך הם מחפשים שוק מתרחב  וצומח עם הרבה כסף והם מצאו שוק בתי האבות הרגילים והסיעודיים.

להפתעתם הם גילו כי קיים נדל"ן ממשלתי איכותי בנוי היטב כמעט נטוש לחלוטין בלב הערים הגדולות בישראל, במיקומים טובים ביותר כמעט ללא שימוש, ואלו הן מרכזיות הדואר האנלוגיות שבא יומן, מרכזי איסוף הדואר וחלוקתו וסניפי הדואר המרכזים ומרכזי השירות אותם מבני ענק בנויים בלב הערים שהסבתם לבתי אבות קלה ביותר כמעט ללא השקעה כספית.

ועתה נותרה המשימה להשתלט בחסות חברי כנסת ופקידי אוצר מושחתים תחת המילה רפורמה על הנדלן היקר, במסגרת  תוכנית הבראה.

האם הדואר במשבר אמיתי או מפוברק ?

כדי לקבל את הנדל"ן הזה במהירות ובזול,  מופעלת כרגיל  " דוקטורינת ההלם "  שבה נוצר מצג שווא תקשורתי כלפי הציבור של צורך בהחלטות מהירות של פקידי מדינה, שרים וחברי כנסת, תחת לחץ, .

החלטות שתמיד מסתברות כהחלטות גרועות ורעות למדינה ולקופה הציבורית, ואי לכך מופעלים משרד האוצר ופקידיו ובעזרת תועמלנים ולוביסטים של הטייקונים להכפיש בתקשורת ולפרק את הדואר במהירות, כדי לחלק את נכסיו חינם לטייקונים שלא יחמיצו את טרנד בתי האבות לפני שהציבור מבין מה קורה, אבל כרגיל מאמין לתעמולה הממשלתית השקרית ברדיו ובטלויזיה .

כיצד הורעב הצבי למוות ?.

במשך 6 השנים אחרונות הממשלה שריה פקידיה ומשרד התקשורת לא החמיצו שום הזדמנות להחליש את הדואר, כשפתחו את שוק חלוקת המכתבים והחבילות לחברות פרטיות שהקיזו את דמו של דואר ישראל בדיוק במרכזי הליבה של הרווח שלו .

הם לקחו לדואר את השמנת בדמות תחרות בחלוקה מסחרית של דואר לחברות ופרטיים במרכז הארץ בלבד וחלוקת חבילות במרכז הארץ בלבד  כשהדואר נאלץ לשרת גם את הפריפריה ולזה קראה הממשלה תחרות הוגנת וקפיטליזם נאור.

הממשלה שלחה את הדואר במכוון וביודעין להתאבדות כלכלית מכוונת ועתה היא תולה את הגרעונות בהנהלתו כשהחלשת ומיטוט הדואר נוצר במכוון בידי פקידי ממשלה- הינה כל הדרכים מוליכות לגהינום .

 סוף דבר

פעם חברת בזק בע"מ היתה חלק ממה שכונה " דואר ישראל " אולם ברגע שנוצרה ההזדמנות למכור את חברת בזק לטייקונים בנזיד עדשים, בזק נמכרה מייד בטיעון שהפרטה זה טוב, אולם"  דואר ישראל  " הושאר בחיקה של הממשלה למרות שהיה רווחי והיו לו קונים, כמקום לסידור עבודה לפעילים פוליטים מזדקנים ולכן לא הופרט .

ברגע שנוצרה האפשרות להפריט מקטעים רווחיים מפעילות הדואר ( מילה האהובה על ידי פקידי האוצר ) החלה הממשלה להקיז את דמו האדום של הדואר, אולם  השאירה אותו כמקום לסידור עבודה לעסקנים חסרי מקצוע ותעסוקה כסמנכלי"םלשיווק שתפקידם להוציא את הצבי להשתין בבוקר .

עתה הגיע שעתו של הצבי למות כשהטייקונים רוצים להפוך את המבנים במרכזי הערים לבתי אבות וכך העובדים ילכו לבתי קברות והטייקונים ישארו עם המבנים  וצבי יצא לפנסיה או כשנכתב " הצבי ישראל על במותיך חלל ".

נהנית ספר לחברך ועשה לנו לייק

 בחסות " זלינגר פטנטים " ממציאי ערכה לגילוי נזילות ומדי מים מזוייפים בדקה אחת ופטנטים נוספים .

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

4 Comments

  1. ומה עם ההסתדרות.וממי עופר עייני מקבל משכורת

  2. הממשלה נגד העם
    הממשלה מחזירה כסף למממני הבחירות
    הממשלה היא לא שלנו

  3. בתור אחד שהיה לו חשבון לנהל בבנק הדואר אני יכול להגיד שהשירות נורא,המון שירותים שיש בבנקים הרגילים אין שם,אין אפילו מוקד לקוחות נורמלי

  4. לכך אחראית חברת מסר. תבדקו מי הבעלים ותראו כיצד מזימה שהתחילה הצליחה בסופו של דבר לנשל מדינה מנכסיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.