14

ד"ר נתן שיפריס ועוזי משולם זייפו מסמכים ותמונות ב"פרשת ילדי תימן" לייצור את "תיאוריית החטיפה הממסדית".

בסריקת ארכיון המדינה, התגלה לאחרונה כי ד"ר נתן שיפריס מוליך "תיאוריית החטיפה הממסדית" ועוזי משולם מוליך "פרשת ילדי תימן " זייפו תמונות ומסמכים ושתלו אותם במספר כתבות שהופיעו בעיתונים  בעיצומם של ארועי יהוד 1994(מקור המידע אנשי עוזי משולם ).

התמונות נועדו להתסיס את העדה התימנית ולשכנע את התקשורת והציבור כי אכן היתה חטיפת ילדים בארגזים לצורך העברתם לאמריקה . וזה היה הנרטיב המרכזי בכתבות .

הראיונות שכללו את התמונות ניתנו  לעיתונאי ירון סחיש מהעיתון "ירושליים" ולעיתונאית רחל יונה מ"דבר השבוע " בעת ההתבצרות ביהוד. כדי לשכנע את הציבור התימנים והתקשורת באמיתות החטיפות . .

לאחר שרופאים ואחיות שהגיעו להעיד בוועדת קדמי והביאו את התמונות המקוריות והמסמכים המקוריים שזוייפו, לא נעשה שימוש בתמונות והמסמכים והם הוסתרו על ידי חוקר וועדת קדמי יוסי יוסיפוב שחבר אל אנשי עוזי משולם .

                                                              "זיוף מול מקור התמונה שהוצגה בוועדת קדמי ."

                                  הנרטיב המרכזי של עוזי משולם ושיפריס באירועי יהוד 1994  – "7 ילדים בארגז בדרך לאמריקה"

תמונה מס 1  : התמונה המקורית  של "תיבת ההחתלה  לתינוקות" שהובאה ל"וועדת כהן קדמי" על ידי האחות מאשה קפלן.

תמונה מס 2 :  "תיבת ההחתלה לתינוקות " זוייפה על ידי שיפריס ומשולם ל"ארגז להובלת 7 ילדים לאמריקה".

כתבה של העיתונאי ירון סחיש בעיתון ירושליים מ 01.04.94 בכיכובו של ד"ר נתן שיפריס בעיצומה של ההתבצרות . הכתבה נמצאת בארכיון המדינה / ילדי תימן,  זאת ההוכחה של נתן שיפריס ל"חטיפות  ילדים לאמריקה" כותרת התמונה – התמונה "ארגז לאימוץ 7 תינוקות".

 

"עיתון ירושליים"  01.04.94  כתבה וראיון התפרסמו על ידי ד"ר נתן שיפריס לעיתונאי ירון סחיש – במהלך ההתבצרות באירועי יהוד  1994 לצורך הסתת העדה התימנית דרך הוכחת החטיפות בתמונות שזייפו על ידם.( הכתבות הוסתרו בארכיון המדינה, ונמצאות בו.)

תמונה מס 3  : ראיון של ד"ר נתן שיפריס לעיתונאית רחל יונה  "עיתון דבר השבוע" בעיצומה של ההתבצרות, הארגז להובלות  תינוקות הופך ל"תמונה מטושטשת שצולמה על ידי אחות.".

כתבת העיתונאית של רחל יונה  "איפה הילדים" ב 08.01.94 בזמן "ארועי יהוד" שבה כבר טושטש "הארגז  ל 7 תינוקות מהכתבה הקודמת באופן גס, כדי להסתיר את השקר. ( הכתבה הוסתרה בארכיון המדינה ונמצאת בו)

 

1

המטרה :

 מדובר ביצירת "עלילת דם" מכוונת של " שיטת חטיפה ממסדית"  נגד מדינת ישראל בהובלת ד"ר נתן שיפריס, נגד רופאים, נגד ציבורים אשכנזים, ודתיים שנועדה להטיל כתם על המדינה, ולייצר במכוון דה לגיטימציה בקרב הדור השלישי למייסדי המדינה, על ידי אנשי עוזי משולם, שחברו מצד אחד לשמאל הקיצוני, ומצד שני לאנשי מאיר כהנא הימין הקיצוני.

 

                                                                   מוטיב" 7 ילדים בארגז בדרך לאמריקה" – באירועי יהוד

 

"תיבה להחתלת תינוקות בבית התינוקות במחנה חאשד.           "המוטיב המרכזי" שהסעיר את העדה התימנית והמדינה.

            רחל יונה בעיתון דבר ב 08.04.94 ערב מהומות יהוד 1994     ירון סחיש בעיתון ירושליים ב 01.04.94  ערב מהומות יהוד

 

                                     תמונה  מס 4  קולאז  משולם  " 7 ילדים בארגז בלב הנרטיב של ארועי יהוד 1994."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השיטה בהסבר רחב  :

ד"ר נתן שיפריס איש ארגון השמאל "שלום עכשיו, והרב עוזי משולם מקורב לארגון "כך" "מאיר כהנא", חברו יחדיו לאותו אינטרס מטעמיהם החל משנת 1992 לייצר באופן מתוכנן בלב מדינת ישראל "משבר צבאי פוליטי" מסודר ומתוקשר בעניין "פרשת ילדי תימן " בניהולו של ד"ר נתן שיפריס, סגנו של הרב עוזי משולם לצורך העלאת נושא "פרשת ילדי תימן" ובמקביל פגיעה בנרטיב מקימי המדינה והכפשתם….

במרכז המשבר המכוון שיזמו "פרוייקט זיוף מסמכים ההסטוריים" עם "הנרטיב של  "7 ילדים בארגז בדרך לאמריקה " שבדו וזייפו לצורך הוכחה לציבור ולתקשורת ולמשפחות את אמיתות "פרשת ילדי תימן", תוך הטעיית וועדת כהן-קדמי, וקידום הפרשה דרך חברי כנסת מקורבים לאגנדה של עוזי משולם.

מהו מקור התמונה שזייפו שיפריס ומשולם?

ד"ר נתן שיפריס ועוזי משולם איתרו תמונה בכתבת עיתון "הבוקר" מ1950 וזייפו אותה לצורת "ארגז להובלת 7 ילדים תימנים לארצות הברית", להפתעתם לפני עדות עוזי משולם בוועדת כהן קדמי הסתבר כי התמונה המקורית שצולמה על ידי העיתונאי יהודה הגדרתי שביקר במחנה חאשד בשנת 1950 לצורך רשמיו.

התמונה הובאה ל"וועדת קדמי " על ידי האחות מאשה קפלן שהתנדבה לשרת במחנה חאשד בתימן ב 50 מעלות בצל ולהציל את ילדי תימן  ושמרה את העיתון בביתה  והביאה אותו לוועדה.

התמונה המזוייפת של שיפריס ועוזי משולם, הוסתרה מועדת קדמי על ידי החוקר הפרטי יוסי יוסיפוב שחבר לאנשי עוזי משולם, ונעשה בה שימוש רק במוטיב התמונה " 7 ילדים בארגז בדרך לאמריקה " שהיה המוטיב המרכזי בארועי יהוד פסח 1994 לצורך הלעטת הציבור התימני בשקרים והסתתו מול המדינה ומול מקימי המדינה . . ויצירת סערת רגשות בציבור  והטעיית התקשורת .

ד"ר נתן שיפריס והרב עוזי משולם סרקו עיתונים ישנים במספר ספריות ציבוריות כמו "בית אריאלה" ואחרות במטרה לאתר בעיתונים מסמכים משנות ה 50-60 ובהם חומרים מרשיעים שניתן לקשור אותם לדמויות פוליטיקאים, רופאים ואנשי צוות רפואי השותפים לכאורה "לפשעים נגד ילדי תימן " והם זייפו מספר מסמכים הנמצאים בתוך "ארכיון ועדת קדמי" כיום , וזוהו על ידי.

יש שופטת והתובעת חיות  מוועדת קדמי – ניתן לאמת את הזיופים מייד ב 5 דקות .

שופטת הרכב וועדת קדמי השופטת דליה קובל (77) חיה, והתובעת מטעם פרקליטות המדינה דרורה רוט-נחמני (67) אף היא חיה, והן יכולות לזהות ולאמת את המסמכים המזוייפים שהושתלו בארכיון וועדת קדמי על ידי אנשי עוזי משולם לקראת פתיחתו מחדש- בשעה שהמסמכים המזוייפים המסמכים מוצגים לתקשורת עם ארועים שלא היו ולא נבראו ( מסמכי הניסויים בילדי תימן עדויות רופאים )

אני אבי זלינגר קורא לפתיחת ועדת החקירה ובדיקת טענותי כפי שטענתי כבר לפני שנה וחצי מדובר בעלילת דם – החומר יועבר היום לפרקליטות המדינה ( המדינה עוד עלולה להכיר במה שלא היה ולא נברא). זאת רק ההתחלה עוד לא קראיתם כלום

סיכום

אז מה היה לנו כאן ? עלילת דם נגד מקימי המדינה, זיופי מסמכים על ידי גיבורי הפרשה, עלויות וועדות חקירה במיליוני דולרים, הסתה כלפי פקידי ציבור, הרוגים במהומות ובארועים הקשורים לאנשי עוזי משולם ועוד דבר אחד ענק שיחשף מחר .

לארכיון המדינה ולוועדת כהן קדמי הוכנסו מספר מסמכים מזוייפים שאפשרו בעת פתיחת הארכיון הצגה מעוותת של ועדת קדמי והצגתה כוועדת טיוח, והפצת גלי שמועות נוראיים  על "ניסויים  רפואיים בילדים, הריגת תינוקות ועלילות דם נוספות שקריות שהופצו בתקשורת .

מכיוון שיש שופטת חיה "דליה קובל "ותובעת חיה  דרורה רוט נחמני ניתן לבדוק מיד את כל המסמכים ולהעמיד אנשים לדין לכל חייהם ולסיים את הונאת פרשת ילדי תימן במידותיה האמיתיות .

כתבה ראשונה מתוך 4  על המסמכים המזוייפים שהוצגו לציבור בעת הפתיחה מחדש של ארכיון המדינה שהכיל חומרים מזוייפים.

הכותב : אבי זלינגר  57 , טכנולוג  מומחה להסטוריה של יהודי תימן ועליתם לישראל, מכיר את פרשת ילדי תימן וגיבוריה 40 שנה ,

מוכן להסביר לממשלה איך לסיים את פרשת ילדי תימן ולהביאה למימדיה האמיתים . מכיר את חומרי הוועדה טוב מכולם

zelinger@inter.net.il    052-8010967  0545767161

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

14 Comments

 1. אבי זלינגר – הלוואי ויחטפו אותך בעצמך לעזה
  מה זה הפוסט הטפשי הזה??

 2. את הספר של נתן שיפריס אפשר לרכוש כמעט בכל חנות ספרים. קראתי והזדעזעתי….

 3. אז מה שנשאר זה לחפש את המורה לדרמה שעבדה ימים כלילות עם 2050 משפחות על הופעת משחק מדהימה בפני הוועדות קבלה.

 4. כולם שואלים:"היכן הילדים"?
  אכן,היכן הם?
  יש רק טענות וסיפורים אבל אין ילדים-יוק.
  בלעה אותם האדמה.
  ילד אינו דומם שמניחים אותו על השידה בסלון ומשם הוא זז רק כשמזיזים אותו.
  ילד חי,פעיל ובעיקר,לענייננו,גדל,הופך לאיש,נושא אשה,מוליד ילדים שגם הם מישאים ומולידים ילדים.
  ככל שמספרם גדל כך גדלה ומתעצמת התהייה-הייתכן שאיש מבין מאות אלפי האנשים שהחטופים,צאצאיהם,בני משפחותיהם של צאצאיהם ושל בני צאצאיהם;וכל כל האנשים שהכירו אותם-שכניהם,חבריהם,בני משפחה קרובים ורחוקים,מורי הילדים החטופים וצאצאי החטופים ועוד רבים רבים,אף אחד,אבל אף אחד לא עורר את השאלות הכי בסיסיות-מי אנחנו?מי הורינו?סבינו וסבתותינו,דודינו ועוד ועוד?
  הייתכן?
  חובת ההוכחה שאכן הילדים נחטפו ומכאן שהם חיים חלה על מספרי הסיפורים.
  אני רוצה לחזק את ידיך,אבי זלינגר.
  עבודתך תציל את המדינה מזרועות התמנון הרעיל המנסה להצמית את המדינה ולהרקיב את שם מייסדיה.
  הללו אינם ראויים למה שהמייסדים הקריבו למענם-ביזע,דמעות ודם..

  • רשע בן רשע אתה והכתב אינשאללה והשם ישלם לכם בעולם הזה ולעולם הבא במהרה אמן.

 5. סיפורי סבתא

  בוא תספר את זה לסבתא שלי שחטפו לה ילד מדהים ב 1948
  אה כן וגם לסבתא השניה שלי שגם לה חטפו תינוקת ב 1948
  ולכל אלפי האמנות דילדו בקום המדינה
  ותיאמו בטלפטיה עלילת חטיפות
  ללא טלפונים ווטסאפ ופייסבוק

  • נתן שיפריס, קצין מודיעין מצטיין בסיירת מטכ"ל, נכד למייסדי הארץ.
   פתאום הוא סמאל קיצוני ???
   חחחחחח

 6. אני מעוניין בקשר אימייל עם ד"ר נתן שיפריס

 7. "גר בתל אביב, מתעניין בנושאי כלכלה,מדינה ובורסה. חושב קצת אחרת,משתדל להינות מהחיים כמה שאפשר. אוהב גבינות, יין, אלכוהול, קפה, חטאים ומסיבות וכל מה ששובר שגרה." חטאים.. טוב שאתה חושף שאתה אוהב חטאים…עוד ערב רב בתחפושת של יהודי. בטח מתומכי מצעד התועבה וחילול שבת בפרהסיא, אתה פסול עדות.

 8. עוד הפעם מוציאים לשון הרע על הצדיק הרב עוזי משולם הי"ו יבני עמלק עלובים. הרב לא צריך לזייף, עם ישראל רואה עם איזה זבלים מנהלים את המדינה. מדינה שמתאכזרת לנכים ועניים והשלטון מושחת. הרב עוזי צדק שום תמונה שהרב הביא לא מזוייפת, הראש ממשלה ושר החוץ דאז רבין ופרס הם שני רשעים שעם ישראל עוד ירמוס את שמם. בנימין נתניהו יודע את כל האמת אבל הוא שותק. מעניין שכל העניינים נגד נתניהו התחילו כשהתחילו לגעת בחטיפת ילדי תימן.

  ואם הרב שיקר למה המדינה סירבה עד היום לוועדת חקירה בדלתיים פתוחות? למה הזריכו לו חומרים בכלא? מדינה פחדנית ושקרנית. כמה עיתונאים בני כלבים קבלו משרות ביום אחד בשביל להשחיר את השם של הרב עוזי. והשב"כ ימח שמו וזכרו עוד כותב על הרב שהיה ביחידה קרבית ונפצע בלבנון שהיה פקיד בצבא וכמובן שיש תמונות שמוכיחות שהוא היה בתוך לבנון.

  את האמת גם לא יגלו כלום כי הרב יותר חכם מכם מדינה של נאצים, החומר כבר לא בידיים שלכם. בבוא העת החומרים יתגלו.

  יש עוד יהודים מעטים שיודעים שאתם וכל ההצגה של "מדינת ישראל" היא זיוף.

 9. בקיצור, כותב המאמר מסתך על תמונה אחת שהיא לכאורה מזוייפת או לא, שהוכנסה בשגגה או לא, והוא טוען שבגלל אותה תמונה לא היו חטיפת ילדי תימן.
  והוא גם מסיק מאותה תמונה "שהיו מסמכים נוספים מזויפים" אבל הוא לא מציג אותם כמו את התמונה, יענו הכניס עוד שקרים של מסמכים מזויפים ברכיבה שלו על התמונה הלכאורה מזויפת, וככה יוצר מצג שווא שכל חטיפת ילדי תימן היא עורבה פרח ואגדה של אלף לילה ולילה.
  מבטל את כל החטיפות של ילדי תימן באלפיהם כסיפורים מצוצים מהאצבע.
  ועל הדרך גם מוציא את מנהיגי המדינה צחים כשלג…
  וואלה איזה כתב פח זבל אמיתי אתה, מתמונה אחת הצלחת להעלים את כל אלפי הילדים שנעלמו כאילו בלעה אותם האדמה כאיזה סיפור אגדה ואת כל העדה הצלחת להוציא כשקרנים.
  פישש מה שאפשר לעשות מצילום אחד…

  • בושה לך קל דעת חסר לב! מי ששמתבסס על חוסר ראיות זה בדיוק אתה
   יש בלי סוף ראיות ועדויות
   ודר שיפריס מפרסם את ספרו השני מלא עדויות
   הרשת מלאה בעדויות אוטנטיות של הורים ומסמכים
   שמראים שחטפו ילדי מידי הוריהם חלק ממש בכוח וכולם ברוע ובמרמה!
   לומר שזה שקר סימן שאתה או אחד מהאנשים שעסקו בזה או צאצא שלהם
   לכן אתה מנסה כמוהם לטייח
   אין ספק רק ערב רב יכולים להביע גישה אטומה שכזו לסבל נורא של משפחות
   שילדיהם נגזלו מהם

   • ד"ר שיפריס נתן. בעיקבות כתבה מאתמול בידיעות אחרונות ב 14/5/19היכן ניתן לרכוש הספר

    • אשמח אם תיצור איתי קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.