1

אסון "פח השמן" : מחיר החשמל יתייקר ב5 אחוז כל שנה, עקב ההליכה אחרי עגל "מתווה הגז"

ההסטוריונים עוד יספרו בעצב, כי בחג החנוכה ט כסלו ה׳תשע״ז*  בנר שני שנת 5775 לספירה (2015)  ארע למדינת ישראל, ולמכבים החדשים  "אסון פח השמן", בשמו העדכני אסון "מתווה הגז" , אסון תוצרת בית ולא מאוייב,  "מחריבייך ושונאייך ממך יצאו ממך"  .

המאמינים מכרו את הבטחת אלוהים ל"ארץ זבת חלב ודבש" לגוים בגרושים – ויענשו תוך חודש בעליית מחיר החשמל כל חייהם, ובעולם הבא מזפת רותחת (שאריות הנפט וקונדנסט)

נדיר מאד !! שאנשים בחייהם עדים לעונש מיידי המוטל על ידי אלוהים הנובע מהפרת הברית שבין בינו ובין מאמיניו ,כשאחרונים מכרו את הבטחתו ל"ארץ זבת חלב ודבש" לעמו ומכרו את החלב – נפט תמורת בצע כסף לזרים .

העונש המיידי יגיע כבר בינואר 2016 שנת 5776 לספירה היהודית- עוד חודש  "חרון אפו " של אלוהים על המעל בהבטחתו כבר נשמע בקול ברחבי הארץ.

אני לא נביא, ולא בן נביא, אבל מוכן לשים כסף שהעונש בדרך, ואת העונש הזה על "חטא מתווה הגז" יזכרו כולם והוא מתקרב במהירות – נחכה חודש ונראה.

"אסון פח השמן " קורה סימבולית בחנוכה  "חג נס פח השמן".

רק סמלי שהאסון קורה בחג החנוכה, חג האור – חג "נס פח השמן", רק סמלי שדווקא אנשים דתיים הם שמוותרים על מתמת אלוהים ומפרים את "הבטחת  אלוהים שהאמינו בה במשך 5770 שנה עבור גויים בכזאת קלות, אחרי שלמדו כל חייהם תנ"ך ,אך לא הבינו מה הם בדיוק קוראים,.תרשמו לעצמכם את התאריך בו נמכר "פח השמן הלאומי" ל"יוונים "בנזיד עדשים (כרגיל) ותזכרו שהעונש יוטל כבר בעוד חודש שכמחיר החשמל החלב יתייקר ב 5 אחוז כל שנה . .

"וייחר אפו של אלוהים" ויעניש את בני ישראל – הנבואה שלי  5 אחוז בשנה התייקרות החשמל כל שנה .

כידוע לכל , אלוהים מעניש את הטפשים תמיד, שנאמר "וייחר אפו " ולכן מחירי החשמל יעלו כל שנה ב 5 אחוז כל חייכם, כי העם הלך אחרי "עגל  המתווה", ועתה מידי שנה נראה כיצד יעניש אלוהים את העם ? כשהוא מתעצבן על העם שנגרר אחרי "מסיבת עגל המתווה" ומכר את מתנתו והבטחתו לעם .

תיאור נס החנוכה

על פי המתואר במסכת שבת, (כא ב) אירע נס פך השמן כאשר המכבים כבשו את ירושלים וביקשו לחדש את העבודות בבית המקדש השני. עבודות אלו כללו את הדלקת המנורה. רק פך קטן של שמן טהור נמצא, ובו כמות מספקת להדלקת יום אחד, בעוד שמן טהור חדש היה יכול להיות מוכן רק לאחר שמונה ימים (בשל הליכי הטהרה הנדרשים). אולם אירע נס, והשמן הספיק להדלקת המנורה שמונה ימים. לזכר נס זה, חוגגים את חג החנוכה במשך שמונה ימים. שמונת הנרות רומזים לשמונה הימים של חנוכה ולא לנרות המקדש, שהיו שבעה במספר. אמנם מותר היה להדליק את המנורה בשמן טמא, שכן טומאה הותרה בציבור בהיעדר שמן טהור, אך החשמונאים רצו להאיר בשמן טהור בלבד.

איש לא הזכיר השנה בחנוכה ב"וועדת הכלכלה" את "נס פח השמן"- דברו רק על אסון הגז.

הבושה הפנימית אוכלת את תומכי "מתווה הגז", אלו שרובם מדבר תמיד בשבח "המקורות" והאמונה באלוהים ותורתו בכל הזדמנות, ואיש אינו מזכיר את אגדת "פח השמן " שחימם את בית המקדש והאיר אותו 8 ימים לאחר שהיוונים השחיתו וטינפו אותו במשך שנים, ועתה "פח השמן" ילך למצרים, ליוונים, לטורקים, לאדומים ולאמורים – אלוהים בוכה מההיפוקרטים הלו.

5770 שנה חיכו היהודים בסבלנות לארץ זבת חלב (נרות -דונג) וחלב חלת דבש ולפח השמן – לשווא .

5770 שנה חיכו היהודים בסבלנות להבטחה האלוקית של ארץ זבת חלב – הלא הוא הדונג חומר שומני המשמש כבסיס בתעשיית הנפט  וכחומר חימום ותאורה בתעשיית הנרות, אותו חומר בדיוק הוא הדונג דל חלת הדבש שלתוכו מטילות הדבורים בחלת הדבש את הדבש,

תוך 5 שנים  משנת 5770 אבדו כרגיל את ההבטחה האלוהית לטובת גויים, והבכורה נתנה לאחרים ולא לעם שהאמין אלפי שנים בסיפורי התנ"ך על הטוב והשפע הצפוי,  אבל זה כבר לא יקרה  כמו בשיר הידוע:

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ -פַּךְ שֶׁמֶן לֹא מָצָאנוּ. בַּסֶּלַע חָצַבְנוּ עַד דָּם – וַיְּהִי אוֹר!

האנשים שמאמינים בתנ"ך צריכים להתפוצץ, משום בדיוק כמו שכתוב בשיר, הם יצטרכו לחצוב כל חייהם בסלע "עד זוב דם" כדי לשלם חשבונות חשמל מופקעים, שהם כבר משלמים על החשמל 50 אחוז יותר בדיוק מהרגע שבו נמצאה ההבטחה האלוהית של "ארץ זבת חלב ודבש.."

עם עם "זרע של עבדים" – לא יודע לקחת מתנות.

אני כבר הבנתי מזמן בגיל 13 שאלוהים מחלק מתנות רק לאנשים שיודעים לקחת אותם לעצמם, והוא מעניש את מי שמוותר את זכויותיו הטבעיות כי הוא מ"זרע עבדים", אלוהים לא פראייר, והוא לא נותן מתנות לאנשים שלא יודעים להעריך אותן, ולכן תמיד הענים תמיד, סובלים ,כי הם לא יודעים לקחת את המתנות הנדיבות של אלוהים ומחכים לעולם הבאבגלל רגשי הנחיתות של העבד, כי הם מאמינים ששם יהיה יותר טוב .

הדונג – והחלב הולך לעשירים, הזפת לעניים .

הרבה תיאורים יש על העולם הבא, וברובם חוזר מוטיב "הזפת הרותחת והמבעבעת",  הנשפכת על האנשים בגהינום, וזה נכון זה המצב, כי מי שלא לקח את הדונג-חלב בעולם הזה ומממש את זכויותיו, יקבל בעולם הבא את שאריות הזפת הרותחת שהיא תוצר שריפת מוצרי הנפט השונים.

כרגיל את הדונג והחלב מקבלים העשירים בדמות נרות ריחנים מאירים לצד כוס יין , והענים את שאריות הזפת שנופלות לגהינום ומבעבעות בחביות רותחות .

לכו תראו איך עושים כביש ותבינו שככה זה נראה בעולם הבא, למי שנשכב על הכביש עבור אחרים ולא דואג לעצמו – הזפת תמיד נועדה לענים שיהיו בגהינום וויתרו על זכויותיהם. .

זפת

נהנית עשה ליק וספר לחברך

על הכותב : אבי זלינגר בעל הבלוג הכלכלי  : היום בכלכלה         http://econoblog.co.il/          , בעל חברה לפטנטים וגאדגטים    Trapez

https://trapez.cashcow.co.il/   ,  למד במדרשת רופין –  עמק חפר במגמת פלסטיקה: עיבוד חומרים  פלסטים'  ייצור בטכנולוגיות פלסטיות ' וניהול אנרגטי . ( היום תשובה אימץ את "מדרשת רופין המצויינת" והקים בה את "מכללת הגז הטבעי ".

 

 

 

Avi-Zelinger

גר בתל אביב 57, מתעניין בנושאי כלכלה, מדינה, הסטוריה, בורסה שוק ההון ועוד. חושב קצת אחרת, משתדל להנות מהחיים כמה שאפשר. טכנולוג, מייקר, מפתח פטנטים, מכונת קריאה אנושית, מומחה לטכנולוגיית מידע, כריית ואיתור מידע, ארכיונים, מומחה למשימות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים. מומחה להסטוריה של יהודי תימן ואחרים. מומחה לסלטים יהודיים/ בלקנים למינהם, מפתח מוצרי מזון ושיטות שימור. מפתח הטרפז ואימון קומנדו לחיזוק הגוף, הסיבולת, הנשימה, והשרירים . אוהב גבינות, יין, נקניקים, בשר, חמוצים אלכוהול, קפה, ואת כל החטאים ומסיבות, וכל מה ששובר שגרה ומעניין.

One Comment

  1. הפיתרון – קבוצת תשובה וכחלונים לאבדון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.